A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kapzol Dátum március 03, 2021, 19:26:23
Èn most nyomom, elèg gàz a vele jàró gyengesèg!

Jobbulást @kapzol!

Ez ilyen filmnézős ágybanfekvős gyengeség vagy alig élek csak fekszek gyengeség?

5. napon vagyok, de mèg ma is elfàradtam a leves kanalazàsa közben...
Koràbban legalàbb a màsodikig eljutottam!

Viccet fèlretève, ilyesztô gyengesèg idôszakosan.

Nem hangzik jól, kitartás! Remélem gyorsan túljutsz rajta.

Gondolj arra, hogy Mátyás után téged is megkoronáztak.

Köszi Tib!

Kihagytam volna!:)

Idézetet írta: kapzol Dátum március 03, 2021, 19:26:23
Èn most nyomom, elèg gàz a vele jàró gyengesèg!

Gyógyulást.  ;)

Végül az Aspirint ne felejtsd.  :ok:

Na megint bezár a bazár...  :bash:

Gyógyulást és jó egészséget kívánok kapzol!

Nőnaptól jön a bezártság. Azért van ebben némi irónia. Nők..

MA egy éve nyitotta AIK ezt a témát, azért remélem h egy év múlva már semmi nem lesz ebből az egészből  :-\

Amikor érezhetően elindul egy növekedési hullám, nem kell sietni, várjuk meg, míg berobban, úgy a biztos. Balos grafikon Magyarország, jobbos Új-Zéland, ahol négyfokozatú lépcső van, mindig igazítják az adott helyzethet, előre gondolkodnak és reagálnak egy-egy fejleményre.

Magyarország: 15 ezer halott (446 ezer fertőzött összesen)
Új-Zéland: 26 halott (2300 fertőzött összesen)

Tudom, sziget, külön vannak, ember nem járt még a földrészen stb., de azért érdekes adatok.

Én viszonylag későn regisztráltam, pontosan már nem emlékszem, pár hete, beírtam itt a fórumba akkor. Ilyet kaptam most, smst küldtek.
Mondjuk elég gagyi, hogy nem tudom lemondani sehol, mert AstraZeneca nem szimpi, így nem fogok elmenni. Kivárom a Pfizert vagy Modernat.


Tisztelt Oltásra Regisztrált!

Tájékoztatjuk, hogy a koronavírus elleni védőoltásának beadására 2021.03.07 Vasárnap 13:30 órakor a Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet (1097 Budapest, Albert Flórián út  5-7. 3-as pavilon) a(z) 4. számú oltóponton kerül sor. Az oltás AstraZeneca-vakcinával történik. Kérjük, hogy az oltóponton pontosan szíveskedjen megjelenni és ha teheti, hozza magával a kinyomtatott és kitöltött hozzájáruló nyilatkozatot, amelyet a koronavirus.gov.hu honlapról le tud tölteni. Amennyiben a megjelölt időpontban nem tud megjelenni, az oltásra csak a későbbiekben lesz lehetősége.

Üdvözlettel: Vakcinainfo

Idézetet írta: zbking Dátum március 04, 2021, 19:01:50
Kivárom a Pfizert vagy Modernat.

Egy hasznos tipp: fiatalkent, nem kronikus betegkent ne varj ezekre... :)

Az oltópontnak van köze a lakhelyhez? Mert ismerősöm 100 km-rel odébbra kapott behívót. Ő ronthatott el valamit a regisztrációnál, lakcíme, taj alapján, amit nekem nem mondott el pontosan, jó helyre küldték, vagy előfordulhat ilyen távoli behívás?

Idézetet írta: TiB Dátum március 04, 2021, 19:14:50
Az oltópontnak van köze a lakhelyhez? Mert ismerősöm 100 km-rel odébbra kapott behívót. Ő ronthatott el valamit a regisztrációnál, lakcíme, taj alapján, amit nekem nem mondott el pontosan, jó helyre küldték, vagy előfordulhat ilyen távoli behívás?

Ha megfeleloen irod be az adatokat, akkor a legkozelebbi oltopontra tesznek be azert 99%ban :D Nyilvan veges a kapacitas es ha van olyan hely, ahol meg kevesen vannak, akkor lehetnek atszervezesek.

Idézetet írta: peshark Dátum március 04, 2021, 19:12:08
Egy hasznos tipp: fiatalkent, nem kronikus betegkent ne varj ezekre... :)
Raerek. Majd beirom ide a torteneseket. Kb. 3 hete regisztraltam, de tenyleg nem emlekszem, semmi visszajelzes nem jott akkor, irtam is itt vmelyik topikba, hogy milyen gagyi.

Mondjuk ez alapjan, hogy most behivtak, gondolom sejtheto, hogy nem 18 eves, 60 kilos, elsportolo triatlonista vagyok😜