Április 04, 2020, 11:52:32 am CEST

Szerző Téma: A koronavírus és hatásai  (Megtekintve 5470 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:A koronavírus és hatásai
« Válasz #105 Dátum: Március 19, 2020, 16:03:57 pm CET »
Egészségedre.  :D ;D

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #106 Dátum: Március 19, 2020, 17:26:42 pm CET »
Oké, de mi nem hagyjuk, hogy a WHO vagy bárki megmondja nekünk, mennyit teszteljünk!

Én most bevezetném a lakhelyelhagyásii tilalmat, le kell nyomni a Gauss görbét, még mindig nem igazán hiszik el az emberek, hogy mekkora gáz van. Jelenleg 73 fertőzöttről beszélnek, de szerintem a 7300 reális.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #107 Dátum: Március 19, 2020, 17:32:32 pm CET »
Én most bevezetném a lakhelyelhagyásii tilalmat, le kell nyomni a Gauss görbét, még mindig nem igazán hiszik el az emberek, hogy mekkora gáz van. Jelenleg 73 fertőzöttről beszélnek, de szerintem a 7300 reális.

Abszolút.. nem értem hogy ezt vajon ott fent tényleg nem látják!?  :bash: Tegnap én már abban bíztam, hogy erről szól majd Orbán bejelentése... de nem...

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #108 Dátum: Március 19, 2020, 17:34:18 pm CET »

Abszolút.. nem értem hogy ezt vajon ott fent tényleg nem látják!?  :bash: Tegnap én már abban bíztam, hogy erről szól majd Orbán bejelentése... de nem...

Én is ezt vártam, de legkésőbb hétfőig belátják szerintem.

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #109 Dátum: Március 19, 2020, 17:37:39 pm CET »
« Utoljára szerkesztve: Március 19, 2020, 17:51:13 pm CET írta Penguin11 »

Nem elérhető csabax

« Válasz #110 Dátum: Március 19, 2020, 17:51:45 pm CET »
Szerintem nagyon is látják, ám a járvánnyal kapcsolatos "intézkedéseikből" az tapasztalható, hogy úgy gondolják, hogy "hulljon a férgese", mert akkor legalább kevesebb lesz a pénzkiadás a nyugdíjakra.
Persze, ilyesmit egyáltalán nem mondanak. Hanem ennek éppen az ellenkezőjét mondják és közben úgy tesznek, mintha intézkednének, hátha lesznek olyanok, akik elhiszik az átverést.

Nem elérhető Penguin11

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #112 Dátum: Március 19, 2020, 18:40:21 pm CET »
Mindenki lehúzza a rolót, de a kaszinóbiznisz tovább virágzik

Délután 15 óra után csak az élelmiszerüzletek, drogériák, gyógyszertárak, háztartási üzletek, benzinkutak és dohányboltok maradhatnak nyitva, a vendéglátóhelyek csak délután háromig, a szórakozóhelyeknek, a moziknak és a színházaknak viszont be kell zárniuk. Egy korábbi rendelet szerint pedig beltéren egyszerre nem tartózkodhat száz főnél több ember. Ezek a kormány új intézkedései a koronavírussal szemben Magyarországon, de egy dologról nem esett szó a tájékoztatásban: A KASZINÓKRÓL.

Tovább az Index cikkéhez.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #113 Dátum: Március 19, 2020, 18:41:39 pm CET »
https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/megrohamoztak-a-balatont-siofok-polgarmestere-nyilt-level-ne-jojjenek/qkcxex8

Szia,

Megkérlek, hogy amennyiben egy infót/hírt közölnél, akkor másold be a szöveget (legalább részben), majd a végére írd oda a forrást, de ne legyen ez a fórum egy linkfarm. Köszi.  :ok:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #114 Dátum: Március 19, 2020, 19:07:08 pm CET »
A netpincérnek is több száz új partnere lett.
Köztük egy közeli Shell kút is, ahonnan még óvszert is rendelhetek...
Ezt tényleg nem láttam jönni.

Nem elérhető Penguin11

« Válasz #115 Dátum: Március 19, 2020, 19:22:54 pm CET »
Szia,

Megkérlek, hogy amennyiben egy infót/hírt közölnél, akkor másold be a szöveget (legalább részben), majd a végére írd oda a forrást, de ne legyen ez a fórum egy linkfarm. Köszi.  :ok:

Okés.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #116 Dátum: Március 19, 2020, 21:50:03 pm CET »

Valaki, aki ismer olyat, aki ismer olyat, aki használ ncore-t, mesélte, hogy most ilyen "akcióval" kedveskedik az oldal a felhasználóinak:

;)

Nem elérhető Knapp

« Válasz #117 Dátum: Március 20, 2020, 07:58:26 am CET »
Kínai és dél-koreai vívók is fertőzöttek, akik egy magyarországi versenyről vitték haza a vírust...
Meg kéne nézni utólag a sorsolásukat a kontaktkereséshez!

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #118 Dátum: Március 20, 2020, 11:26:22 am CET »
Kínai és dél-koreai vívók is fertőzöttek, akik egy magyarországi versenyről vitték haza a vírust...
Meg kéne nézni utólag a sorsolásukat a kontaktkereséshez!

Mire azok a kontaktok meglesznek, legyenek mondjuk csak 15-en, azok találkoznak addigra fejenként mondjuk 25 emberrel alsó hangon... az 375 ember.... akkor majd azt a 375 embert is visszakövetik? De mire azokat visszakövetik, addigra azok is találkoznak.. legyünk pozitívak, csak 10 emberrel... akkor az 3750... mire azokat kikutatják.... ne is folytassuk, totál esélytelen ez a kontaktkutatósdi... Nem akarom elhinni, hogy ezt ott fent nem látják... Mindent be kéne zárni a p*csába, ez az egyetlen módja, hogy lassítsuk a dolgot...  :wall:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #119 Dátum: Március 20, 2020, 11:33:15 am CET »
Mire azok a kontaktok meglesznek, legyenek mondjuk csak 15-en, azok találkoznak addigra fejenként mondjuk 25 emberrel alsó hangon... az 375 ember.... akkor majd azt a 375 embert is visszakövetik? De mire azokat visszakövetik, addigra azok is találkoznak.. legyünk pozitívak, csak 10 emberrel... akkor az 3750... mire azokat kikutatják.... ne is folytassuk, totál esélytelen ez a kontaktkutatósdi... Nem akarom elhinni, hogy ezt ott fent nem látják... Mindent be kéne zárni a p*csába, ez az egyetlen módja, hogy lassítsuk a dolgot...  :wall:

Kínából ered (állítólag), akkor a kínai modellt kellene követni.  :ok:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #119 Dátum: Március 20, 2020, 11:33:15 am CET »