Napi tipp - Március 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Március 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a hét legjobb tippje pénznyereményben (10.000 Forint/hét) részesülhet!


Sziasztok!

Sportág, időpont: foci, 2020 03.15.  00:00
Esemény:Godoy Cruz  - Boca Juniors
Tipp: döntetlen
Odds: 3.25
Iroda:  Unibet
Indoklás:
Idegen  pályán azért nem annyira jó a Boca, és ez egy hosszú kupasorozat.  Most iksz lesz, ahogy a kupákban gyakran szokott és ezt a bajnokságot talán fel sem függesztik, hiszen csak most kezdődik.

ARGENTÍNA: Primera B - Clausura - 8. forduló
15.03.2020 20:00
Flandria-Sacachispas
tipp:X
3.65
unibet

A bajnokság 9. helyezettje fogadja a 15.-et, de valójában csak 3 pont választja el a két csapatot.Mindkét csapat utolsó 5 meccséből 3 döntetlennel végződött, tippem egy 1-1.

2020.03.15 20;00
Nacional Potosi-Real Potosi
11.5 több szöglet
Odds:3.4
Bet365

A hazai csapat dominálni fog ezen a mérkőzésen és ez a szogleteken meg is fog látszani.Izgalmas jó mérkőzés várható.

BANGLADES: Premier League - 6. forduló
15.03.2020 13:30

Dhaka Abahani LTD - Muktijoddha Sangsad
tipp: Gólok száma hazai csapatnál 2,5 felett
odds: 2.10
unibet

Ez a csapat Dhaka Abahani LTD az éven most lesz először egymás elleni meccsük Muktijoddha Sangsad ellen, tavaly veretlen volt a hazai csapat, most sem lesz másképp

Sziasztok!

Időpont: 2020.03.15. (14:30)
Esemény: Foci Orosz bajnokság (CSZKA Moszkva - Ufa)
Tipp: Csapat összesített gólok (CSZKA Moszkva 1.5 gól felett)
Odds: 2.00
Iroda: bet365
Indoklás:

CSZKA Moszkva jelenleg Európa liga indulást érő helyen áll viszont győzelmével esélye lesz  BL indulásra. Ufa idegenben nem olyan harcos ezért nem hinném,hogy nagyon ellentudnának állni. Így nagy esély van hazai több gólos győzelemre.

FK Rosztov – Lokomotiv Moszkva
Labdarúgás Oroszország Premjer Liga
2020.03.15. 17:00

Tipp: X-1 (0:1 európai hendicappel X)
Odds: 3.85
Iroda: unibet

Nem hinném, hogy nagy tempó lenne, bár nincs még hír a meccs zártkapussá tételéről. A Rosztov hat napja kihajtotta magát a CSZKA ellen, akkor három gólt lőtt (igaz, abból kettő büntető volt, sőt ki is hagytak egyet Eremenko révén). A Loksi ellenben kiváló védelemmel rendelkezik, a tavaszi szezonban még nem kapott gólt Guilherme kapus. Nagyon szoros meccsre van kilátás, szerintem 1-0, 1-1, 0-0 lehet a végeredmény, amiből én kiválasztottam az egyiket. Azért ezt, mert a hazai pálya (még egyszer: jelenleg nem zártkapus) előnye még mindig ott van.

Labdarúgás Török Super Liga
2020.03.15 17:00
Galatasaray-Besiktas
Hazai csapat nyer és mindkét csapat rúg gólt
Odds:3.95
Unibet
A Galatasaray idén esélyes a bajnoki címre. Falcaoék már 6 mérkőzése nem kaptak ki.Hazai pályán ma is nyernek szerintem de a Besiktas is betalál.

2020. 03. 15. 19:30
Labdarúgás, ARGENTÍNA, Copa de la Superliga

Huracan - Talleres Cordoba

Tipp:    1.fi. 1,5 felett
Odds:   3.80
Iroda:   Unibet

A Cordoba sokgólos meccseket játszik, most is ezt várom.

Labdarúgás, Mexikói Clausura, 2020. 03. 15., 19:00

Toluca - Atlas
Tipp: Atlas


Odds: 4,10
Iroda: Bet365

Indoklás: Sosem tudtam ügyesen hazudni, inkább bevallom, hogy egyáltalán nem ismerem a csapatokat. De hát nem könnyű ezekben a napokban fogadható meccset találni.
Mindenesetre mindkét csapat a kiesőzónában tanyázik - 4 pont köztük a különbség -, a vendégek pedig az utolsó 5(!) meccsüket zsínórban elvesztették. Mikor kapnák össze magukat, ha nem most?

Sportág, időpont:labdarúgás Chile 22:00
Esemény:Unión Española - Huachipato
Tipp:Huachipato
Odds:3,60
Iroda:unibet
Indoklás: ....a vendégek szerintem behuzzak

Idézetet írta: Hentesáru Dátum március 15, 2020, 09:09:53
BANGLADES: Premier League - 6. forduló
15.03.2020 13:30

Dhaka Abahani LTD - Muktijoddha Sangsad
tipp: Gólok száma hazai csapatnál 2,5 felett
odds: 2.10
unibet

Ez a csapat Dhaka Abahani LTD az éven most lesz először egymás elleni meccsük Muktijoddha Sangsad ellen, tavaly veretlen volt a hazai csapat, most sem lesz másképp

nyertes

Guatemala tartalek liga - 2020.03.15. 22.00
Malacateco v Deportivo Iztapa
Tipp: fogadaskeszito 3.5 gol felett + dupla esely 1 vagy 2
Odds: 2.75
Bet365

A helyi futball tudorakent... a napbol mar nincs sok hatra, a keves esemenyek egyike ez a meccs. Eleg golkepesek a csapatok, ranezve az eredmenyekre 3mgolos atlag siman megvan, s egy-egy alkalmankenti gol nelkuli remit leszamitva legtobbszor mindket csapat golt lo. A sok gol miatt nyilvan keves a remi.

Idézetet írta: Assassin Dátum március 15, 2020, 16:57:03
Labdarúgás, Mexikói Clausura, 2020. 03. 15., 19:00

Toluca - Atlas
Tipp: Atlas


Odds: 4,10
Iroda: Bet365

Indoklás: Sosem tudtam ügyesen hazudni, inkább bevallom, hogy egyáltalán nem ismerem a csapatokat. De hát nem könnyű ezekben a napokban fogadható meccset találni.
Mindenesetre mindkét csapat a kiesőzónában tanyázik - 4 pont köztük a különbség -, a vendégek pedig az utolsó 5(!) meccsüket zsínórban elvesztették. Mikor kapnák össze magukat, ha nem most?

A tipp nyertes - de ezúttal, sajnos, ez csak az erkölcsi győzelemhez elég, mert a nagy koronavírusos-felfordulásban elfelejtettem megtenni a fogadást.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 15, 2020, 14:03:26
2020. 03. 15. 19:30
Labdarúgás, ARGENTÍNA, Copa de la Superliga

Huracan - Talleres Cordoba

Tipp:    1.fi. 1,5 felett
Odds:   3.80
Iroda:   Unibet

A Cordoba sokgólos meccseket játszik, most is ezt várom.
NYERTES.  A hétvégére egészen belejöttem.  ;D