Fizetős tippadók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted van értelme tippekért fizetni?

Nincs, egyedül is el tudom bukni a pénzem.
74 (77.1%)
Van, mert jó tippeket adnak.
22 (22.9%)

Összes szavazó: 92

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 08, 2021, 22:41:11
Mostanában rengeteg insta "celebnél" vélem felfedezni a hxxtps://sportandtip.com/csomagok weboldalát. Gondolom, ha képesek megfizetni ennyi diszvendéget, csakhogy napi pár storyt kitegyen valamiféle profitra is szert kell tegyenek az eladott tippekkel, hogy elbírják ezt a gerillamarketinget amit nyomatnak jelen pillanatban. Van valakinek tapasztalata a csomagaikról? Megérne egy probát haverokkal egy csomagot kipróbálni, vagy el kell engedni? Előre is köszönöm a válaszokat  :cya:

Ami a kérdezett csoportot illeti, érdemes megnézni itt a kommenteket, kicsit más képet mutatnak, mint a hivatalos oldalon. Valószínűleg azért, mert  a youtube-oldalt, szemben a sajátjukkal, nem csoda-tipsterek moderálják...

https://www.youtube.com/watch?v=vjljleH4aqU

Ha úgy nézzük ezeket sokan megnézik és ki is próbálják akik még nem fizettek tippadásért, nagyon sok palimadarat össze lehet hozni egy ilyen videóval, de akinek pénze telik egy ilyenre hogy finanszírozza ezt a videót ezért a celebért akkor nagyon hülyeséget csinál

Jot rohogtem, nem is a papagajolo Majkan, mert hat ot megfizettek csak daralja a leirt szoveget... De utana bekurta a youtube a tipszmikszülő Auréliót. Igaz mar lattam a videot regebben is, de jokat rohogtem: Na itt van peldaul a Dűzson - Lyon... Hazaira 5,7 a szorzo, szoval ha te felteszed ezerer, 5700 nyersz... mar ez is oltari faszsag, mer csak 4700 a netto nyeremenyed.. :D :D :D ,,Velem megtortent hogy egy heten voltam negy kiloval plusszban" Csak kerdem, a gyerek tenyleg 4000 Ft-rol beszel? :D :D :D nem egesz 12 €?

https://www.youtube.com/watch?v=aZTMXT8UGGc

Én azon a véleményen vagyok, hogy megéri fizetni a tippekért...

Ennek egy feltétele van, mégpedig az, hogy megbízható legyen a tippadó. Ennek kiderítésére több módszer lehetséges és nem mondom, hogy könnyű 100%-os bizonyosságot szerezni, viszont ha úgy vesszük egy normális tippadónak fizetni a következőt jelenti:

- másnak kiadni a munkát, amit mi nem vagyunk képesek megcsinálni vagy nincs időnk rá.

Idézetet írta: Donny Dátum január 14, 2021, 15:46:13
Én azon a véleményen vagyok, hogy megéri fizetni a tippekért...

Ennek egy feltétele van, mégpedig az, hogy megbízható legyen a tippadó. Ennek kiderítésére több módszer lehetséges és nem mondom, hogy könnyű 100%-os bizonyosságot szerezni, viszont ha úgy vesszük egy normális tippadónak fizetni a következőt jelenti:

- másnak kiadni a munkát, amit mi nem vagyunk képesek megcsinálni vagy nincs időnk rá.

ebben a rohanó világban sokan másnak a tippjeit játszák meg aki már kielemezte és írt róla egy megfogalmazott összetett elemzést, ez is sokat elmondd hogy ki mennyire megy biztosra, valaki évek óta csak egy  félét játszik élőben hogy másik félidőben lőnek gólt és 1.20-as oddsok rengeteg össze jön csak nagy tőke kell hozzá

Idézetet írta: Donny Dátum január 14, 2021, 15:46:13
Én azon a véleményen vagyok, hogy megéri fizetni a tippekért...

Ennek egy feltétele van, mégpedig az, hogy megbízható legyen a tippadó. Ennek kiderítésére több módszer lehetséges és nem mondom, hogy könnyű 100%-os bizonyosságot szerezni, viszont ha úgy vesszük egy normális tippadónak fizetni a következőt jelenti:

- másnak kiadni a munkát, amit mi nem vagyunk képesek megcsinálni vagy nincs időnk rá.

Donny, nem tudom mennyi ideje sportfogadsz, de annyi minden santit ebben a par mondatban. Rokton az elso a velemeny hogy... Kiprobaltad hosszutavon, vagy csak gondolod? Ez a sportfogadok csapdaja. Van aki azt mondja - velemenyem szerint az 1,15 oddsokkal meg lehet gazdagodni. De az emberi agy csal, mindenben inkabb emocionalisan dont. Majd ha lesz egy ezres meccsmintad, akkor lathatod, hogy ami kurvajol nez ki, lehet kemeny minusz a vegeredmenyben.

Masnak kiadni a munkat... Ez nem takaritas, vagy babysitting, hogy berelsz egy neniket, vagy azt mondod az ot roma csavonak ide assatok nekem ekkora meg akkora lyukat. Kiadni a munkat ez a normalis eletben oke, de a sportfogadasban nem. Talan csak peldanak, de ha egy IT munkas vagy, kapsz oraberkent pl 15 eurot, es lusta vagy takaritani, akkor felberelsz egy neniket, aki 10 euros oraberkent kitakarit - te meg egy oraval tovabb dolgozol, es otost kerestel ugy, porszivohoz nem nyultal es megis csili-vili a lakasod. A sportfogadasban a te penzedrol van szo, azer te felelsz, senki mas.  Nem beszelve arrol, ha pl szaz eurot fizetsz havonta a tippeker, akkor nem rakhatod tippenkent tizeser.

Es az utolso dolog - es ez nem velemeny, ez minimum tiz forumon eltoltott evek soran megfigyelt dolog - minden egyesen, a SPORTOFGADAS.org-ot beleertve van nem keves ember akit erdemes koppintani egeszen ingyer.  Szoval tippeker csak az fizet aki hulye es lusta :)

Idézetet írta: AC_28 Dátum január 14, 2021, 17:29:18
Donny, nem tudom mennyi ideje sportfogadsz, de annyi minden santit ebben a par mondatban. Rokton az elso a velemeny hogy... Kiprobaltad hosszutavon, vagy csak gondolod? Ez a sportfogadok csapdaja. Van aki azt mondja - velemenyem szerint az 1,15 oddsokkal meg lehet gazdagodni. De az emberi agy csal, mindenben inkabb emocionalisan dont. Majd ha lesz egy ezres meccsmintad, akkor lathatod, hogy ami kurvajol nez ki, lehet kemeny minusz a vegeredmenyben.

Bocs, nem fejtettem ki. Szóval azért gondolom, hogy adott esetben megéri fizetni tippekért, mert az évek alatt jó pár külföldi és hazai tippadót is, úgymond leteszteltem. És igen, nagyon sok a csaló, a megtévesztés, de lehet találni korrekt tippadókat is. Elég sok tapasztalatot gyűjtöttem ahhoz, hogy nagy bizonyossággal ki tudjam szűrni a szélhámosokat, vagy legalábbis ne bukjak rajtuk tíz/százezreket. Igazából 3 csoportba osztanám fel őket:

- Kamu
- Megbízható, de nem nyereséges (például agárverseny tippadó, de a tipp kiküldése után 3-4 percen belül a piac megváltozik és alacsonyabb odds-on lehet fogadni)
- Megbízható és nyereséges

Az alapok nélkül (bankroll, pszichológia) tippadót fogadni persze ön merénylet, mert hiába küld jó tippeket, ha nem tartjuk be a szabályokat! Néhány magyar és külföldi ebookot elolvastam a témában, mert érdekelt a háttere az egésznek, és arra jutottam, hogy a sportfogadás egyfajta befektetés, ami rengeteg apró szabály betartásával lehet jövedelmező. Egész jó kis anyagok elérhetők már a neten, amik nem a "Tökéletes stratégiát" meg a martingale féle bohóckodást reklámozzák.

Idézetet írta: AC_28 Dátum január 14, 2021, 17:29:18
Masnak kiadni a munkat... Ez nem takaritas, vagy babysitting, hogy berelsz egy neniket, vagy azt mondod az ot roma csavonak ide assatok nekem ekkora meg akkora lyukat. Kiadni a munkat ez a normalis eletben oke, de a sportfogadasban nem. Talan csak peldanak, de ha egy IT munkas vagy, kapsz oraberkent pl 15 eurot, es lusta vagy takaritani, akkor felberelsz egy neniket, aki 10 euros oraberkent kitakarit - te meg egy oraval tovabb dolgozol, es otost kerestel ugy, porszivohoz nem nyultal es megis csili-vili a lakasod. A sportfogadasban a te penzedrol van szo, azer te felelsz, senki mas.  Nem beszelve arrol, ha pl szaz eurot fizetsz havonta a tippeker, akkor nem rakhatod tippenkent tizeser.

Semmi különbséget nem látok egy tippadó fizetése és egy takarító bérlése között, amennyiben az ésszerű keretek között zajlik. Egy befektetési tanácsadó jóformán ugyanezt csinálja.

Idézetet írta: AC_28 Dátum január 14, 2021, 17:29:18
Szoval tippeker csak az fizet aki hulye es lusta :)
Ja, beléd is  :)

IdézetSemmi különbséget nem látok egy tippadó fizetése és egy takarító bérlése között, amennyiben az ésszerű keretek között zajlik. Egy befektetési tanácsadó jóformán ugyanezt csinálja.

Pedig van... ket szempontbol is. A manualis munkakat, szolgallatokat nem fizeted elore... csak akkor ha meg vagy elegedve a tiszta szobaval, kajaval amit eled tesznek, vagy barmivel. Add befektetesi tanacsado - az meg csak azokkal dolgozik akiknek van mit befektetniuk. Szoval valakinek van otven ezrese, felhivja, mit kezdjen veluk. Mondjuk nem tudom mit mond ilyenkor egy ilyen ,,tanacsado" de gondolom par teruletet felvazol es a befekteto sajat maga dont - vagy akar nem dont. Penze van, raadasul olyan penz ami nem fog nyilvan hianyozni neki, es foleg - nem hallottam olyanrol hogy valaki fuggo legyen attol hogy nem tudott befektetni. Szoval foleg arrol van szo, milyen reteggel dolgozik a tanacsado, es a tippado, plussz meg az erkolcsi kerdes - tippeket foleg azok akarnak venni akik penzugyi helyzete nem tul jo, igy a munka nelkul megszerzett  milliokrol almodnak, konnyen rosszra fordulhat az egesz, nem mindenki olyan szerencses, hogy becsuletes es profitalo fizetett tipsztert talal. Szoval egy tippado nagyon vekony jegen tancol, es foleg azer nem nezem jo szemmel a tevekenyseguket...

A legjobb fogadás számomra amúgy a mérkőzések 85. perce körül megrakott magas oddszú szöglet over. Mondhatom azt hogy sima profitban vagyok eddig vele. Természetesen csak akkor teszem, ha egy esélyesebb csapat egygólos hátrányban van.

Idézetet írta: AC_28 Dátum január 15, 2021, 16:36:58
Pedig van... ket szempontbol is. A manualis munkakat, szolgallatokat nem fizeted elore... csak akkor ha meg vagy elegedve a tiszta szobaval, kajaval amit eled tesznek, vagy barmivel. Add befektetesi tanacsado - az meg csak azokkal dolgozik akiknek van mit befektetniuk. Szoval valakinek van otven ezrese, felhivja, mit kezdjen veluk. Mondjuk nem tudom mit mond ilyenkor egy ilyen ,,tanacsado" de gondolom par teruletet felvazol es a befekteto sajat maga dont - vagy akar nem dont. Penze van, raadasul olyan penz ami nem fog nyilvan hianyozni neki, es foleg - nem hallottam olyanrol hogy valaki fuggo legyen attol hogy nem tudott befektetni. Szoval foleg arrol van szo, milyen reteggel dolgozik a tanacsado, es a tippado, plussz meg az erkolcsi kerdes - tippeket foleg azok akarnak venni akik penzugyi helyzete nem tul jo, igy a munka nelkul megszerzett  milliokrol almodnak, konnyen rosszra fordulhat az egesz, nem mindenki olyan szerencses, hogy becsuletes es profitalo fizetett tipsztert talal. Szoval egy tippado nagyon vekony jegen tancol, es foleg azer nem nezem jo szemmel a tevekenyseguket...

Ezzel teljes mértékben egyetértek. De ahogy fentebb írtam, ha a sportfogadás egy közepes kockázatú befektetés, akkor lehet jövedelmező egy tippadó

HA megbízható tippadót találunk,
HA megfelelő nagyságú a bankrollunk,
HA jó a tétkezelésünk,
HA nem visznek el az érzelmeink,
HA nem 2 hónap alatt akarunk milliomosok lenni.

Ez olyan, mint egy fogyókúrás étrend, ami manapság nagyon népszerű a tanácsadók/személyi edzők körében. Az étrend vagy a táplálékkiegészítők magukban semmit nem érnek, ha az ügyfél nem tartja be a szabályokat.

Sziasztok! Ismeri valaki a tippmixtippek1x2 tippadó oldalt? A megjátszott tippeket szelvényekkel is tudják bizonyítani.

#56 január 18, 2021, 11:58:41, SPF Admin
Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 18, 2021, 06:53:22
Sziasztok! Ismeri valaki a tippmixtippek1x2 tippadó oldalt? A megjátszott tippeket szelvényekkel is tudják bizonyítani.

Pár bejegyzéssel korábban arról is olvashatsz, hogy miért nem hiteles a "megjátszott tippes bizonyítás".

Ismét a sportandtipp oldalról van szó. Több celebbel reklámoztak már. Most Hajdú Péter és Berki Krisztián két médiaceleb népszerűsítette őket. Tuti biztos tippnek mondták, hogy hétvégén McGregor biztosan nyer és ők is nagy összegben fogadnak rá.

Idézetet írta: Punter Dátum január 26, 2021, 08:33:02
Ismét a sportandtipp oldalról van szó. Több celebbel reklámoztak már. Most Hajdú Péter és Berki Krisztián két médiaceleb népszerűsítette őket. Tuti biztos tippnek mondták, hogy hétvégén McGregor biztosan nyer és ők is nagy összegben fogadnak rá.
engem, mint Y generációst, szinte sikerült meggyőzniük, hogy ennyi "instacelebet" sikerült maguk mellé állítani, s folyamat jöttek a posztok-storyk mekkora sikersztori az övék, de hallgatva a fórum közösségére elengedtem őket teljesen, kiváncsi voltam ki mit gondol róluk és a hozzájuk hasonló "profi" oldalakról. Több és jobb minőségű tippeket lehet találni itt az org-on, jól kell szelektálni a rengeteg tippből és jó szelvényeket össze lehet hozni kis háttértudással megtámogatva.  :beerchug:

Ha az értékes org-os játékosainkat összehasonlítjuk ezekkel a selejtekkel, akkor nagy gond van.

Győzikétől sem vennék egy szeget sem, nem hogy herevasaló tanácsaira hallgassak.  ;D ;D