Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Felvetés!

Ugye a napi tippek azért is jók, hogy a napi egy legjobb nagy szorzós tippünket megosszuk egymással. Ez az 500 forintos megtétel csak még jobban megszűrte a jó tippeket, ami örvendetes. Nálam egy pici bökkenő így is akadt.
Az esti Man. City - Wolves (március 2.) meccsre öt tipp is érkezett! Ugye öt különböző, de többen is leírták a tipp alá, hogy nem éppen ezt akarták beküldeni erre a napra, de mivel más (időben megelőzve) már tippelt erre a kimenetelre, így megváltoztatja a tippjét.

Aggályok:

Tehát, ha jól megnézzük, így nem a legjobbnak vélt tippet küldték be sokan (pedig az lenne a cél, hogy legerősebbnek vélt tipp versenyezzen, s nem azért küldök be más kimenetelt, mert az alapvetőt már kilőtték)
Az onlinera felnéző vendég meg válogathat a kényszerből megváltoztatott opciók között:

- nyer a Wolves (15,00)
- X lesz (7,00)
- 4,5 gól felett (4,85)
- X és mindkét csapat gólt szerez (8,50)
- Man. City pontosan egy góllal nyer (3,85)


Szerintem alapjában ez a körbelövöldözés egy meccsre sosem tesz jót, pláne akkor, ha az alapvető tippet az ember kénytelen azért megváltoztatni, mert más már tippelt arra a kimenetelre.

Ezt most azért írtam le, mert számos ilyen eset volt már korábban is, és szerintem a tippért benézőket ez a több kényszertipp nem segíti.
Esetleges megoldás lehetne, ha egy napi eseményre két tippet lehetne beküldeni összesen, akkor nem lenne a vagdalkozás a tippekben egy meccsen belül.
Jelzem ez csak egy meglátás, személyes észrevétel! Várom a többiek véleményét, ellenvéleményét!

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 03, 2021, 08:39:04
Felvetés!

Ugye a napi tippek azért is jók, hogy a napi egy legjobb nagy szorzós tippünket megosszuk egymással. Ez az 500 forintos megtétel csak még jobban megszűrte a jó tippeket, ami örvendetes. Nálam egy pici bökkenő így is akadt.
Az esti Man. City - Wolves (március 2.) meccsre öt tipp is érkezett! Ugye öt különböző, de többen is leírták a tipp alá, hogy nem éppen ezt akarták beküldeni erre a napra, de mivel más (időben megelőzve) már tippelt erre a kimenetelre, így megváltoztatja a tippjét.

Aggályok:

Tehát, ha jól megnézzük, így nem a legjobbnak vélt tippet küldték be sokan (pedig az lenne a cél, hogy legerősebbnek vélt tipp versenyezzen, s nem azért küldök be más kimenetelt, mert az alapvetőt már kilőtték)
Az onlinera felnéző vendég meg válogathat a kényszerből megváltoztatott opciók között:

- nyer a Wolves (15,00)
- X lesz (7,00)
- 4,5 gól felett (4,85)
- X és mindkét csapat gólt szerez (8,50)
- Man. City pontosan egy góllal nyer (3,85)


Szerintem alapjában ez a körbelövöldözés egy meccsre sosem tesz jót, pláne akkor, ha az alapvető tippet az ember kénytelen azért megváltoztatni, mert más már tippelt arra a kimenetelre.

Ezt most azért írtam le, mert számos ilyen eset volt már korábban is, és szerintem a tippért benézőket ez a több kényszertipp nem segíti.
Esetleges megoldás lehetne, ha egy napi eseményre két tippet lehetne beküldeni összesen, akkor nem lenne a vagdalkozás a tippekben egy meccsen belül.
Jelzem ez csak egy meglátás, személyes észrevétel! Várom a többiek véleményét, ellenvéleményét!

Mivel csak egy pár játékos szerepel a versenyben, s millió sportesemény zajlik naponta, így az eseményenkénti 1 tipp szerintem nem lenne drasztikus döntés.  :ok:

Hali!
Olyan érdekelne, hogy ha én olyan irodában játszok meg tippet ami nincs a listában,akkor mi alapján kell a tippet rögzíteni?
Világosabban: játszok egy tippet sportingbullon, de az nincs a listán. Mégis megjátszanám a napi tippben(hisz 500 huf érték is megvan), de ilyenkor melyik iroda oddsát írjam be? (Unibet, Pinnacle,bet365)

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 06, 2021, 18:48:32
Hali!
Olyan érdekelne, hogy ha én olyan irodában játszok meg tippet ami nincs a listában,akkor mi alapján kell a tippet rögzíteni?
Világosabban: játszok egy tippet sportingbullon, de az nincs a listán. Mégis megjátszanám a napi tippben(hisz 500 huf érték is megvan), de ilyenkor melyik iroda oddsát írjam be? (Unibet, Pinnacle,bet365)

19. Eredményed kiértékelésekor csatolnod kell egy bizonyító képet is melyen a lezárt nyertes fogadás szerepel (minimum 500 forintos téttel). A fogadást annál az irodánál kell megkötnöd, amelyet a tippnél megjelöltél (az oddsok különbözhetnek). Kivétel: amennyiben te nem az 5. pontnál megjelölt irodák egyikénél játszol rendszeresen, hanem máshol, akkor az ottani lezárult nyertes fogadást bizonyító képet is elfogadjuk, viszont a tipped beküldésekor a jelen szabályzat 5. pontjánál szereplő irodák ajánlatából kell választanod.

Egy gyors kérdés:  lehet a Roland Garrosról is tippeket hozni, vagy azok csak a Napi Roland Garros tipp játékban érvényesek?

Idézetet írta: Assassin Dátum május 31, 2021, 19:43:22
Egy gyors kérdés:  lehet a Roland Garrosról is tippeket hozni, vagy azok csak a Napi Roland Garros tipp játékban érvényesek?

"20. A játékban tilos egy olyan (ugyanazt) tippet beküldeni, amit korábban beküldtél egy azonos lebonyolítású versenyen (pl. Foci BL Nyereményjáték)."

Idézetet írta: Assassin Dátum május 31, 2021, 19:43:22
Egy gyors kérdés:  lehet a Roland Garrosról is tippeket hozni, vagy azok csak a Napi Roland Garros tipp játékban érvényesek?

Lehet, csak ne legyen ugyanaz.

Május 31-i napi tippet nyertem és még a kifizetésre váró nyeremények között sincs.  :-\

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 15, 2021, 08:10:17
Május 31-i napi tippet nyertem és még a kifizetésre váró nyeremények között sincs.  :-\

Valamiért kimaradt, de pótoltuk.  :beerchug:

Módosítás mától a szabályzatban!

19. Abban az esetben ha a napi tipped oddsa nagyobb, mint 3.99 akkor a megszerezhető nyereményed 500 forint, a fennmaradó összeget pedig egy olyan személy nyerheti aki rendelkezik 4.00-nál kisebb nyereményszorzós nyertes tippel. Ha nincs ilyen, akkor a fennmaradó összeg nem kerül kiosztásra.

Gyakorlatilag mostantól nem kell képet csatolni, viszont aki nagy oddsokkal játszik az maximum 500 forintot szerezhet, a fennmaradó összeg pedig olyan játékoshoz juthat aki rendelkezik 4-nél nyereményszorzós nyertes tippel.   ;)

Tegyük fel, nem volt zsinórban 3 vesztes tippem. Betippelek egy 3.75-öt, bejön, de nincs feltöltve fogadás. Szigo ugyanazon a napon 6.00-val nyer. Akkor mondjuk ő kap 500 Ft-ot, én meg 2000-et? Vagy mi volt a módosítás oka? Így elsőre nem értem a logikát, de biztos van, épp ezért kérdem  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 16, 2021, 16:41:35
Tegyük fel, nem volt zsinórban 3 vesztes tippem. Betippelek egy 3.75-öt, bejön, de nincs feltöltve fogadás. Szigo ugyanazon a napon 6.00-val nyer. Akkor mondjuk ő kap 500 Ft-ot, én meg 2000-et? Vagy mi volt a módosítás oka? Így elsőre nem értem a logikát, de biztos van, épp ezért kérdem  :D

Pedig szép zsíros nagy oddsokat fogtak sokan :)

Ezzel megint jönnek a 3.99-es szorzók, és aki mákol, nyer. A fogadási kép legalább maradjon szerintem.

Idézetet írta: Szigo Dátum július 16, 2021, 17:20:44
Ezzel megint jönnek a 3.99-es szorzók, és aki mákol, nyer. A fogadási kép legalább maradjon szerintem.

Nem maradhat.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 16, 2021, 16:41:35
Tegyük fel, nem volt zsinórban 3 vesztes tippem. Betippelek egy 3.75-öt, bejön, de nincs feltöltve fogadás. Szigo ugyanazon a napon 6.00-val nyer. Akkor mondjuk ő kap 500 Ft-ot, én meg 2000-et? Vagy mi volt a módosítás oka? Így elsőre nem értem a logikát, de biztos van, épp ezért kérdem  :D

Nem kell feltölteni fogadást.

És az általad említett esetben te nem 2000, hanem 2500 forintot nyernél. Persze ha megindokoltad. Ha nem, akkor a felét: 1250 forintot.