Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 En csak azert nem irok ide semmit ,(egy tippet sem) mert a fogadast bizonyito kep korlatozva van ezekre az irodakra , onnan indult az egesz hogy ne dobalozzon senki olyan tippekkel amit nem jatszik meg , es ez okes is . Szomoru szamomra hogy ez tovabb lett gondolva es lekorlatozva olyan irodakra, amik nalam nem jatszanak, ha tolluk jon a penz akkor ertheto ezeknel az irodaknoz kellene vissza csepegtetni. Sajnos ennek nem tud mindenki megfelelni.  :(

Idézetet írta: sunik29 Dátum június 02, 2020, 12:02:52
En csak azert nem irok ide semmit ,(egy tippet sem) mert a fogadast bizonyito kep korlatozva van ezekre az irodakra , onnan indult az egesz hogy ne dobalozzon senki olyan tippekkel amit nem jatszik meg , es ez okes is . Szomoru szamomra hogy ez tovabb lett gondolva es lekorlatozva olyan irodakra, amik nalam nem jatszanak, ha tolluk jon a penz akkor ertheto ezeknel az irodaknoz kellene vissza csepegtetni. Sajnos ennek nem tud mindenki megfelelni.  :(

Ez a legkisebb probléma. Ezen tudunk változtatni.

Íme @sunik29 :

19. Eredményed kiértékelésekor csatolnod kell egy bizonyító képet is melyen a lezárt nyertes fogadás szerepel (minimum 500 forintos téttel). A fogadást annál az irodánál kell megkötnöd, amelyet a tippnél megjelöltél (az oddsok különbözhetnek). Kivétel: amennyiben te nem az 5. pontnál megjelölt irodák egyikénél játszol rendszeresen, hanem máshol, akkor az ottani lezárult nyertes fogadást bizonyító képet is elfogadjuk, viszont a tipped beküldésekor a jelen szabályzat 5. pontjánál szereplő irodák ajánlatából kell választanod.


Betfairen csak a sima betfair érvényes, az exchange nem, ugye? (Azzal, gondolom, lehetne trükközni.)

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 05, 2020, 16:15:13
Betfairen csak a sima betfair érvényes, az exchange nem, ugye? (Azzal, gondolom, lehetne trükközni.)

Fogadásközvetítők (Betfair Exchange és társai) nem érvényesek.

Két kérdésem volna.
1. Az adott mérkőzést (amit a nap tippje játékban meg szeretnék játszani) egy külön 500 Ft-os szelvényen kell megtennem a fogadóirodánál, vagy az is elég, ha egy 500 Ft-os gyűjtőszelvény egyik mérkőzése ez?
2. Az előző kérdéshez hasonlóan: elfogadható-e az, ha a megjátszani kívánt tippem egy kombinációs szelvény része, ahol a kombinációs szelvény értéke eléri az 500 Ft-ot? (Pl. 4 mérkőzés egymással párosával megjátszva 6 szelvényt ad ki, és szelvényenként 100 Ft-os téttel az össztét 600 Ft.)

1. Részünkről lehet gyűjtőfogadáson is.
2. Jöhet

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 08, 2020, 15:02:18
1. Részünkről lehet gyűjtőfogadáson is.
2. Jöhet

Miután már leírtam a kérdéseket, utána jöttem rá, hogy az első kérdésre valószínűleg "igen" lesz a válasz (előbb írtam, utána gondolkodtam), úgyhogy igazából a második kérdés volt a lutri számomra. De végülis örülök, hogy jóváhagytátok. Köszi.

Idézetet írta: HT Dátum június 08, 2020, 16:05:53
Miután már leírtam a kérdéseket, utána jöttem rá, hogy az első kérdésre valószínűleg "igen" lesz a válasz (előbb írtam, utána gondolkodtam), úgyhogy igazából a második kérdés volt a lutri számomra. De végülis örülök, hogy jóváhagytátok. Köszi.

A célunk nem a korlátozás, hanem, hogy egy jó kis versenyt tudjunk bonyolítani, mely motiváló, illetve segít másokon is. A tipp alátámasztása fogadást bizonyító képpel pedig hitelességet ad a tippnek, hogy az illető nem csak dobálózik valamivel, hanem komolyan gondolja.

A 22bet-et nem lehetne betenni a fogadóirodák közé?
Ott lehet fogadni magyar bajnoki gólszerzőkre is, és én tolnék egyet, de mivel az 5. Pontban nincs benne, így sajna nem lehet.
Ha lenne valami jó kis partner ajánlat a org és a 22bet között, tuti, hogy regisztrálnak, mert Oak meghozta hozzá a kedvemet. ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum június 23, 2020, 10:04:50
A 22bet-et nem lehetne betenni a fogadóirodák közé?

Nem lehetséges.

Sziasztok!

Ha kötésbe játszom meg a  tippet úgy is érvényes, vagy csak magában szabad?

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 30, 2020, 18:39:56
Sziasztok!

Ha kötésbe játszom meg a  tippet úgy is érvényes, vagy csak magában szabad?

Fentebb megválaszolták ezt, mehet kötésben is, a lényeg hogy szerepeljen a szelvényen és a minimum tettel vagy afeletti osszeggel rakd. :ok:

Hihetetlen, de ez az 500 Ft-os igazolo fogadasos szabaly nagyon jol megszurte a tippeket. Nyilvan aki tippekert jon ide, annak ez egy remek szuro, lathato a tippek szamabol is, hogy azert meggondoljak az emberek mire tegyenek valodi penzt. Az elejen en is ketelkedtem, de azert boven atgondoltabb tippekbe lehet igy belefutni, mint korabban... :)