Unibet - Tavaszi kalendárium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 április 15, 2020, 13:25:44, Kaszinó Ajánlatok
Április 15.

Szerezz ingyen pörgetéseket és vegyél részt egy kaszinó versenyen

Fizess be Unibet számládra 6500 forintot és 15 ingyen pörgetést kaphatsz a Temple Tumble nyerőgéphez, majd részt vehetsz egy 1,6 millió forintos szerencsés pörgetés kaszinó versenyen, ahol a legnépszerűbb Megaways játékokkal vághatsz zsebre extra nyereményt. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 16.

Ma élő rulett bónuszt zsebelhetsz be

Játssz az Unibet Élő Kaszinó részlegén legalább 6,500 forint értékben az Evolution Live Roulette asztalnál és 1500 forintos bónuszpénz kerülhet számládra. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 17.

Szerezz ingyenes bingó jegyeket

Játssz az Unibet Bingó részlegén a Blender Blast minijátékkal és ha elérsz 25 nyertes pörgetést, akkor egy 1500 forint értékű bingó jegyet kaphatsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 18.

Szerezz ingyenes élő fogadást

Fogadj az Unibetnél kettes kötésben bármilyen sportra 3500 forintért és egy 1500 forint értékű ingyenes élő fogadásban részesülhetsz, amelyet tetszőleges sporteseményre használhatsz fel. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 20.

Nyerj ingyen pörgetéseket és vidd a jackpotot a The Wild Hatter nyerőgéppel

Minél többet játszol az Unibetnél a The Wild Hatter nyerőgéppel, annál több ingyen pörgetést szerezhetsz, és minden órában jackpot nyeremény is vár rád. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Nagy nyeremény, majd pörgött tovább és Szuper nyeremény lett belőle ;D

Április 21.

Ingyen pörgetések és kaszinó verseny a Gorilla Gold nyerőgéppel

Fizess be Unibet számládra 6500 forintot és 10 ingyenes pörgetésben részesülhetsz a Gorilla Gold nyerőgépen és emellett részt vehetsz egy 1,6 millió forint összdíjazású szerencsés pörgetés kaszinó versenyen is. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Gorilláék a 10 ingyen pörgetéssel 4180 Ft-ot adtak.

Idézetet írta: TiB Dátum április 21, 2020, 17:02:21
Gorilláék a 10 ingyen pörgetéssel 4180 Ft-ot adtak.

Nem ellened TiB, de majdnem beugrottam, aztan elolvastam a felteteleket.. :bash: ;D

Az ingyen pörgetésekből származó nyeremény bónuszpénz.
A bónuszpénzt huszonötször (25x) kell megforgatni ahhoz, hogy kivehető készpénz legyen belőle.
Minden nyeremény bónuszpénz marad addig, amíg nem teljesülnek a megforgatási követelmények.
A bónuszpénzt csak a Kaszinó vagy az Élő Kaszinó termékein lehet megforgatni.

#39 április 21, 2020, 17:34:48, TiB
Én például befizettem, 10 pörgetés lement, befizetésem kiutaltam, a bónuszpénzt meg beküldöm egy olcsóbb slotba vagy sorsjegybe. Ha nullázódik, ez van, volt egy lehetőségem a nagy nyerőre. Nagy veszteni valóm nincs a dologgal. Bár a kiutalás sem kellett volna, mert írja is, hogy a bónuszpénz megy először a levesbe, ha meg elment, utána a sima pénzeddel azt csinálsz, amit akarsz. Én legalábbis így értelmezem.

Idézetet írta: TiB Dátum április 21, 2020, 17:32:45
Én például befizettem, 10 pörgetés lement, befizetésem kiutaltam, a bónuszpénzt meg beküldöm egy olcsóbb slotba vagy sorsjegybe. Ha nullázódik, ez van, volt egy lehetőségem a nagy nyerőre. Nagy veszteni valóm nincs a dologgal. Bár a kiutalás sem kellett volna, mert írja is, hogy a bónuszpénz megy először a levesbe, ha meg elment, utána a sima pénzeddel azt csinálsz, amit akarsz. Én legalábbis így értelmezem.
neked hagyták, hogy a befizetett összeget forgatás nélkül egyből kiutald?:D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 21, 2020, 17:53:32
neked hagyták, hogy a befizetett összeget forgatás nélkül egyből kiutald?:D

Igen, simán hagyják mindig.

A bónuszegyenlegnél amúgy írják is, hogy azt használnám fel először, tehát nem a befizetésem fogyna. Idézem: "Itt láthatod, hogy jelen pillanatban mennyi bónusz pénzzel rendelkezel, ami egyébként elsőként, a készpénzes egyenleged előtt kerül felhasználásra".

Szia Tib azt megtudnád mondani hogy milyen téten adja az ingyenes pörgetéseket, a legkisebben vagy emeltebben mert akkor lehet bepróbálom én is.

200-as téten adja, nekem 2000 lett de el is buktam  ;D

Ha jól emlékszem, akkor 40 forintos téttel mentek a slotok, ugye négy slotból, tehát négy nyerőgépből áll a teljes nyerőgép, és még 40 forint ment a Superbetre, így jött ki a 200 forintos teljes tét.