Unibet - Tavaszi kalendárium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 02, 2020, 14:30:17, SPF Admin
Unibet - Tavaszi kalendárium

Az Unibet a már hagyományossá vált Adventi Naptár mintájára létrehozta tavaszi kalendáriumát, mely arról szól, hogy minden nap a játékosok egy új ajánlatban vehetnek részt.

Ne hagyd ki te sem ezeket a lehetőségeket. Tekintsd meg a Tavaszi kalendáriumot (hátha találsz megfelelőt számodra).

#1 április 03, 2020, 13:27:10, SPF Admin
Április 3.


Vegyél részt az 1,6 milliós Szerencsés pörgetés kaszinóversenyen

Játssz a legjobb Play'n Go nyerőgépekkel, hiszen egyetlen jó pörgetéssel akár a 480 ezer forintos fődíjat is megnyerheted. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

#2 április 03, 2020, 13:27:23, SPF Admin
Április 4.

Szerezz bónuszpénzt a rulettasztalnál

Játssz meg legalább 6500 forintot az Evolution Live Roulette asztalnál és zsebeld be az Unibet 1500 forint értékű bónuszpénzét. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Idézetet írta: Kaszinó Ajánlatok Dátum április 03, 2020, 13:19:13
Játssz meg legalább 6500 forintot az Evolution Live Roulette asztalnál és zsebeld be az Unibet 1500 forint értékű bónuszpénzét. Olvasd tovább!

Kiforgattam a dolgot, nem is volt nehéz, nullszaldó volt a cél, de minimiális nyerővel lett vége. Viszont egy idő után le kellett némítanom, mert a krupié srác nagyon idegesítő volt ;D Tetszik, hogy nem úgy van már mint régen, hogy ilyenkor simán kiutalhatsz, a bónuszösszeg ettől megmarad.

Április 4.

Szerezz ma ingyenes bingó-jegyet az Unibetnél

Játssz legalább 900 forint értékben az Unibet Bingó részlegén bármilyen játékkal és 900 forintos bingó jegyet kapsz. Ezt szabadon felhasználhatod, vagy beválthatod két másik jegyre, melyekkel részt vehetsz a 960 ezer Ft összdíjazású Szuper Szombat promóción. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A mai napi 700 Ft bónuszpénzzel ha elkezdek játszani, akkor a készpénzemből vonja először, mint ahogy az sokszor szokás az unibetnél, vagy játszhatok vele kockázat nélkül? Ez nincs leírva a bónusz feltételei között.

Idézetet írta: Carpeks Dátum április 05, 2020, 13:43:49
A mai napi 700 Ft bónuszpénzzel ha elkezdek játszani, akkor a készpénzemből vonja először, mint ahogy az sokszor szokás az unibetnél, vagy játszhatok vele kockázat nélkül? Ez nincs leírva a bónusz feltételei között.
Könnyen kiderül mert a bónusszal nem rakhatsz kötést csak single fogadást

Idézetet írta: szalist Dátum április 05, 2020, 13:45:53

Könnyen kiderül mert a bónusszal nem rakhatsz kötést csak single fogadást

Jól van, akkor ez a bónusz is kuka  ;D

Nálam a bónuszból fogy először és nem a valódi pénzemből. Könnyen letesztelhető amúgy, hiszen 1 forintos szelvényt is fel lehet adni, aztán megnézni honnan vonja az 1 forintot.

Nekem nem volt befizetve pénzem,így csak a bónusz volt amit vonni tudott! Sikerült is kiforgatni! 3500 lett belőle!
(+1 tipp: focinál,az ázsiai gólokat is elfogadja forgatásnak+a DNB-t is)

Kivettem a Liverpool-Manchester Reds meccset +1 Hendi Redsre 1.9-es oddson, úgy hogy a Reds vezette a tabellát, és 2-2 lett. Mekkora baromság ez. ;D ;D

Megforgattam bőven 4x a 700Ft ot, már 12 ezer felett jártam.

Ezek után még ezt írta:    Fogadj 677 110,00 Ft értékben   (3% kész)

Még hogy 4x kell...  :hanyas:

Csak virtualison lehet forgatni. Nekem rendesen szamolta.

Ha feltettel 1400ftot virtualisra, tehat 50%at az osszes osszegnek akkor az induló 700ks forgatasi összeg 350kre csokken.

Gondolom csak igy tudtak megoldani hogy ne lehessen mashogy megforgatni csak virtualison.

Csak virtuálison fogadtam és nem csökkent olyan mértékben (3% lett), folyamatosan figyeltem. De már mindegy az 5. allinre elment, pedig a 4 megvolt amit írtak.