Július 30, 2021, 18:05:13 pm CEST

Szavazás

Szerinted van értelme tippekért fizetni?

Nincs, egyedül is el tudom bukni a pénzem.
58 (79.5%)
Van, mert jó tippeket adnak.
15 (20.5%)

Összes szavazó: 72

Szerző Téma: Fizetős tippadók  (Megtekintve 6385 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető dlajos

Re:Fizetős tippadók
« Válasz #90 Dátum: Március 26, 2021, 05:57:13 am CET »
Ugyanolyan arcú Lacny, Olivér és Juan elégedett az okfogadással, ami egy több nyelven futó, talán mexikóiak által üzemeltetett dolog, legalábbis az ottani oldaluk indulását láttam a legkorábbinak. Ugyanazok a képek, ugyanaz a weboldal, ugyanazok a cikkek, ettől még lehetnek jó tippjeik, ezt nem tudom, de minimum gyanús ez a franchise megoldás :D

Nem elérhető hubika88

« Válasz #91 Dátum: Május 23, 2021, 13:22:37 pm CEST »
ez a sport&tip is kezd lefőni, már nagyon azok se reklámozzák, akik eddig igen, és a fészen nézve is full bukta az egész, háborognak is rendesen az előfizetők ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #92 Dátum: Június 04, 2021, 16:37:03 pm CEST »
Zajlik az élet.

Eljárást indított a GVH a Sport&Tip és több sportfogadást reklámozó celeb ellen
"Kiemelték: a sportfogadások piaca felélénkülhet a közelgő labdarúgó-Európa-bajnokság kapcsán, így az ehhez kötődő, kifogásolható gyakorlat az elkövetkező időszakban különösen sok fogyasztót érinthet."
https://24.hu/fn/gazdasag/2021/06/04/gvh-sportfogadas-celebek/

Nem elérhető knosy

« Válasz #93 Dátum: Június 04, 2021, 16:48:57 pm CEST »
Hát...amit ilyen "arcok"reklámoznak...

Elérhető AC_28

« Válasz #94 Dátum: Június 04, 2021, 17:23:06 pm CEST »
Háát... elvileg csunya dolog, gyakorlatilag meg az lesz hogy az ,,ugyfelem tevedesbe volt vezetve ugy mint az a sok sok egyszeru ember akiknek most szopisztem". Igy azutan hogy nem tudjak bizonyitani a szandekot - mer nem bizony, igy semmi bajuk nem esik... A legjobb esetben a tippado ceget hurcolhatjak birosagokon, de azok se hulyek... az a sok love mar jo helyen van. Es lehet a ceg tulajdonosai is... valahol Curaca-on rohognek coctaillel a kezukben, es az atvert nep virtualisan megnyalhatja a makkot...

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #94 Dátum: Június 04, 2021, 17:23:06 pm CEST »