Napi tipp (Április 7) - Szülinapi játék!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp (Április 7) - Szülinapi játék!

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (15.000 Forint) részesülhet!


Április 7-én érdemes részt venned a játékon, ugyanis nem kevesebb, mint 15.000 Forint lesz a napi nyeremény, annak következtében, hogy ezen a dátumon ünnepli a weboldalunk a 15 éves születésnapját.

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

CS:GO ESL PRO LEAGUE
2020-04-07 14:25

OG - Fnatic
Fnatic 2:1
3,50
bet365

Ranglistas helyek es formak alapjan dontottem a tipp mellett. Fnatic azert eselyesebb, de nem lesz sima meccs, raadasul szeretik a 2:1-eket hozni, remelem most sem cselekednek maskent es a donto palyan behuzzak a meccset.

Jégkorong Liga Pro Short Hockey/3x10/
2020.04.07 6:50
Kings Town- Serp and Molot
Pontos eredmény(bármely más eredmény)
Odds:3.62
bet365


E soccer liga pro
Royal bears v Nyancat
1
3.8
Bet365

Ellentetes periodust tol a ket csapat. A Royal Bears meccsben van, ez lehet elonye a hullamvolgyben levo maciknak.

DOTA 2
CDA League - Season 1 (Kína)
13:00
EHOME-Aster
EHOME nyer 2:1 arányban
4.33
bet365

Mostanában mindkét csapat szoros meccseket játszik, azonban utolsó három egymás elleni meccsüket az EHOME nyerte 2:0 arányban. Most nem várok ilyen sima mérkőzést, de az EHOME továbbra is legyőzi az Astert.

futball, Tadzsikisztán U21-es liga 2020.04.07 11:00

Dushanbe-83 U21 - FK Istiqlol U21
tipp: összes gól 2.5 felett és Istiqlol nem kap gólt
odds: 7.00
iroda: william hill

Igazából a felnőttek alapján lehet viszonyítani mert az U21-ről sokat nem tudni, de annyit azért igen hogy az Istiqlol ott is vezető szerepet játszik, tavaly bajnok volt ott és nem ritkán lő 3-4 gólokat is egy meccsen.
A Dushanbe-83 viszont most jutott fel és bár a felnőtt csapata állítólag nem lesz rossz mert van benne 5 ghánai légiós is, de az U21-ese az tiszta hazai játékosokból áll.
Én azt gondolnám hogy ha pl. tavalyi első ligás csapatoknak is rúgott több gólt egy meccsen az Istiqlol akkor a frissen feljutott Dushanbénak is lőnek 3-4-et, itt a nagy kérdés az, hogy vajon kapnak-e. Talán erősíti a tippet, hogy kupában a felnőtt csapataik játszottak és ott oda-vissza kapott gól nélkül nyert az Istiqlol tavaly 2-0-ra és 5-0-ra. A másik, hogy bár elvileg a Dushanbe van otthon, valójában elvitték a meccset az Istiqlol stadionjába mert felcserélték a pályaválasztói jogot, ez is erősítheti hogy esetleg kapott gól nélkül hozhatja le ezt a meccset az Istiqlol.

VILÁG: Bemutató
07.04.2020 11:30
van Barneveld R. - Nijman W.
Tipp: Barneveld -2,5 hendikep
Odds:3,65
Iroda:unibet
Legutóbbi meccsüket meglepően simán nyerte Nijman. Ma biztosan szeretne visszavágni hasonlóan Barneveld, és szerintem sikerül is neki. Kicsit elvan csúszva az unibet az oddsokkal, ugyanis egy másik irodánál például 2 tizeddel is lejjebb van "az öreg" győzelmének oddsa. Le kell csapni rá!

Asztalitenisz, Moszkvai Liga Pro 2020.04.07 10:20

Kutuzov, O - Nemashkalo, V
tipp: Kutuzov nyeri az első szettet és a mérkőzést
odds: 2,87
iroda: bet365

Az orosz amatőrök tömkeleg ping-pong meccsei ma is folytatódnak. Az öreg ember küllemű Nemashkalo tegnap is agyon lett verve egy kopasz középkorú honfitársa által. Nagyon pontatlanul és idegesen játszott Nemashkalo. Kutuzov is érvényre juttathatja az évbeli fórjait a mai napon Nemashkalo ellen. Éljen az amatőr asztalitenisz! :D

COUNTER-STRIKE: ESL Pro League - 11. szezon (Európa)
07.04.2020 18:00
mousesports-NaVi
tipp:NaVi nyer 2-1-re
odds:3.75
bet365

Mindkét csapat kitűnő formában van, utolsó öt meccsüket mindketten nyerték. Kiélezett küzdelemre számítok és NaVi győzelemre. S mivel a NaVi utolsó 5 meccséből 4-et is 2-1-re nyert, úgy gondolom ma is ez lesz az eredmény.

Sportág, időpont: Jégkorong, Liga Pro Short - 3x10min , 2020 04.07. 12:05
Esemény: Ice Banda - Shest Trolley
Tipp: döntetlen
Odds: 4.90
Iroda: Unibet

Az Ice Banda mérkőzésein elég sok döntetlen születik. Gyakorlatilag bármelyik meccsük kimenetele lehet az. Képesek két-három gólos hátrányból döntetlenre menteni a játékot, aztán megnyerni a hosszabbításban. Tegnap is két találkozójuk volt, mindkettő döntetlen. Egymással háromszor játszottal a Trollokkal. Ezek között az első mindjárt egy gyönyörű 6:6-os eredmény lett. Most is remit várok.

Dushanbe-83 u21 – Istiqlol u21
Labdarúgás Tadzsikisztán U21-Bajnokság
2020.04.07. 11:00

Tipp: pontos végeredmény 0-3
Odds: 10.00
Iroda: unibet

Én úgy láttam, egy nappal később játszanak a nagycsapatok, tehát ez amolyan felvezető mérkőzés lesz. Mindkét csapat Dushanbe városi, tehát lokális derbi lesz. Sokkal inkább a holnapi nap fog számítani. Egy újonc csapatnak már az is nehézséget okoz, hogy a felnőtt csapatát felturbózza a magasabb ligára, nemhogy a tartalékokat figyelje. Minden erőt az elsőosztályú derbire tolnak át, ezt meg szerintem elengedik. Arról én nem találtam infót, hogy tényleg felcserélték a pályaválasztói jogot, de ha igaz, akkor még erősebb a tipp. Szerintem simán nyer az Istiqlol, az oddsok csökkennek a győzelmükre. Három gól meglehet, és egyetértve az előttem szólóval nem kapnak gólt.

CS:GO, 22:00
FaZe - Astralis
Astralis 2-1
3.60
Williamhill

Az Astralis formája nem éppen jó, a 2. csoportkört két 2-1-es vereséggel kezdték, de megvolt az esély a győzelemre is számukra, szoros eredményekkel maradtak alul. Biztos bosszúsak emiatt és ideje lenne javítani. A FaZe hasonló eredményekkel kezdett. Mindenképp szoros meccsre van kilátás, mindkét csapat megnyerheti a saját választott mapját, de talán az Astralis összeszokottsága az eldöntő pályán végre megmutatkozik is behúzzák 2-1-re.

Darts, Icons of Darts Live League 2020
2020.04.07. 14:30
Andy Jenkins-R. Van Barneveld
Tipp: legek száma 8,5 felett
Odds: 3,75
Iroda: Bet365

Nagyon nagy favoritnak tartják Barneveldet pedig pocsékul dobált tegnap, mindenki rommá verte. Ma is sokan elkaphatják, köztük Jenkins is aki bár nincs akkora név mint ellenfele, azért simán meglepheti. Tavaly még Rob Crosst is verte 6:5re, és azért néha-néha oda tud pirítani ha jó napja van. Nagyon szoros meccsen 5-4 vagy 4-5 lessz az eredmény.

Darts
The Modus Icons of Darts
Ma 13:00

Evans, David - Jenkins, Andy
Tipp:Evans, David a mérkõzés gyõztese & a legtöbb 180-as
Odds:3.45
Unibet

Evans a lejobb formájában sorra nyeri a mérkőzéseit, ma sem lessz másképp, Jenkins nincs most a legjobb formájában