Összeesküvés-elméletek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted globális összeesküvés áll a járvány mögött?

Igen, egyértelmű!
10 (32.3%)
Nem, nincs erről szó.
6 (19.4%)
Nem tudom, de afrikailajos biztos tudná.
15 (48.4%)

Összes szavazó: 30

Családtag verziója nálunk(gondolom olvasta valahol):-szándékosan engedték el a vírust,hogy a népességet csökkentsék és hamarosan várható a következő amit szintén mesterségesen generálnak,
Ismerős verziója:-Neked nem gyanús hogy az idősebbek halnak meg a járványban?
-De,mire gondolsz?
-Arra hogy az öregek ellen fejlesztették ki mert  túl sokan vannak és nehéz őket eltartani
Ennél a pontnál elengedtem a beszégetést.

Mert, miért zárod ki ezt a lehetőséget, úgy érdekelne egyébként. Van benne ráció. A legtöbben azt mondják hogy egy idős embernek már semmi haszna nincs. Amúgy is csak viszi a pénzt, nyugdíjak, hosszan tartó betegségek, kórházi ellátás stb..
Ez a társadalom amúgy is qrvára elvan öregedve. A faluban ahol én itt most élek, leledzem :D szerintem a lakosság úgy kb. 70 %-a idős ember. olyan 60-90 közötti, de itt azért szép kort megérnek az emberek, legutóbb is két 93 éves embert temettek el. Az mennyi kifizetett nyugdíj. Ebből stadionokat is lehetne felhúzni. :D Amúgy meg csak poénkodok. Fölöslegesen. Isten vigyázzon az öregekre, ők már megszolgáltak azért amiért dolgoztak. Nem tudom természetes dolog-e ez a vírus vagy se, de akinek idős szülője van az vigyázzon rá nagyon, kétszer annyira legalább mint úgy általában. Aztán reméljük gyorsan véget ér ez a szar. Én már nagyon unom.

Idézetet írta: Csenii Dátum március 22, 2020, 18:51:29
Lehet ő volt Bin Laden. Vagy egy véletlenül idetévedt, tippmixelő gyíkember.  ;D Mikor tűnt el végleg?  :'(

A szabadkőművesek vitték el, túl sokat tudott.

Idézetet írta: Csenii Dátum március 22, 2020, 18:16:10
Ki ez a Lajos? Én nem ismerem... :-\

Pedig jól kijöttetek volna egymással.

Ő is ilyen agyalós volt mint én? :D Akkor biztosan. De egyébként én nem is találtam, pedig rákerestem a nevére, elolvastam volna a hsz-it. Így karantén idején, a Háború és békét már elolvastam, mondom hátha ez is lesz olyan izgalmas :D

Idézetet írta: Csenii Dátum március 22, 2020, 20:34:46
Ő is ilyen agyalós volt mint én? :D Akkor biztosan. De egyébként én nem is találtam, pedig rákerestem a nevére, elolvastam volna a hsz-it. Így karantén idején, a Háború és békét már elolvastam, mondom hátha ez is lesz olyan izgalmas :D

Egy kis ízelítő:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=5265.450

Egy youtube hacker volt, ahogy nézem.  :D Lehet ott kéne keresni, online magánnyomozás. Egy új szakma. Egyébként tényleg sok közös van bennünk, jókat beszélgethettünk volna az összeesküvés elméletekről. Vagy ez már kimeríti az üldözési mánia fogalmát, nem tudom... de mindenesetre érdekes figura lehetett. Látom a budin akadt ki, az mindig egy érzékeny téma. Pláne ha elfogy a budipapír. :D

Új ötletem van, a Facebook rendelte meg a vírust és járványt. Konferenciahívások, home office, unatkozó otthonülő facebookozók, extra ingyen adatjegyek mobilszolgáltatóktól, megnövekedett messenger kommunikáció, megnövekedett hírfolyam görgetés, eladható reklámok a hírfolyamba, csak nyert a Facebook a dologgal. Az idős áldozatok nincsenek regisztrálva az oldalon, így felhasználó-veszteség sincs.

Nem tudom, hogy ki találta ki, de már megint a kínaiak járnak jól.
Kormányok állnak sorba náluk maszkokért.