Unibet - Tavaszi kalendárium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akk az valami hiba lehetett. Nalam tokeletesen szamolta, figyeltem, mert nekem is szemet szurt az 1000xes forgatás pl. a kaszinon

Ilyenkor erdemes jelezni nekik chaten.

Nekem miután 2000 euro forgatást írt ki miután megkaptam a 2 eurós bónuszt.Ez sem tántorított el és fogadni próbáltam de miután az első két tippem érvénytelenítette-fogalmam sincs hogy miért-ezért feladtam a további próbálkozást.

Mert 1000xes forgatast allitottak be mindenre.
De ha 8euroert jatszottal virtualis sporton akkor vegeztel a forgatassal. Nalam ogy tortent, minden gond nelkul.

A mai ajánlat a Piggy Riches nyerőgépre vonatkozik, például 6500 forintot megjátszol a nyerőgépen, akkor kapsz 5 ingyenpörgetést.

Karcsú, mint Maria Domark, ő itt a Mari.


Április 6.

Ingyen pörgetés és jackpot minden órában

Játssz az Unibetnél a Piggy Riches nyerőgéppel és több mint 250 ingyen pörgetést és minden órában jackpot nyereményt szerezhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Idézetet írta: TiB Dátum április 06, 2020, 12:07:49
Karcsú, mint Maria Domark, ő itt a Mari.



De le van fogyva szegény.
Remélem, nem beteg!

Április 7.

Unibet: 3000 eurós Pókertorna kezdőknek

Regisztrálj egy póker profilt az Unibetnél és indulj a különleges freeroll pókertornán, melynek nyereményalapja 3000 euró.
Ismerkedj a pókerezés egyedülálló hangulatával hozzád hasonló játékosokkal. Ezen a tornán csak kezdő pókerjátékosok vesznek majd részt, ráadásul ingyen.


Így működik:
  1. Nyisd meg az Unibet pókert!
  2. Töltsd le az alkalmazást, vagy pókerklienst, de játszhatsz a böngészőn keresztül is.
  3. Regisztrálj egy póker profilt.
  4. Kattints a ,,lobby-ra".
  5. Írd be a keresőbe, hogy ,,freeroll".
  6. Regisztrálj az April €3k Freerollra és játssz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
Az ajánlat csak azokra a játékosokra érvényes, akik póker profilt regisztrálnak 2020. április 7. 00:00 és 19:29 között.
A €3k freeroll 19:30-kor (CET) kezdődik 2020. április 7-én és a befejezésig tart.
A torna során lehetőség van rebuy-ra, ami 1 euróba (350 Ft) kerül és 30 perc játék után elérhető.
Az előregisztráció 2020. április 7-én 00:00-kor kezdődik.
A torna kezdete után még 30 percig van lehetőség regisztrációra.
Azok a játékosok nem vehetnek részt az eseményen, akik nem regisztrálnak a megadott időkereten belül. Ugyanakkor a regisztráció után kapott póker.

Április 8.

Ruletezz 1500 forintos bónuszpénzért az Unibetnél

Játssz az Unibet Élő Kaszinó részlegén legalább 6500 forint értékben az Evolution Live Roulette asztalainál és 1500 forint értékű bónuszpénz kerülhet számládra. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 9.

Pörgess ingyen 30-szor a Legacy of Dead nyerőgépen

Fizess be Unibet számládra 6500 forintot és 30 ingyenes pörgetést kaphatsz a Legacy of Dead nyerőgépre. Olvasd rovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

195 forintot adott a Legacy of Dead nyerőgép az ingyenpörgetések alatt. Egyelőre nem érzem, hogy az Unibet kalendáriuma és köztem szerelmi kapcsolat alakulhatna ki, de még van idő hátra áprilisból, talán beesik egyszer a nagy nyerő.

Idézetet írta: TiB Dátum április 09, 2020, 17:59:05
195 forintot adott a Legacy of Dead nyerőgép az ingyenpörgetések alatt. Egyelőre nem érzem, hogy az Unibet kalendáriuma és köztem szerelmi kapcsolat alakulhatna ki, de még van idő hátra áprilisból, talán beesik egyszer a nagy nyerő.

Aztán azt még forgasd meg 25x... nekem adott 680-at. Gyenge akció ez.

Április 10.

Pörgess ingyen 275-ször a Mystery Reels nyerőgépen

Játssz az Unibetnél a Mystery Reels nyerőgépen és a különböző szintek teljesítésével akár 275 ingyen pörgetésben és hatalmas jackpot nyereményekben részesülhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 11.

Szerezz akár 60 ingyen pörgetést bingó minijátékokhoz az Unibetnél

Játssz az Unibet bármelyik bingótermében és ingyen pörgetéseket kapsz a promócióban szereplő minijátékokhoz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 13.

2000 eurós freeroll pókertorna kezdő játékosoknak

Sajátítsd el a világ egyik legnépszerűbb kártyajátékának minden fortélyát élesben és közben attól sem kell tartanod, hogy a profik kihasználják tapasztalatlanságodat. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

#29 április 14, 2020, 12:42:50, Kaszinó Ajánlatok
Április 14.

Szerezz bónuszpénzt az Unibet Élő Kaszinójában

Játssz az Unibet Élő Kaszinó részlegén legalább 6500 forint értékben és 1500 forintos bónuszpénzben részesülhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org