Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum július 01, 2020, 16:17:51
Hihetetlen, de ez az 500 Ft-os igazolo fogadasos szabaly nagyon jol megszurte a tippeket. Nyilvan aki tippekert jon ide, annak ez egy remek szuro, lathato a tippek szamabol is, hogy azert meggondoljak az emberek mire tegyenek valodi penzt. Az elejen en is ketelkedtem, de azert boven atgondoltabb tippekbe lehet igy belefutni, mint korabban... :)

Salvio nagyon odatette ezt a mai orosz meccset, grat érte neki. Lenyúltam, és megtettem én is, annyira tetszett :angel:

Idézetet írta: peshark Dátum július 01, 2020, 16:17:51
Hihetetlen, de ez az 500 Ft-os igazolo fogadasos szabaly nagyon jol megszurte a tippeket. Nyilvan aki tippekert jon ide, annak ez egy remek szuro, lathato a tippek szamabol is, hogy azert meggondoljak az emberek mire tegyenek valodi penzt. Az elejen en is ketelkedtem, de azert boven atgondoltabb tippekbe lehet igy belefutni, mint korabban... :)

Ingyen egyszerű dobálozni a tippekkel, ha meg kell játszani valós pénzzel, akkor már megfontoltabb az ember. De ez csak jó, mert így sokkal jobb tippek születnek.  :ok:

A US Open tippjátékba olyan tippeket is be lehet majd küldeni amiket a nap tippje játékba is beküldtem?

Idézetet írta: olics Dátum augusztus 28, 2020, 14:48:25
A US Open tippjátékba olyan tippeket is be lehet majd küldeni amiket a nap tippje játékba is beküldtem?

Nem, nem lehetséges.

Idézetet írta: SPF Infó Dátum augusztus 28, 2020, 05:10:15
Napi tipp - augusztus 31.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!

Ebben a játékban nem érvényesek a US Open tenisztornára elhelyezett tippek!


Black Friday Napi Tipp alatt is figyelmbe lesz véve, hogy aki három egymást követő vesztes tippel rendelkezik az nem részesülhet a nyereményben?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 20, 2020, 16:36:42
Black Friday Napi Tipp alatt is figyelmbe lesz véve, hogy aki három egymást követő vesztes tippel rendelkezik az nem részesülhet a nyereményben?

Persze.

Különlegesség a napi tipp játékunkban!

2020 december 15. - 2021 január 3. között amennyiben napi tipped a PDC darts VB-re vonatkozik, vagy tippsorod tartalmaz darts vb-s tippet, és a szelvényed nyertes, akkor 5000 forintban részesülhetsz, az alap 3000 forint helyett!

#37 december 15, 2020, 15:46:35, Assassin
Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 11, 2020, 19:24:49
Különlegesség a napi tipp játékunkban!

2020 december 15. - 2021 január 3. között amennyiben napi tipped a PDC darts VB-re vonatkozik, vagy tippsorod tartalmaz darts vb-s tippet, és a szelvényed nyertes, akkor 5000 forintban részesülhetsz, az alap 3000 forint helyett!

Igaz, nem nagyon lehet másként értelmezni a dolgot, de biztos, ami biztos, rákérdezek: ezek szerint kombi tippeket is játékba lehet küldeni? És ez általában így van, vagy csak most, a PDC VB alatt?

Az előzményekben megtaláltam a kérdésemre a választ.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 15, 2020, 15:26:52
Igaz, nem nagyon lehet másként értelmezni a dolgot, de biztos, ami biztos, rákérdezek: ezek szerint kombi tippeket is játékba lehet küldeni? És ez általában így van, vagy csak most, a PDC VB alatt?

Az előzményekben megtaláltam a kérdésemre a választ.

Nem lehet kombit.

A zsinórban behúzott 10 nyertes tippért 10 rugó féle szabálypont már nem él?

Idézetet írta: oakland23
A zsinórban behúzott 10 nyertes tippért 10 rugó féle szabálypont már nem él?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2020, 10:37:03
Március 16-tól visszatérünk a korábbi játékrendszerre, s a nap legnagyobb nyertes tippjével rendelkező játékos részesül majd a nyereményben. Ha lesz amire fogadni/tippelni.  :cya:

ui. Az extra nyeremény kikerült a játékból.

még egy olyan kérdésem lenne, hogy pl. jan. 17-én volt egy nyertes tippem, de lusta vagyok képet feltölteni, és egyébként sem érne nyereményt az 1.50-es oddsom, attól még a tipp így is érvényes, és tippelhetek a következő három alkalommal érvényeset, vagy ha nem töltök fel képet a 17-én nyertes tippemről, az olyan, mintha nem is lenne?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2021, 09:12:00
még egy olyan kérdésem lenne, hogy pl. jan. 17-én volt egy nyertes tippem, de lusta vagyok képet feltölteni, és egyébként sem érne nyereményt az 1.50-es oddsom, attól még a tipp így is érvényes, és tippelhetek a következő három alkalommal érvényeset, vagy ha nem töltök fel képet a 17-én nyertes tippemről, az olyan, mintha nem is lenne?

Ha jelezted, hogy nyertes a tipp, akkor az érvényesként lesz elkönyvelve (ha van/ha nincs kép).  ;)

Viszont aki nem tölt fel képet, az ne is számítson a nyereményre. Az ilyen megoldások, hogy "ha kell kép, akkor van" nem játszanak. Kiértékeléskor ha nincs ott a kép a nyertes szöveg mellett, akkor bukta.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 22, 2021, 19:12:33
Ha jelezted, hogy nyertes a tipp, akkor az érvényesként lesz elkönyvelve (ha van/ha nincs kép).  ;)

Viszont aki nem tölt fel képet, az ne is számítson a nyereményre. Az ilyen megoldások, hogy "ha kell kép, akkor van" nem játszanak. Kiértékeléskor ha nincs ott a kép a nyertes szöveg mellett, akkor bukta.

Ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy láttam már olyat, hogy valaki harmadik tippre biztosabb tippet választ és az nyert, de nem mellékelt hozzá képet(előtte kettő rossz tipp). Ha az utána lévő 4-es,5-ös szorzója nyer és ahhoz mellékel képet, mert tudja, hogy azzal nyerheti a napit, akkor az úgy érvényes?

Igen.

Nem kötelező fogadni minden egyes tippre, csak ha nyerni szeretnél.