Nyerő széria

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Építs nyerő szériát ingyenes fogadásokért és készpénznyereményekért

Válaszolj helyesen naponta az Unibet egyik kérdésére és építs fel minél hosszabb nyerő sorozatot győztes tippjeiddel, hogy ingyenes fogadásban részesülhess, illetve 3,2 milliós forintbós nyereményalapból is kivehesd részed.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. A részvétel ingyenes.
  3. Válaszd ki a napi kérdést a listából.
  4. Építs fel egy nyerő szériát és nyerj ingyenes fogadásokat, illetve készpénzt.
  5. A tippjáték fődíja 1,9 millió forint.
  6. Ha elhalasztják vagy nem játsszák le a mérkőzést, akkor sem az erre vonatkozó kérdés, sem a válasz nem érvényes. Ugyanakkor a számláló marad az eredeti álláson.
  7. A leghosszabb nyerő szériával rendelkező játékosok április 5. után osztoznak a 3,2 millió forint össznyereményen.
  8. A "Nyerő Széria" díjakat automatikusan jóváírják. A fődíj nyerteseit a promóció vége után 30 napon belül értesítik.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2020. március 20-án kezdődik és 2020. április 5-én 23:59-kor (BST) ér véget.
A promócióban új és már meglévő játékosok is részt vehetnek.
Egy adott játékos számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak a játékban feltett kérdésekre kell válaszolniuk - naponta egy vagy két kérdés lesz, ezekből kell kiválasztani.
A végső nyertes az lesz, aki a leghosszabb győzelmi szériát hozza össze a promóció 17 napja alatt.
Ha a játékos rossz választ ad egy a kérdésre, a széria újra indul a következő napon. Az új szériák száma nem limitált a promóció 17 napja során.
Ha a játékos újraindítja a szériáját, akkor újra kezdheti a játékot és továbbra is jogosult lehet ingyenes fogadásra/készpénznyereményre.
A játékosoknak lehetősége van módosítani a tippjeiket egészen az adott esemény kezdetéig.
A jackpot nyereményeket a promóció végét követő hét napon belül jóváírjuk. A nyerő széria ranglistája az "Élboly" menüre kattintva elérhető.
Ha kimarad egy nap promóciós periódusban, a nyerő széria nem veszik el, hanem folytatható a következő napokban.
Egy játékos egy nap csak egy kérdésre adhat választ.
Ha egynél több nyertes van, akkor a pénznyeremény elolszlik a leghosszabb nyertes szériával rendelkező játékosok között.
A promóció során ingyenes fogadások is nyerhetők, de csak akkor, ha a játékos zsinórban legalább három napon keresztül helyes válaszokat ad.
Az aktiválást követően az ingyenes fogadások hét (7) napig érvényesek.
Az ingyenes fogadásokat azután írjuk jóvá, miután az adott körök lezárultak.
Bővebb információ a díjazásról a "Nyeremények" menüben található.
A ranglista minden nap frissül, az adott kör lezárulása után.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A sportesemények eredményeit az adott liga/szövetség hivatalos weboldala alapján hitelesítjük.
Fenntartjuk a jogot arra, hogy bármikor kizárjuk a játékost a promócióból és korlátozzuk a tevékenységét a weboldalon, illetve visszatartsuk a nyereményét, amennyiben alapos gyanú van arra, hogy a játékos megszegte a felhasználási feltételeket, megpróbált több felhasználónévvel bejelentkezni, vagy bármilyen gyanús, illegális tevékenységet végezett. Ebbe beletartozik a részvételi joghatóságban törvénysértő részvétel is. Mindez független attól, hogy a játékos bármilyen díjat nyert volna-e vagy sem, az említett tevékenységek a felsorolt szankciókat vonják magukkal.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Ha Dorottyának sikerült, akkor miért ne jöhetne össze neked is? Újra nyerő széria játék indult az Unibeten!

Pár nappal korábban arról számoltunk be, hogy az Unibet májusi nyerő széria versenyét magyar játékosok uralták, és nem csak a főnyeremény került honi kézbe, hanem a harmadik helyezetté is. Most te lehetsz a befutó és a részvétel ingyenes! Olvasd tovább

#2 június 25, 2021, 12:23:45, Chan
Két napja megy a játék, van már jó tipped?

#3 június 25, 2021, 09:05:06, Chan
Június 11. (csütörtök)

A játék harmadik napján egy spanyol bajnokira kell tippelni. Szerintem Sevilla, nálad mi a válasz?


#4 június 25, 2021, 09:05:21, Chan
Június 12. (péntek)

A mai nap során két kérdés is van. Ki nyer a Valencia - Levante mérkőzésen, illetve hogy a Hoffenheim - Leipzig meccsen 2.5 gólnál többet vagy kevesebbet szereznek?


Mind a kettőre lehet tippelni? Engem csak az egyikre hagyott. Nem jön fel a második lehetőség, miután az elsőre tippeltem.

Megtaláltam :)

Idézetet írta: Szigo Dátum június 12, 2020, 07:52:29
Mind a kettőre lehet tippelni? Engem csak az egyikre hagyott. Nem jön fel a második lehetőség, miután az elsőre tippeltem.
Csak napi 1 re lehet

#7 június 25, 2021, 09:05:44, Chan
A válasz egyébként módosítható a kérdés lezárásáig, és akkor van játékba küldve, ha az alábbi formában jelenik meg, tehát kiírják, hogy a válaszodat rögzítettük. Lejjebb görgetve pedig a Válasz szerkesztésével hajtható végre a módosítás.


#8 június 25, 2021, 09:06:01, Chan
9317. helyen állok!

Fejben már elköltöttem az első helyért járó 4 millió forintot, de úgy néz ki nem én fogok nyerni. Te hányadik vagy?


#9 június 25, 2021, 09:06:09, Chan
Spanyol focis kérdések vannak a hét utolsó napján a Nyerő Szériában.


#10 június 25, 2021, 09:06:15, Chan
Hétfőn egy mindkét csapat szerez gólt kérdéssel nyitunk!

A legutóbbi 10 egymás elleni meccsükön 7-szer betalált a Levante és Sevilla is.


#11 június 25, 2021, 09:06:23, Chan
Az élmezőnyt 7 napos sorozattal vezetik!


#12 június 25, 2021, 09:06:30, Chan
Mai kérdés újra egy spanyol mérkőzésre vonatkozik

Közben az élbolyt 7 napos szériával vezetik.


Ezt az 1500 forint ingyen fogadást hol kell aktiválni? Sehol sem találom...

Ha fogadni akarsz akkor ott megjelenik majd a szelvenyen az ingyen fovadas