Zenevilág

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fogadj a Betfairnél az Oasis egyesülésére

Az Oasis a kilencvenes évek egyik legünnepeltebb britpop együttese volt. Belső viszályok miatt 2009-ben a zenekar feloszlott és a rajongók azóta várják az egyesülést. Te már fogadhatsz is erre az időpontra a Betfairnél. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org


#2 június 25, 2021, 14:24:02, Chan
Magyar énekes Ki nyeri az Eurovíziót?

Eddig tizenhét alkalommal vett részt Magyarország az Eurovíziós Dalfesztiválon, továbbá kétszer az előválogatón. A versenyen induló előadó egy válogató műsorból kerül ki, ami A Dal néven fut a Duna tévén. Ha nincs kedved nézni, a Wikipédián folyamatosan frissítik az események alakulását. A döntőt március 13-án tartják, akkor derül majd ki, melyik magyar énekes versenghet az Eurovíziós Dalfesztiválon.

Unibet kínálat a végső nyertesre az Egyéb - Nem Sport / Globális kategórián belül:

○  Izland - 6.50
○  Litvánia - 10.00
○  Svédország - 11.00
○  Franciaország - 11.00
○  Magyarország - egyelőre szorzó nélkül nem indul


A magyarok nem vesznek részt, már tavaly sem mentünk, mert túl liberális.

Köszönöm, erről én lemaradtam.

Magyarország teljesen esélytelen az Eurovíziós Dalfesztiválon

Azon egyszerű oknál fogva ugye, hogy az Orbán vezette magyarok nem vesznek részt a bajuszos nőket és furcsa zenéket felvonultató eseményen, ahol a jó szomszédokra megy a voks, nekünk meg abból elég kevés van. Olvasd tovább



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 12., 11:00CET

#7 május 19, 2021, 13:30:10, Szigo
Kössenek fel, de nekem bejön a lengyelek szinti-popja és James Newman is az angoloktól.

A lengyel továbbjutás 6.00-os szorzó. Most szerintem megy ez a 80-as évek stílus, bár a YT-on majdnem háromszor annyi a negatív lájk.

A litvánok discoja sem rossz, top 10-re simán jók.


Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 20., 11:00CET