Napi tipp (Április 7) - Szülinapi játék!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Darts, Icons of Darts Live League 2020
2020.04.07. 14:30
Andy Jenkins-R. Van Barneveld
Tipp: Eredmény 4:5
Odds: 5.50
Iroda: Bet365

Sziasztok!

Időpont: 2020.04.07. (18:00)
Esemény: Asztalitenisz Férfi Setka Kupa Ukrajna (Mosiuk M. - Bochkovskyi V.)
Tipp: Játékfogadás nyer (Mosiuk M. 3:1)
Odds: 4.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Igen sűrűn mérkőzik egymással a kettő játékos mostanában. Utolsó öt egymással játszott mérkőzésen háromszor volt ez az eredmény Mosiuk M. javára. Ma is lehetséges.

Esports
League of Legends
Ma 22:00
FlyQuest - Golden Guardians
2
@2.65
unibet

2020. 04. 07. 17:10
Jégkorong, OROSZORSZÁG, Liga Pro

Kings Town - Reactivatory

Tipp:     7,5 gól alatt
Odds:    1.85
Iroda:    Unibet

A reggeli mérkőzésükön 9 gól volt, és a tegnap délutáni alig hozott gólt (4) a tegnap reggeli 10 után. Remélem folytatódik a sorminta.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 06, 2020, 21:42:11
E soccer liga pro
Royal bears v Nyancat
1
3.8
Bet365

Ellentetes periodust tol a ket csapat. A Royal Bears meccsben van, ez lehet elonye a hullamvolgyben levo maciknak.

Nyertes, bar a napi winhez nem eleg.

20.04.07.   20:00   jégkorong   barátságos meccs

Keramin- Minsk    -    Atlant Minsk amateur

Tipp:a 3. harmad lesz a  legtöbb gólos harmad

Odds:3,6

Iroda:bet365

Indok: az az igazság hogy  fogalmam  sincs hogy ki ez a 2 csapat.
de az odds-ok alapján nagyon sima hazai lesz.
a tippem viszont azért gondolom mert a vendégek jóval gyengébbek és hamarabb el fognak fáradni,  és így a 3. harmad lesz az ahol bőségesen lesz esély a gól szerzésre

Asztalitenisz, Moszkvai Liga Pro, 2020. 04. 07., 18:30

Vitalii Bazilevskii - Artem Arutiunyan
Tipp: Artem Arutiunyan


Odds: 1,57
Iroda: Bet365

2020/04/07  19:00
Esoccer Liga Pro - 12 mins play
Kabush (KAB) Esports v Catalonia FC (CFC) Esports
Tipp : 1
Oddsz:3,94
Pinn

Indok : Jobb hijan , ra csavarodtam az esoccerre , rengeteg meccset neztem , es mar lassan alakul egy kep a jatekosokrol, is es a turne sajatossagairol is . CFC a turne favoritja , amit ha jol menedzseli a fokuszt akkor meg is nyeri. Ugy gondolom hogy ezen a merkozesen az 1x a jo valasztas , de a nagyobb szozoert rizikozok . H2H-ben  KAB-CFC alapszakaszban 9 merkozesen igy alakultak a merkozesek   3hazai gyozelem -4 dontetlen - 2vendeg gyozelem

Esoccer Liga Pro - 12 mins play
2020.04.07. 19:50

Catalonia FC (CFC) Esports - Tundra (TES) Esports
Tipp:Döntetlen
Odds:3.970
Iroda:Pinnacle 

Idézetet írta: Szigo Dátum április 07, 2020, 08:38:06
Dushanbe-83 u21 – Istiqlol u21
Labdarúgás Tadzsikisztán U21-Bajnokság
2020.04.07. 11:00

Tipp: pontos végeredmény 0-3
Odds: 10.00
Iroda: unibet

Én úgy láttam, egy nappal később játszanak a nagycsapatok, tehát ez amolyan felvezető mérkőzés lesz. Mindkét csapat Dushanbe városi, tehát lokális derbi lesz. Sokkal inkább a holnapi nap fog számítani. Egy újonc csapatnak már az is nehézséget okoz, hogy a felnőtt csapatát felturbózza a magasabb ligára, nemhogy a tartalékokat figyelje. Minden erőt az elsőosztályú derbire tolnak át, ezt meg szerintem elengedik. Arról én nem találtam infót, hogy tényleg felcserélték a pályaválasztói jogot, de ha igaz, akkor még erősebb a tipp. Szerintem simán nyer az Istiqlol, az oddsok csökkennek a győzelmükre. Három gól meglehet, és egyetértve az előttem szólóval nem kapnak gólt.

NYERTES! 0-3 lett!

2020.04.07 20:20
Ledyanye Voiny-Rakety
Döntetlen
Odds:5
Unibet

Általában sok gólos mérkőzéseket játszanak egymás ellen.Ma is nagy csatát várok a hazai csapat fölényével,de a végén egyik csapat sem örülhet igazán.Igazságos döntetlent várok.

Idézetet írta: Szigo Dátum április 07, 2020, 08:38:06
Dushanbe-83 u21 – Istiqlol u21
Labdarúgás Tadzsikisztán U21-Bajnokság
2020.04.07. 11:00

Tipp: pontos végeredmény 0-3
Odds: 10.00
Iroda: unibet

Én úgy láttam, egy nappal később játszanak a nagycsapatok, tehát ez amolyan felvezető mérkőzés lesz. Mindkét csapat Dushanbe városi, tehát lokális derbi lesz. Sokkal inkább a holnapi nap fog számítani. Egy újonc csapatnak már az is nehézséget okoz, hogy a felnőtt csapatát felturbózza a magasabb ligára, nemhogy a tartalékokat figyelje. Minden erőt az elsőosztályú derbire tolnak át, ezt meg szerintem elengedik. Arról én nem találtam infót, hogy tényleg felcserélték a pályaválasztói jogot, de ha igaz, akkor még erősebb a tipp. Szerintem simán nyer az Istiqlol, az oddsok csökkennek a győzelmükre. Három gól meglehet, és egyetértve az előttem szólóval nem kapnak gólt.

Valóban nyertes, a harmadik gólt a 91. percben hozták össze.

jégkorong fehéroroszország 3x15 perces mérkőzés

Mixed Minsk-Dynamo On The Guard

Mérkőzés nyertese Mixed Minsk 22.00@
kezdés 21.10
bet365

elég jól össze van rakva a Minsk csapata.
Bízom a hazai pályában és a vérmes szurkolókban, otthon bárki képesek lehetnek elkapni.



Sziasztok!

Jégkorong, Fehérorosz Minszki bajnokság
Időpont: 04.07. 21:10   
Mérkőzés: Mixed Minszk - Dynamo OTG Minszk (3x15 perc)
Tipp: Hazai nyer
Odds: 14.5
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: Alapvetően a másik minszki bázisú meccset mondtam volna, de az kicsúszott a 2 órás időrangeből. Szóval úgy gondolom, ahogy m,ár többször is az elmúlt hetekben, történnek furcsa végeredmények magas szorzóval rendelkező fehérorosz sporteseményeken, miért ne lenne pont ez is ilyen.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum április 07, 2020, 01:56:55
futball, Tadzsikisztán U21-es liga 2020.04.07 11:00

Dushanbe-83 U21 - FK Istiqlol U21
tipp: összes gól 2.5 felett és Istiqlol nem kap gólt
odds: 7.00
iroda: william hill

Igazából a felnőttek alapján lehet viszonyítani mert az U21-ről sokat nem tudni, de annyit azért igen hogy az Istiqlol ott is vezető szerepet játszik, tavaly bajnok volt ott és nem ritkán lő 3-4 gólokat is egy meccsen.
A Dushanbe-83 viszont most jutott fel és bár a felnőtt csapata állítólag nem lesz rossz mert van benne 5 ghánai légiós is, de az U21-ese az tiszta hazai játékosokból áll.
Én azt gondolnám hogy ha pl. tavalyi első ligás csapatoknak is rúgott több gólt egy meccsen az Istiqlol akkor a frissen feljutott Dushanbénak is lőnek 3-4-et, itt a nagy kérdés az, hogy vajon kapnak-e. Talán erősíti a tippet, hogy kupában a felnőtt csapataik játszottak és ott oda-vissza kapott gól nélkül nyert az Istiqlol tavaly 2-0-ra és 5-0-ra. A másik, hogy bár elvileg a Dushanbe van otthon, valójában elvitték a meccset az Istiqlol stadionjába mert felcserélték a pályaválasztói jogot, ez is erősítheti hogy esetleg kapott gól nélkül hozhatja le ezt a meccset az Istiqlol.

NYERTES