A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Knapp Dátum március 19, 2020, 12:35:12
Oké, de mi nem hagyjuk, hogy a WHO vagy bárki megmondja nekünk, mennyit teszteljünk!

Én most bevezetném a lakhelyelhagyásii tilalmat, le kell nyomni a Gauss görbét, még mindig nem igazán hiszik el az emberek, hogy mekkora gáz van. Jelenleg 73 fertőzöttről beszélnek, de szerintem a 7300 reális.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum március 19, 2020, 17:26:42
Én most bevezetném a lakhelyelhagyásii tilalmat, le kell nyomni a Gauss görbét, még mindig nem igazán hiszik el az emberek, hogy mekkora gáz van. Jelenleg 73 fertőzöttről beszélnek, de szerintem a 7300 reális.


Abszolút.. nem értem hogy ezt vajon ott fent tényleg nem látják!?  :bash: Tegnap én már abban bíztam, hogy erről szól majd Orbán bejelentése... de nem...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 19, 2020, 17:32:32

Abszolút.. nem értem hogy ezt vajon ott fent tényleg nem látják!?  :bash: Tegnap én már abban bíztam, hogy erről szól majd Orbán bejelentése... de nem...

Én is ezt vártam, de legkésőbb hétfőig belátják szerintem.


Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 19, 2020, 17:32:32
Abszolút.. nem értem hogy ezt vajon ott fent tényleg nem látják!?  :bash: Tegnap én már abban bíztam, hogy erről szól majd Orbán bejelentése... de nem...
Szerintem nagyon is látják, ám a járvánnyal kapcsolatos "intézkedéseikből" az tapasztalható, hogy úgy gondolják, hogy "hulljon a férgese", mert akkor legalább kevesebb lesz a pénzkiadás a nyugdíjakra.
Persze, ilyesmit egyáltalán nem mondanak. Hanem ennek éppen az ellenkezőjét mondják és közben úgy tesznek, mintha intézkednének, hátha lesznek olyanok, akik elhiszik az átverést.


Mindenki lehúzza a rolót, de a kaszinóbiznisz tovább virágzik

Délután 15 óra után csak az élelmiszerüzletek, drogériák, gyógyszertárak, háztartási üzletek, benzinkutak és dohányboltok maradhatnak nyitva, a vendéglátóhelyek csak délután háromig, a szórakozóhelyeknek, a moziknak és a színházaknak viszont be kell zárniuk. Egy korábbi rendelet szerint pedig beltéren egyszerre nem tartózkodhat száz főnél több ember. Ezek a kormány új intézkedései a koronavírussal szemben Magyarországon, de egy dologról nem esett szó a tájékoztatásban: A KASZINÓKRÓL.

Tovább az Index cikkéhez.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum március 19, 2020, 18:37:59
https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/megrohamoztak-a-balatont-siofok-polgarmestere-nyilt-level-ne-jojjenek/qkcxex8

Szia,

Megkérlek, hogy amennyiben egy infót/hírt közölnél, akkor másold be a szöveget (legalább részben), majd a végére írd oda a forrást, de ne legyen ez a fórum egy linkfarm. Köszi.  :ok:

A netpincérnek is több száz új partnere lett.
Köztük egy közeli Shell kút is, ahonnan még óvszert is rendelhetek...
Ezt tényleg nem láttam jönni.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 19, 2020, 18:41:39
Szia,

Megkérlek, hogy amennyiben egy infót/hírt közölnél, akkor másold be a szöveget (legalább részben), majd a végére írd oda a forrást, de ne legyen ez a fórum egy linkfarm. Köszi.  :ok:

Okés.


Valaki, aki ismer olyat, aki ismer olyat, aki használ ncore-t, mesélte, hogy most ilyen "akcióval" kedveskedik az oldal a felhasználóinak:



;)

Kínai és dél-koreai vívók is fertőzöttek, akik egy magyarországi versenyről vitték haza a vírust...
Meg kéne nézni utólag a sorsolásukat a kontaktkereséshez!

Idézetet írta: Knapp Dátum március 20, 2020, 07:58:26
Kínai és dél-koreai vívók is fertőzöttek, akik egy magyarországi versenyről vitték haza a vírust...
Meg kéne nézni utólag a sorsolásukat a kontaktkereséshez!

Mire azok a kontaktok meglesznek, legyenek mondjuk csak 15-en, azok találkoznak addigra fejenként mondjuk 25 emberrel alsó hangon... az 375 ember.... akkor majd azt a 375 embert is visszakövetik? De mire azokat visszakövetik, addigra azok is találkoznak.. legyünk pozitívak, csak 10 emberrel... akkor az 3750... mire azokat kikutatják.... ne is folytassuk, totál esélytelen ez a kontaktkutatósdi... Nem akarom elhinni, hogy ezt ott fent nem látják... Mindent be kéne zárni a p*csába, ez az egyetlen módja, hogy lassítsuk a dolgot...  :wall:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 20, 2020, 11:26:22
Mire azok a kontaktok meglesznek, legyenek mondjuk csak 15-en, azok találkoznak addigra fejenként mondjuk 25 emberrel alsó hangon... az 375 ember.... akkor majd azt a 375 embert is visszakövetik? De mire azokat visszakövetik, addigra azok is találkoznak.. legyünk pozitívak, csak 10 emberrel... akkor az 3750... mire azokat kikutatják.... ne is folytassuk, totál esélytelen ez a kontaktkutatósdi... Nem akarom elhinni, hogy ezt ott fent nem látják... Mindent be kéne zárni a p*csába, ez az egyetlen módja, hogy lassítsuk a dolgot...  :wall:

Kínából ered (állítólag), akkor a kínai modellt kellene követni.  :ok: