Napi tipp - Március 25.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Barátságos mérkőzés
25.03.2020 19:00
Landskrona (Swe)-Torns (Swe)
tipp:X
odds: 3.90
betfair

Bár a hazaiakat tartják a meccs esélyesének, én nem írnám le a Torns-t, utolsó 4 meccsükből 3-at behúztak, szerintem egy döntetlenre mindenképp jók a Landskrona ellen is. Ráadásul három egymás elleni meccsükből kettő is X-re végződött. Remélem ma is így lesz...

Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 03.25.  19:15
Esemény: Skegrie BK - Uppåkra IF
Tipp: gólok száma 6.5 felett
Odds: 6.00
Iroda: Unibet

Nem sokat tudni a két svéd csapatról. Olyan alacsony osztályban vannak kb, mint Alsóbögyörősnagyvalagpuszta. Mivel az alsóbögyörősnagyvalagpusztai  meccseken is sok gól születik, így feltételezhető, hogy itt is lesz legalább hét. Valamint a svéd rendkívül alacsonyabb osztálybeli barátságos meccseken  nagyon neki tudnak rontani egymásnak. Olykor verekedéssel is, mint tegnap, egy később törölt meccsen. Remélhetőleg ma a gólok dominálnak a box helyett.

Labdarúgás, Barátságos mérkőzés
2020.03.25. 19:00
Oskarshamn - Almeboda/Linneryd
Tipp:Hazai és több (1X2 + Gólszám 4,5)
Odds: 3,75
Iroda: Tippmixpro

Sokkal jobb csapat az Oskarhamn így számomra nem kérdés hogy nyernek, de mivel barátságos meccs így 1-2gólt várok a vendégektől. Egyébként a saját bajnokságukba is szépen termelik a gólokat így nem elképzelhetetlen az 5 gól.

Esports
League of Legends
LCK
Ma 13:00

Hanwha Life - DragonX
Tipp: pontos végeredmény 1-2
Odds:3.50
Unibet

Tabella második és a hetedik csapat játszik egymás ellen, győzzön a jobbik

Labdarúgás , Barátságos mérkőzés
2020.03.25. 19:00

Oskarshamn - Almeboda/Linneryd
Tipp:Döntetlen (Hendikep 0:1)  (Oskarshamn 1 góllal nyer)
Odds:3,85
Iroda:Tippmix

A mérkőzés esélyese a hazai csapat,legutóbb játszott már egy 1-0-ás felkészülési meccset.Szerintem egygólos Oskarshamn győzelemre reális az esély.

Hong Kong Horse Racing
14:15 HAPPY VALLEY
Mehboob win
3.00
unibet

Kézilabda, Fehérorosz másodosztály, 2020. 03. 25, 17:00

Vitazie Minsk - Rgour-ska
Tipp: Döntetlen

Odds: 9.50
Iroda: Unibet

Indoklás: Nem könnyű ezekben az apokaliptikus időkben olyan oddsot találni, amelyben érték van, hiszen a kínálat - nagyon finoman szólva is - meglehetősen korlátozott. Ami miatt ma egy belorusz kézilabdameccsel próbálkoznék, az leginkább az a körülmény, hogy ebben az országban az elmúlt napokban - ki tudja, pontosan milyen okok hatására - igencsak meglepő eredmények születtek.

A labdarúgó bajnokságuk első fordulójában például kapásból két kilenc feletti odds is zöldült. Nem sokon múlt, hogy egy tegnapi jégkorongmeccsen is egy négy feletti szorzót fogjak. Általában véve is úgy veszem észre, hogy ezekben a koronavírusos napokban érdemes inkább a meglepetésekre fogadni. Természetesen egy kilenc feletti szorzóban mindig van kockázat, de én úgy gondolom, ez a kockázat ezúttal nem vállalhatatlan.

Sziasztok!

Időpont: 2020.03.25. (22:00)
Esemény: Foci Nicaraguai bajnokság (Chinandega - Managua FC)
Tipp: Összesített gólok/több mint (2.5) gól
Odds: 1.72
Iroda: bet365
Indoklás:

Chinandega hatodik negyeddöntős helyen áll a bajnokságban és ennek megőrzéséért harcol. Managua FC pedig második elődöntős helyen áll jelenleg és igen fontos számukra ennek megőrzése vagy  jobb helyezés elérése. Mivel mindkettő csapatban igen jó gólszerző játékosok vannak ezért joggal lehet várni gólokat is.

Lóverseny, Dél-Afrika Fairville
2020-03-25 15:35

Oasis Queen - első 3-ban végez
3,75
bet365

Kulfoldi lovis oldalak kozul tobb is az eselyesek kozott emliti a lovunkat, az elmult par napban mar figyelgettem a lovikat es egesz szep oddsokat lehet behuzni az 1-3.helyezesekre fogadva. Remelem ma is folytatodik a szeria..

25.03.2020   19.00
Labdarugás Baráts. mérkőzés
             2:2
   Pontos eredmény
Sansbro AIK-Ingelstads IK
   odss:11.50
   UNIBET
 
       Indoklás:engem valahogy a 2.es szám büvölete hozott ma lázba.Hát kérem igy jött ki a 2:2-es eredmény.

futball, barátságos klubmeccs, 2020.03.25 19:15

Åby IF - IK Sleipner
tipp: Sleipner -2.5 HC
odds: 2.90
iroda: betfair

Egyik svéd barimeccs a maiak közül. igazából kiszámíthatatlanok ezek teljesen, főleg a tegnapi eredményeket látva:-)
Ha mégis próbálok benne logikát látni akkor itt a vendég nyerhetne több góllal. Az Åby Div.4-es csapat, a Sleipner Div.3-as. A hazaiak ha igaz nem nagyon játszottak még felkészülésit, a vendégek többet is márciusban és legutóbb vertek 5-0-ra idegenben pár napja egy másik Div.3-as csapatot, március elején meg a Norrköping IF Bosnát 6-0-ra akik Div 4-esek és pont az Åby-val vannak egy csoportban akiket meg is vertek tavaly elég simán oda-vissza a bajnokságban, 3-0-ra és 4-1-re.
Aztán mondom, nem így működik itt feltétlenül, logika ezekben a meccsekben nem sok van, de hátha pont ennél a meccsnél mégis és ezek alapján akkor lehetne egy sima vendég, meglátjuk :-)

Labdarúgás, Barátságos mérkőzés 2020.03.25. 19:50

Sandarna - Asa IF
Tipp:Döntetlen
Odds:3.80
Iroda:Tippmix

Idézetet írta: Hentesáru Dátum március 25, 2020, 10:22:53
Esports
League of Legends
LCK
Ma 13:00

Hanwha Life - DragonX
Tipp: pontos végeredmény 1-2
Odds:3.50
Unibet

Tabella második és a hetedik csapat játszik egymás ellen, győzzön a jobbik

Nyertes

2020. 03. 25. 19:15
Labdarúgás, VILÁG, Barátságos mérkőzés

Aby (Swe) - Sleipner (Swe)

Tipp:    5,5 gól felett
Odds:   3.75
Iroda:   Unibet

Sportág, időpont:labdarúgás barátságos 19:15
Esemény:Skegrie BK - Uppåkra IF
Tipp:Igen
A vendég csapat nyer és mindkét csapat gólt szerez
Odds:3,40
Iroda:unibet
Indoklás: ....barátságos meccs és én a mrglepikre meek