Milyen sporteseményekre tudunk még fogadni?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milyen sporteseményekre tudunk még fogadni?

Korábban arról írtunk cikket, hogy milyen sportesemények maradnak el, a mai nap viszont kijelenthetjük, hogy a sportvilág majdhogynem teljes egészében leállt.

Ti is segíthettek nekünk feltárni azokat a sporteseményeket amelyekre még fogadhatunk. Köszönjük és sok zöld tippet.


Kanada nem küld sportolókat a 2020-as tokiói olimpiára a koronavírussal kapcsolatos kockázatokra hivatkozva.

"Egy globális egészségügyi krízisben vagyunk, ami sokkal fontosabb, mint a sport", közölték órákkal azután, hogy a NOB bejelentette: jelenleg nincs napirenden a halasztás, de 4 héten belül döntenek majd.

Szerintem több ország is csatlakozni fog és ezért fog elmaradni a nyári olimpia.

Idézetet írta: Punter Dátum március 23, 2020, 08:33:57
Kanada nem küld sportolókat a 2020-as tokiói olimpiára a koronavírussal kapcsolatos kockázatokra hivatkozva.

"Egy globális egészségügyi krízisben vagyunk, ami sokkal fontosabb, mint a sport", közölték órákkal azután, hogy a NOB bejelentette: jelenleg nincs napirenden a halasztás, de 4 héten belül döntenek majd.

Szerintem több ország is csatlakozni fog és ezért fog elmaradni a nyári olimpia.

Nagyjából az számít, hogy az USA kúld-e sportolókat.
Mi meg azt tesszük, amit az oroszok.  :)

Ausztrália is nemet mondott egy idei olimpiára, és USA sem szeretne idén Olimpiát. Ergo én 100%-ra mondom, hogy nem lesz, de ezt mondjuk nem nehéz kitalálni sajnos.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 23, 2020, 08:39:13
Nagyjából az számít, hogy az USA kúld-e sportolókat.
Mi meg azt tesszük, amit az oroszok.  :)

Az oroszok továbbra is ki vannak zárva az olimpiáról.Csak független sportolók mehetnének úgy, mint 2016-ban

Az tény, hogy inkább politikai és gazdasági döntés lesz és nem járványügyi. Azonban mivel az egész föld érintett így azt tippelem, hogy nem lesz megrendezve.

Japán még nem engedheti meg magának, hogy kijelentse március végén, hogy nem lesz Olimpia. Ez még túl korai, de nyugi, eljön az ideje ennek is.

Idézetet írta: Punter Dátum március 23, 2020, 10:08:44
Az oroszok továbbra is ki vannak zárva az olimpiáról.Csak független sportolók mehetnének úgy, mint 2016-ban

Az tény, hogy inkább politikai és gazdasági döntés lesz és nem járványügyi. Azonban mivel az egész föld érintett így azt tippelem, hogy nem lesz megrendezve.

Ha Putyin nem engedné az oroszokat indulni, nem sokan mernék a szemébe mondani, hogy ők függetlenek...   ;D



Azért van itt egy-két jó meccs bet365-ön, ha figyeli az ember. Ilyen kategória alatt mennek, hogy "orosz mérkőzések" :D Tegnap pl. volt egy 11-0-ás félidő után egy nokedli 2. félidő.

mondjuk az a jégkorong sem semmi, amit tolnak, 3*10 perc, és egy támadó harmadban játsszák keresztbe. Kicsit bohózat jellegű, de nekem tetszik  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 24, 2020, 13:27:14
mondjuk az a jégkorong sem semmi, amit tolnak, 3*10 perc, és egy támadó harmadban játsszák keresztbe. Kicsit bohózat jellegű, de nekem tetszik  ;D

És ez miért van?
A járványveszély miatt nem lehetnek 10-nél többen a jégen a sporikkal együtt?

Labdarúgás terén fogadhatunk az alábbiakra:


  • Fehéroroszország - Vysshaya Liga
  • Nicaragua - Liga Primera
  • Barátságos mérkőzések (svéd csapatok nagyjából)

További lehetőségek: Fogadható sportesemények listája

Ááá, ezeknek mindegy, csak meccs legyen.  :D

Hirtelen ugrottunk az időben is.