A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindenről van hír, aminek van fake verziója, és van egy összeesküvés elmélete.

A média felelősségérzete teljesen megszűnt, értem a demokráciát, de ezen a ponton már fel kellene lépni erősen, mert ez nem csak annyi, hogy gyűjt pár lajkot, vagy reklámbevételt a kamu híreivel, hanem emberek életével, egészségüggyel megy a játék.

https://www.oregonlive.com/coronavirus/2020/12/did-you-hear-a-nurse-died-after-covid-19-vaccine-its-not-true.html

Idézetet írta: TiB Dátum december 28, 2020, 16:58:01
Mindenről van hír, aminek van fake verziója, és van egy összeesküvés elmélete.

A média felelősségérzete teljesen megszűnt, értem a demokráciát, de ezen a ponton már fel kellene lépni erősen, mert ez nem csak annyi, hogy gyűjt pár lajkot, vagy reklámbevételt a kamu híreivel, hanem emberek életével, egészségüggyel megy a játék.

https://www.oregonlive.com/coronavirus/2020/12/did-you-hear-a-nurse-died-after-covid-19-vaccine-its-not-true.html

És mivel támasztják elő egyesek, hogy "meghalt":

It also appeared on Reddit, on a subreddit devoted to conspiracy theories, and on a website claiming to show obituaries of deceased people. Some posts used screenshots of Dover's Facebook and Instagram accounts to claim she must be dead because she hadn't posted in several days.

Tehát ha nem raksz ki faszbukon semmit, akkor halott vagy, kész.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 29, 2020, 08:18:09
És mivel támasztják elő egyesek, hogy "meghalt":

It also appeared on Reddit, on a subreddit devoted to conspiracy theories, and on a website claiming to show obituaries of deceased people. Some posts used screenshots of Dover's Facebook and Instagram accounts to claim she must be dead because she hadn't posted in several days.

Tehát ha nem raksz ki faszbukon semmit, akkor halott vagy, kész.  ;D
És akinek nincs FB-je, az nem is él?  ;D

Még nincs vége a COVIDnak erre itt a sertés pestis. Folyamat tolják a rémületet, a félelemkeltés mintha kötelező lenne. Nem elég, högy tökre biztos, hogy mindenki meghal egyszer, hanem még féljél is addig.

Bazzeg, jonnek ki a szamok, hogy melyik orszag hany szazalekon lesz marciusra az oltassal, ilyen 20-30%,.

Ez a felkegyelmu, elmebeteg, potrohos azt nyilatkozta, hogy egy hetvege alatt beoltunk mindenkit.

Egeszen hihetetlen.

Idézetet írta: zbking Dátum december 30, 2020, 10:57:06
Bazzeg, jonnek ki a szamok, hogy melyik orszag hany szazalekon lesz marciusra az oltassal, ilyen 20-30%,.

Ez a felkegyelmu, elmebeteg, potrohos azt nyilatkozta, hogy egy hetvege alatt beoltunk mindenkit.

Egeszen hihetetlen.

1 Kérem nevezze meg a hiteles forrást, hogy hol nyilatkozott ilyet a jelenlegi miniszterelnökünk.
2 Én egyik volt miniszterelnökünkre sem tennék ilyen stílusú megjegyzést.
Tudja, stílus maga az ember.

Idézetet írta: kompresszor Dátum december 30, 2020, 15:13:53
1 Kérem nevezze meg a hiteles forrást, hogy hol nyilatkozott ilyet a jelenlegi miniszterelnökünk.
2 Én egyik volt miniszterelnökünkre sem tennék ilyen stílusú megjegyzést.
Tudja, stílus maga az ember.
jaja, csunya, csunya zb.
Menjel cullantsd le.

Tessek:
http://www.miniszterelnok.hu/orban-viktor-a-kossuth-radio-jo-reggelt-magyarorszag-cimu-musoraban-29/

Idézetet írta: zbking Dátum december 30, 2020, 15:48:59
jaja, csunya, csunya zb.
Menjel cullantsd le.

Tessek:
http://www.miniszterelnok.hu/orban-viktor-a-kossuth-radio-jo-reggelt-magyarorszag-cimu-musoraban-29/

Köszönöm, elolvastam.
Akkor számoljunk egy kicsit.
Az operatív törzs 25 oltópontot jelölt ki.
Jelenleg kb. 500.000-en jelezték beoltási szándékukat.
Ha egy oltópontban 10 munkállás van, a beoltás pedig 5 percnél nem hosszabb, akkor 2 nap alatt ez teljesülhet.

Szép dolog a matek, csak kár, hogy ez egyáltalán nem így működik. Pfizer–BioNTech által készített vakcinából 5 nap alatt adtak be majd 1000 darabot (nem 10 milliót...). Hiába lesz annyi oltópont, egyfelől ott sántit a dolog, hogy nagyon sokan el sem tudnak menni az oltópontokhoz (lakosság eléggé nagy hányada), szóval hozzájuk vagy házhoz kell menni, vagy oda kell szállítani őket. Nem lehetséges a komplett társadalmat 2 nap alatt beoltani még akkor sem, ha matek alapján kijönne.

És akkor olyanokkal már nem is számoltam, hogy a nővérek sem gépek, illetve az 5 perc sem tartható az esetek többségében.

valahol 60% nyájimmunitással számolnak, tehát cirka 6milka embernek kéne védetté válni, és ebbe belevesznek 3 millió gyógyultat is, úgy becslik hogy olyan 8-10x lehetett annyi fertőzött, mint amennyit a hivatalos számok mutatnak.. na midnegy remélem egy laza nyár lesz már  :redchug:

#490 december 31, 2020, 09:07:50, Punter
Két közeli ismerősöm sztoriját megosztom.
Egyiknél magas láz, köhögés, izomfájdalom. Háziorvos rögtön kéri a tesztet. Összesen négyszer tesztelték és mind negatív.

Másik ismerősömnek kardiológiára kellett befeküdni. Előtte negatív teszt, mivel csak negatív teszttel lehet a kórházban. Három nap múlva megint tesztelik és lám az már pozitív tehát a kórházban kapta el. Azonban mivel tünetmentes, ezért hazaküldik karanténba.
:D
::)

Soros miatt nem lesz meg egy hétvége alatt az oltás.

#elmúltnyócév #gyurcsány #vónais

leírom az én storymat is akkor

4 napig buli volt itt a városomban = 4 nap hajnalig tartó mulatozás, nekem ilyenkor szokott lenni fesztiválbetegségem, sokszor efott meg sziget után is egykét napig lázas vagyok, meg szétszaakd a fejem, ez történt most is, lementem orvoshoz h ez van, (plusz kellett vna táppénzes papír hehe) és úgy kibaszott a rendelőből h öröm volt nézni, egyből rám küldte a mentőket, másnap teszt, harmadnap már jött is h pozitív

na fasza mondom, jött a határozat is h 2 negatív teszttel szabadulhatok (még a második hullám elején), de már semmi bajom nem volt, és ez 20 napig ment, már instán beszéltem ugyancsak koronás világbajnok sportolóval, hogy ez mi a rák, és mondta h hívjam fel ántszt, mert van olyan rendelet, h asszem első tünet után 10 napig ha semmi, plusz 3 napja láztalan, akk gyógyultnak kell nyílvánítani, persze ezt nem mondták itt nekem, csak teszteltek 3-4 naponta. És felhívtam, mire mondta h beszél a háziorvossal, pont akkor jött meg az első negatív, és mondták h am ja, akk szabadulhatok  :redchug:

úgyh egy jó 10 napot karanténoztam a semmiért, minden nap jöttek a rendőrök, am jó fejek, mindig kérdezték h hozzanak e vmit, kell e vmi, de azé csak a kurva anyjukat akik átbasztak

Idézetet írta: TiB Dátum december 31, 2020, 11:30:29
Soros miatt nem lesz meg egy hétvége alatt az oltás.

#elmúltnyócév #gyurcsány #vónais
Erről jutott eszembe emlékszem vagy 10 éve utaztam a vonaton a Balatonra elakadtunk várni kellett mert valami gond volt(kb 1 órát vesztegeltünk)Erre az okos vénasszonyok mondták hogy ez is a Gyurcsány miatt van. :laugh:

Idézetet írta: TiB Dátum december 29, 2020, 23:13:27
Még nincs vége a COVIDnak erre itt a sertés pestis. Folyamat tolják a rémületet, a félelemkeltés mintha kötelező lenne. Nem elég, högy tökre biztos, hogy mindenki meghal egyszer, hanem még féljél is addig.
2020-12-29 "Mi is beszámoltunk róla, hogy nemrég elpusztult el a Miskolci Állatkert egyik vaddisznója. Az első hírekkel ellentétben azonban nem az afrikai sertéspestis miatt történt mindez. – A miskolci állatkertben nem afrikai sertéspestis okozta a sertés elhullását. A vírus jelenlétét sikerült kizárni a vizsgálatokkal. – nyilatkozta az országos főállatorvos a Miskolc Televízió Híradójának"