Sportfogadás az életünk > Kezdő Fogadók Naplói

(Nem)Biztos dupla minden napra

(1/1)

Csenii:
Arra gondoltam mivel kezdek kifogyni a kp-ból, meg nincs is sok fogadható meccs mostanában, hogy minden nap csak egy duplát rakok. Ilyet még úgyse csináltam ezelőtt .. tehát erre is jó ez a vírusos, beteges, sportínséges időszak. Az lehet hogy több tippből fog összeállni, de az is lehet hogy csak egyből. Talán mire eljutok a milliókig, addigra véget ér ez a vírusos mizéria is. Kezdőtőkém nem sok, egy kétezresem van rá, de ebből próbálok két sorozatot kihozni. Egy ezresből indulok tehát. A cél legyen egy használt kerti traktor ára, hátha saját magamnak kell majd megtermelni a krumplit a későbbiekben.  :P
Holnap indulok, ma még hétvége van. Vasárnap csak templomba lehet menni, mást nem. :D

Csenii:
Virtuális meccsek mennek most ahol máskor élő meccsek vannak, baszki. :D Hol vagy régi élet? Gyere már vissza!

Szóval holnapi tippem.

1. csapat, 1. nap  - 1000 Ft kezdőtőke
Newcastle Jets -Melbourne City meccs
Tipp: 1 félidő, gólok száma, 1-1.5 felett (ázsiai hendi)
Pont egy duplát ér.  /Bet365/

A másik ezrest talonba helyezem, mert nem találtam olyan meccset amire szívesen fogadnék. Úgyhogy ezzel az egy tippel indítok holnap.

Csenii:
Hát ez jó nagy bukta lett így az elején  >:( .. de sebaj, holnap újrakezdjük, mert itt végülis maradt egy öccázasom, (tét egyik fele ugye vesztett, a másik fele visszajár). Holnap 1500 ft-ról indítok egy új kört, de lehet kisebb oddsal kezdem, hogy legalább a 2000 ft újra visszajöjjön.

2. tipp - kezdőtőke 1500 HuF
FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague - Play Off - Elődöntők
24.03.2020 17:30
Nyeman Grodno - Szoligorszk
Tipp: 1 harmad, gólok száma 1 felett (ázsiai hendi)
Iroda: Unibet
Odds: 1.58
Lehetséges nyeremény: 0 vagy 2370 HuF

Csenii:
Átírtam a téma címét, biztos ami biztos.... ;D

Csenii:
Nahát, ez is elment ??? .. be kell ezt fejezni majd akkor folytatom ha lesznek normális, fogadható meccsek.  Esporthoz sajnos nem értek.  :-\

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése