Napi tipp - Március 26.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás,barátságos mérkőzés
2020.03.26. 20:00 

IF Väster - IK Virgo
Tipp: Vendég és több (1X2 + Gólszám 3,5) 
Odds:2.95
Iroda:Tippmix

Svéd alsóbb osztályban szereplő csapatok párharcán gólgazdag mérkőzést várok vendég győzelemmel.

Vaster v Virgo
4gol felett
1.83
Bet365

Idézetet írta: Salvio Dátum március 26, 2020, 14:59:40
Labdarúgás, Barátságos mérkőzés, 2020.03.26. 17:00
Kalmar - Jönköpings
Tipp: Háromesélyes hendikep (0-2) Kalmar (legalább 3 góllal nyer)
Odds: 3.70
Iroda: Unibet

3-0 Nyertes

Idézetet írta: grof19 Dátum március 26, 2020, 08:14:40
Sziasztok!

Időpont: 2020.03.26. (17:00)
Esemény: Foci Barátságos mérkőzés (Kalmar - Jönköpings)
Tipp: első félidő ázsiai hendikep (Kalmar -0.0 -,0.5
Odds: 1.725
Iroda: bet365
Indoklás:

Kalmar igen jó formában van és alig egy hónapja kupamérkőzésen találkozott a két csapat és ilyen felállásban (5:0) lett az eredmény. Ma is hasonló eredményre lehet számítani és már a félidőben jelentős Kalmar gólokra.

Nyertes

E-sport, CS:GO - ESL Pro Legue, 2020. 03. 26., 22:00

Team Liquid - MBR
Tipp: MBR győz


Odds: 4,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Maradok az esportnál és az underdogoknál.

Én már igazán öreg ember vagyok, sok mindent megéltem, de ehhez hasonló őrületet még sohasem. Az egész világ felfordult, nagyon furcsa lenne, ha épp a sport lenne az egyetlen terület, ahol ez nem éreztetné a hatását. És nemcsak arról van szó, hogy rengeteg esemény elmarad, hanem arról is, hogy ahol mégis pályára lépnek a sportolók, ott sem képesek csak a játékra koncentrálni.

Ehhez az összecsapáshoz egyébként is, az esélyesebb csapat, a Team Liquid két vereség után érkezik, míg ellenfele három győzelmet követően. Ez jelenthet valamit a formára nézve. A Team Liquid egyébként kanadai csapat - ez pedig az az ország, amelyik először jelentette be, hogy sportolói akkor sem vennének részt a nyári olimpián, ha megrendeznék azt, hiszen ilyen körülmények között lehetetlen érdemben felkészülni...

Én nem tudom otthagyni ezt a négyes oddsot.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 26, 2020, 10:33:54
Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 03.26.  18:45
Esemény: Markaryds IF - Delary/Pjatteryd
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 3.95
Iroda: Unibet

Nem sokat tudni a két svéd csapatról. Olyan alacsony osztályban vannak kb, mint Alsóbögyörősnagyvalagpuszta. Mivel az alsóbögyörősnagyvalagpusztai  meccseken is sok gól születik, így feltételezhető, hogy itt is lesz legalább hat gól. Valamint a svéd rendkívül alacsonyabb osztálybeli barátságos meccseken  nagyon neki tudnak rontani egymásnak. Tegnap este is egy szép 5:5 -ös eredmény született, tehát az időjárás, a késői, vagy korai időpont sem befolyásolja őket ebben.

5:1  Nyertes

Idézetet írta: Noppyka Dátum március 26, 2020, 06:00:11
2020.03.26. 09:15
Röplabda, Russia Liga Pro
Izumrud Berdsk - Kristall Krasnoyarsk
Tipp: 1.szett összeaített-páratlan
Odda: 2,37
Bet365
NYERTES

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 26, 2020, 10:33:54
Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 03.26.  18:45
Esemény: Markaryds IF - Delary/Pjatteryd
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 3.95
Iroda: Unibet

Nem sokat tudni a két svéd csapatról. Olyan alacsony osztályban vannak kb, mint Alsóbögyörősnagyvalagpuszta. Mivel az alsóbögyörősnagyvalagpusztai  meccseken is sok gól születik, így feltételezhető, hogy itt is lesz legalább hat gól. Valamint a svéd rendkívül alacsonyabb osztálybeli barátságos meccseken  nagyon neki tudnak rontani egymásnak. Tegnap este is egy szép 5:5 -ös eredmény született, tehát az időjárás, a késői, vagy korai időpont sem befolyásolja őket ebben.

Gratulálunk @chabialonso ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.