SPF FIFA 20 Challenge

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 27, 2020, 15:36:59, SPF Admin
SPF FIFA 20 Challenge


Mivel a sportvilág kényszerpihenőn van, mi pedig egyre többet ülünk otthon, így arra gondoltunk, hogy ez egy remek lehetőség arra, hogy leporoljuk a játékkonzolunk, elővegyük a könyvespolc legtetejéről a nem olyan rég vásárolt (de még lehet meg sem bontott) FIFA 20 játékunkat (természetesen ez a játék online is megszerezhető) és elindítsunk egy bajnokságot/kupát, ahol összemérhetjük e-sportos tudásunk.

Kezdetben egy gyors felmérést indítunk, hogy ki rendelkezik ezzel a játékkal és arra is kíváncsiak vagyunk, hogy milyen platformot szoktatok használni (PS4, XBOX, PC)?

Egy kis infó, hogy mire van szükséged ennek a játéknak a futtatásához (https://gepigeny.hu/jatek/fifa-20).

Ajánlott gépigény:
CPU:   Intel i5-3550 or Equivalent
RAM: 8 GB
GPU:   AMD Radeon R9 270X or Equivalent / Nvidia GeForce GTX 670 or Equivalent
OS: 64-bit Windows 10
Tárhely: 50 GB
Hálózat: Broadband Connection

Aki rendelkezik, vagy befektetne a játékba, az ne habozzon, s jelentkezzen!  :cya:

Természeten, ha vagyunk elegen, akkor akár a nyeremények is szoba jöhetnek, amit most is, mint általában mi állunk.  :ok:

Jelentkeznék, PC + XBOX kontroller.

Különböző módokon lehet beszerezni a játékot (legálisra gondolok), ebből az egyik, ha megveszed a játékot, másik, ha az Origin tagságot választod, havi 15 euró. Ezért cserébe a többi játékkal is játszhatsz, kipróbálhatod őket, akármikor lemondhatod, ha nem tetszik.

Részemről egy kiegyenlítettebb bajnokságra szavazok, ahol van egy egységes rating a játékosoknál, ne az döntse el a meccseket, hogy melyikünknek van top ikonja. Inkább a szórakozáson van szerintem a hangsúly, nem azon, hogy egyből megutálja a másik a játékot, ha annyira nincs még otthon benne.

#2 március 27, 2020, 16:01:24, SPF Admin

Én is jönnék, de előbb megnézem fut-e masinámon.

Sziasztok! Én jelentkeznek Xbox one-on játszok ! :)






PS4, s jelentkezem én is.  :cya:

Aki jártas a témában annak egy kérdés: XBOX konzolos most már játszhat PS4-es ellen? Mert korábban volt ilyen korlátozás.

Vagy PC-s PS4 ellen stb.

 There is no cross platform play in FIFA 20.


Szóval eddig a következő a felhozatal:

PC: 6 játékos
PS4: 2 játékos
Xbox: 2 játékos

Nagy kár, hogy az Xbox-os nem játszhat a PC-s ellen, vagy a PS4 a PC ellen stb.