Milyen sporteseményekre tudunk még fogadni?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 29, 2020, 13:16:07
Ááá, ezeknek mindegy, csak meccs legyen.  :D

Hirtelen ugrottunk az időben is.
sportingbullon látszik az U19-es csapatok neve, de itt a bet365-ön is, ha egy oddsra kattintol

Elértük ezt a pontot is!

Annyira nincs kínálat, hogy most már a fehérorosz amatőr liga került előtérbe, ahol 70 perces mérkőzéseket játszanak. Meglepően sok gól születik amúgy ezeken a találkozókon.

Fogadnál a egy jó kis Sunderland Belarus - Santos Belarus összecsapásra?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 29, 2020, 13:16:07
Ááá, ezeknek mindegy, csak meccs legyen.  :D

Hirtelen ugrottunk az időben is.
bet365-ön most megy live egy röpimeccs, ahol az Academy játszik a Universityvel  ;D
De hogy melyik Academy melyik Universityvel, na azt az Isten sem mondja meg, mert most ha a győztes szorzójára kattintok, abból sem derül ki :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 30, 2020, 12:07:19
bet365-ön most megy live egy röpimeccs, ahol az Academy játszik a Universityvel  ;D
De hogy melyik Academy melyik Universityvel, na azt az Isten sem mondja meg, mert most ha a győztes szorzójára kattintok, abból sem derül ki :D

Puskás Akadémia.. a világ ellen  :D

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a mai két svéd meccsre hányan fogadnak, milyen tétek érkeznek be, és hogy mennyire lesznek manipuláltak. Mert pl. tegnap még volt azért vagy 10-12 meccs minimum, ott azért volt esély bukni, de itt ezt a kettőt kell a fogadóirodáknak kordában tartani, mert ha itt elszabadul a pokol, és ezek a falábúak ontják majd a gólokat, akkor szép kis mínuszban lesznek bet365-ék meg rokonaik. Legalábbis szerintem, mert úgy száz emberből úgy 97 biztosan valamilyen overt húz.  ;D
Azért az kemény, amikor két tényleg megye III szintű csapat meccsét várja szó szerint a világ  ;D Eszméletlen, miket produkál az élet... Gondolkodom, hogy a világ ellen menjek-e, mert hogy ráció lenne benne, az tény. Meg eleve elég jó kis hideg van a svédeknél, nem lesz azoknak kedvük futkorászni meg gólokat lőni. Hát vesszek meg, úgy várom, mint egy City-Real-t várnék :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 30, 2020, 16:13:25
Azért arra kíváncsi lennék, hogy a mai két svéd meccsre hányan fogadnak, milyen tétek érkeznek be, és hogy mennyire lesznek manipuláltak. Mert pl. tegnap még volt azért vagy 10-12 meccs minimum, ott azért volt esély bukni, de itt ezt a kettőt kell a fogadóirodáknak kordában tartani, mert ha itt elszabadul a pokol, és ezek a falábúak ontják majd a gólokat, akkor szép kis mínuszban lesznek bet365-ék meg rokonaik. Legalábbis szerintem, mert úgy száz emberből úgy 97 biztosan valamilyen overt húz.  ;D
Azért az kemény, amikor két tényleg megye III szintű csapat meccsét várja szó szerint a világ  ;D Eszméletlen, miket produkál az élet... Gondolkodom, hogy a világ ellen menjek-e, mert hogy ráció lenne benne, az tény. Meg eleve elég jó kis hideg van a svédeknél, nem lesz azoknak kedvük futkorászni meg gólokat lőni. Hát vesszek meg, úgy várom, mint egy City-Real-t várnék :D

Mondjuk Betfairen rá lehet nézni. Így 17:10 perckor az nyilvánvaló, hogy a 19:15-ös meccset várják jobban az emberek (65K$) és nem a 18:45-öst (12K$). Azért én arra nem fogadnék, hogy a svédek bundáznának :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 30, 2020, 16:13:25
Azért arra kíváncsi lennék, hogy a mai két svéd meccsre hányan fogadnak, milyen tétek érkeznek be, és hogy mennyire lesznek manipuláltak. Mert pl. tegnap még volt azért vagy 10-12 meccs minimum, ott azért volt esély bukni, de itt ezt a kettőt kell a fogadóirodáknak kordában tartani, mert ha itt elszabadul a pokol, és ezek a falábúak ontják majd a gólokat, akkor szép kis mínuszban lesznek bet365-ék meg rokonaik. Legalábbis szerintem, mert úgy száz emberből úgy 97 biztosan valamilyen overt húz.  ;D
Azért az kemény, amikor két tényleg megye III szintű csapat meccsét várja szó szerint a világ  ;D Eszméletlen, miket produkál az élet... Gondolkodom, hogy a világ ellen menjek-e, mert hogy ráció lenne benne, az tény. Meg eleve elég jó kis hideg van a svédeknél, nem lesz azoknak kedvük futkorászni meg gólokat lőni. Hát vesszek meg, úgy várom, mint egy City-Real-t várnék :D

Na mi lett, azért úgy követlek ám, hátha tudok tőled lopni ötletet.  :laugh: Bár most még nincs pénzem játszani de holnap már lehet lesz, bár úgy gondoltam megvárom a pénteki fehérorosz bajnokságot. Ott azért ellehet kapni cifra oddsokat.

Idézetet írta: Csenii Dátum március 30, 2020, 23:03:09
Na mi lett, azért úgy követlek ám, hátha tudok tőled lopni ötletet.  :laugh: Bár most még nincs pénzem játszani de holnap már lehet lesz, bár úgy gondoltam megvárom a pénteki fehérorosz bajnokságot. Ott azért ellehet kapni cifra oddsokat.

Manapság nem kell Fehéroroszországig menni, hogy cifra dolgokat kapjunk el.

Idézetet írta: Csenii Dátum március 30, 2020, 23:03:09
Na mi lett, azért úgy követlek ám, hátha tudok tőled lopni ötletet.  :laugh: Bár most még nincs pénzem játszani de holnap már lehet lesz, bár úgy gondoltam megvárom a pénteki fehérorosz bajnokságot. Ott azért ellehet kapni cifra oddsokat.

Az egyiket meg sem rendezték, a másik pedig egy megegyezéses 1-1 lett. Csak kifizetődő lett volna az under, de nyuszi voltam behúzni. Na, mindegy, már azt nyereségnek könyvelem el, hogy nem húztam overt  :)


Milyen szürreálisan néz ki a totó :D És nem is azért, mert ilyen noname csapatok vannak, hanem mert már félidőre is tippelni kell.

Nem volt 13 és 13+1-es sem.

12 találatos - 12 darab - 19 400 Ft
11 találatos - 119 darab - 1 955 Ft
10 találatos - 644 darab - 695 Ft

De durva. Mindjart meg is lesem, h valaki goltotoba lejatszotta-e a 0,1-0,1 kimeneteleket a felidore. Mert ket lott golra eleg keves az esely. Ha hetvegen ilyen lesz, ki is probalom.

Idézetet írta: TiB Dátum március 31, 2020, 09:57:45
Milyen szürreálisan néz ki a totó :D És nem is azért, mert ilyen noname csapatok vannak, hanem mert már félidőre is tippelni kell.

Nem volt 13 és 13+1-es sem.

12 találatos - 12 darab - 19 400 Ft
11 találatos - 119 darab - 1 955 Ft
10 találatos - 644 darab - 695 Ft

Mondjuk nekem az még szürreálisabb, hogy mindössze 12 darab volt 12esből egy egész országban, és így is 20 K alatt fizet. Nyilván kevesebben játszanak, és nincs mit visszaosztani, de ez akkor is egyenlő a lóf@sszal  ;D

Jók ezek az esocceres játékok. Gyorsan hozzák a pénzt, meg gyorsan el is viszik. 😁

Idézetet írta: Csenii Dátum március 31, 2020, 14:40:40
Jók ezek az esocceres játékok. Gyorsan hozzák a pénzt, meg gyorsan el is viszik. 😁
Azt is felkakasztanám, aki a bet365-ön a labdarúgás kategóriába teszi. Ugyan mi köze van ennek a labdarúgáshoz? Nagyjából semmi  ;D

Az hittem, hogy a legalja az volt a nemzeti irodánál, amikor St. Kitt és Nevis-i meccseket tettem kötésbe a burundi bajnoksággal. De nem, a legalája az volt, amikor szumóra fogadtam ugyanott. És csodák csodájára nem jött be az oddsok alapján összetett szelvény  :bash: