Játékbarlang karantén idején Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tetszik a játék?

Igen
24 (80%)
Nem
6 (20%)

Összes szavazó: 28

Játékbarlang karantén idején

7 játéknapból álló verseny melynek végén az nyer, aki több pontot szerez!

1. hely: 10 000 Forint Skrillen
2. hely: 5 000 Forint Skrillen

Bárki részt vehet a játékban, teljesen ingyen, amennyiben regisztrálva van a fórumon. Nem kell jelentkezni a játékra, bármikor be lehet szállni, vagy épp kiszállni, mindenesetre azok között, akik minden nap részt vesznek, azok között 5000 forintot sorsolok ki.

Random díj: 5 000 Forint Skrillen


Játékbarlang menetrendje

Minden játéknap más fog történni, nem mindig tippjáték lesz, a program így fest:

1. nap (március 30. - hétfő)
Tippjáték: egyet tippelj bármire, ami magyar idő szerint elkezdődik március 30-án 0:00 és 23:59 közötti időszakban, foci, esport, asztalitenisz mindegy, a legnagyobb szorzó 2 pontot kap.

2. nap (március 31. - kedd)
Véleménykifejtés: hogyan érdemes fogadni, milyen taktiktát, stratégiát követve? Néhány mondatos, értelmes kifejtés esetén 1 pont mindenkinek. A véleményed egészen április 1-jén 23:59-ig megírhatod.

3. nap (április 1. - szerda)
Kvízjáték: három kérdés lesz a következő időpontban: április elsején 18:00-kor. Minden helyes válaszoló 1 pontot kap kérdésenként, tippelni csak egyszer lehet minden kérdésre, és akár másnap is válaszolhatsz rájuk, tehát a határidő április 2-án 23:59-ig tart.

4. nap (április 2. - csütörtök)
Tippjáték: egyet tippelj bármire, ami magyar idő szerint elkezdődik április 2-án 0:00 és 23:59 közötti időszakban, foci, esport, asztalitenisz mindegy, a legnagyobb szorzó 2 pontot kap.

5. nap (április 3. - péntek)
Véleménykifejtés: egy kezdő miért fogadjon inkább online irodánál? A véleményed egészen április 4-én 23:59-ig megírhatod.

6. nap (április 4. - szombat)
Kvízjáték: három kérdés lesz a következő időpontban: április 4-én 18:00-kor. Minden helyes válaszoló 1 pontot kap kérdésenként, tippelni csak egyszer lehet minden kérdésre, és akár másnap is válaszolhatsz rájuk, tehát a határidő április 5-én 23:59-ig tart.

7. nap (április 5. - vasárnap)
Tippjáték: három tippet kell adni minimum 1.50-ös szorzóval, három különböző eseményre, minden helyes tipp 1 pontot ér. A meccseknek el kell kezdődniük magyar idő szerint április 5-én 0:00 és 23:59 közötti időszakban.


Tippjáték szabályzat:

1. A tippeket a Karantén fórumrészlegen belül a Játékbarlang karantén idején belül kell küldeni. Azokon a napokon (1. és  4. nap), ahol csak egyet kell, ott egyszer tippelj, míg az utolsó, 7. napon hármat kell tippelned, különböző esemémyekre.
2. Bármilyen eseményre tippelhetsz, ami megtalálható a következő fogadóirodák ajánlatában: Bet365, Betclic, Betfair Sportfogadás, Pinnacle, Tippmix, Tippmixpro, Unibet, WilliamHill.
3. A tipp nem lehet kombi, csak szóló tippekkel játszunk.
4. Beküldési határidő: 2 óra, esemény kezdete előtt!
5. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
6. Minden nyertes tippet ki kell értékelned 24 órán belül!
7. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a tippet nem vesszük számításba
8. Fogadásépítő használata nem engedélyezett.
9. A tipphez nem szükséges indoklás.
10. Ha törölnek egy meccset, akkor tippelhetsz újra.
11. Több nyertes esetén, mindenki kap pontot/pontokat.
12. Ha nincs jó tipp, senki nem kap pontot/pontokat.

Hogyan értékeld ki a tipped?

Az adott sportesemény lezajlása után, amennyiben nyertes a tipped akkor vissza kell térned, s ki kell értékelned azt.
Konkrétan az eredeti hozzászólásod kell idézned, s annyit írnod, hogy nyertes.
A kiértékelésre 24 órád van az esemény kezdetétől számítva. Ezzel segíted a játék előre haladását.

A tippet ilyen formátumban kell írni:

Sportág, időpont:
Esemény:
Tipp:
Odds:
Iroda:

Általános részvételi feltételek:

1. A nyeremény átvételéhez Skrilles számlára van szükségetek.
2. A nyereményeket az eredményhirdetést követő 5 munkanapon belül utaljuk.
3. A játékban egy fórumtag csak egy felhasználóval szerepelhet (követjük az IP címeket, s azonos IP címmel rendelkező játékosokat azonnal kizárunk a játékból)
4. A játékban való szerepléshez szükséges a magyar nyelv ismerete!
5. Bármilyen vitás kérdésben a Sportfogadas.org üzemeltetői és TiB döntése az irányadó és végleges. Ellenvetésnek helye nincs.

Arra gondoltam, hogy egy ilyen összetett játékkal üssük el az időt a jövőheti karanténban. Gyorsan jött az ötlet, gyorsan is hoztam létre a topikokat, ezért előfordulhat, hogy a szabályzat még nem tökéletes. Ha valaki szemfüles volt, egy ponton változtattam is, a keddi játéknapon nem azt kell kifejteni, hogy miért sportfogadsz, hanem hogy hogyan érdemes fogadni, milyen taktiktát, stratégiát követve.

Alapvetően a játék lenne a cél, egy kis móka pénzért, szóval a kiskapukat, amiket én nem látok egyelőre, ne nyissátok ki kérlek! :)

Jó játékot!

Az, aki a NEM-re szavazott, az örökre ki van tiltva a játékainkból.  ;D

Csak azért szavaztak szerintem nemmel, mert olyan vészterhes ez a cím. Barlang meg karantén. Még majd visszamegyünk az őskorba. Ősasszonyok leszünk meg ősurak. 😀
Tiszta Walking Deadre vette TiB a figurát 😁

Egyébként lehetett volna a nyeremény egy par doboz c vitamin is, azt úgyse nagyon lehet most kapni. Aranyat ér 😀

"A szép éjpillangók, a játékbarlangok ragyogó szépségei ezalatt ott sertepertéltek el mellette – egy ilyen nagy nyereségben levő játékos egyszerre  érdekessé kezd válni" - írta Jókai Mór az Egy játékos, aki nyer című könyvében. Jókai már 1904-ben meghalt, szóval még a spanyolnátháról is lemaradt, nemhogy a koronavírusról. Egy szó mögé mindenki azt képzel, amit akar :)

Idézetet írta: Csenii Dátum március 30, 2020, 13:39:27
Csak azért szavaztak szerintem nemmel, mert olyan vészterhes ez a cím. Barlang meg karantén. Még majd visszamegyünk az őskorba. Ősasszonyok leszünk meg ősurak. 😀
Tiszta Walking Deadre vette TiB a figurát 😁

"Hater" kategória inkább.  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum március 30, 2020, 14:11:44
"A szép éjpillangók, a játékbarlangok ragyogó szépségei ezalatt ott sertepertéltek el mellette – egy ilyen nagy nyereségben levő játékos egyszerre  érdekessé kezd válni" - írta Jókai Mór az Egy játékos, aki nyer című könyvében. Jókai már 1904-ben meghalt, szóval még a spanyolnátháról is lemaradt, nemhogy a koronavírusról. Egy szó mögé mindenki azt képzel, amit akar :)

Így ebben a formában tényleg szép. :) Szerencsés flótás volt hogy a tippmixet is megúszta. :D Bár pótolta kártyával, nem tudom abban mennyire volt szerencsés. :)

A játék végeredménye:

1. helyezett: Assassin - 12 pont
2. helyezett: Titti7 - 11 pont

A további sorrend:

sunik29 - 10 pont
baliizu - 10 pont
BvB_09 - 10 pont
grof19 - 9 pont
RedMunchen - 8 pont
Giggs - 5 pont
Bucak77 - 5 pont
peshark - 5 pont
Hentesáru - 4 pont
mityuka - 5 pont
more75 - 3 pont
oakland23 - 2 pont
tonijani - 1 pont
olics - 1 pont
Tomka - 1 pont
AC_28 - 1 pont

Ma este 20:00-ig lehet fellebbezni (ha tévedés állna fenn), aztán utalnám a nyereményeket.

Idézetet írta: TiB Dátum április 06, 2020, 11:11:24
A játék végeredménye:

1. helyezett: Assassin - 12 pont
2. helyezett: Titti7 - 11 pont

A további sorrend:

sunik29 - 10 pont
baliizu - 10 pont
grof19 - 9 pont
BvB_09 - 9 pont
RedMunchen - 8 pont
Giggs - 5 pont
Bucak77 - 5 pont
peshark - 5 pont
Hentesáru - 4 pont
mityuka - 5 pont
more75 - 3 pont
oakland23 - 2 pont
tonijani - 1 pont
olics - 1 pont
Tomka - 1 pont
AC_28 - 1 pont

Ma este 20:00-ig lehet fellebbezni (ha tévedés állna fenn), aztán utalnám a nyereményeket.

Gratulálok a nyerteseknek! Tudom hogy nem számít már, de nekem is 10 pontom lett.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 06, 2020, 14:33:39
Gratulálok a nyerteseknek! Tudom hogy nem számít már, de nekem is 10 pontom lett.

Minden apróság számít, javítottam. Köszönöm a jelzést! :beerchug:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 06, 2020, 14:33:39
Gratulálok a nyerteseknek! Tudom hogy nem számít már, de nekem is 10 pontom lett.

Gratulálok a nyerteseknek! Jó játék volt! Köszi TIB! :)

Én @TiB-nek szeretnék gratulálni: nagyon érdekes játékot talált ki, és szervezett meg!

A játékbarlangban a verseny véget ért!

Volt néhány hiba a játékszervezés során, ezekért elnézést, és köszönöm, hogy részt vettetek! A díjazottaknak elutaltam a nyereményeket, külön köszönet azoknak, akik minden nap részt vettek. Lehet, hogy futunk még egy kört, de azt jobban kitalálom :)

1. helyezett: Assassin
2. helyezett: Titti7
Random díj: baliizu

:beerchug: