Unibet - Tavaszi kalendárium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: TiB Dátum április 21, 2020, 19:17:58
Igen, simán hagyják mindig.

A bónuszegyenlegnél amúgy írják is, hogy azt használnám fel először, tehát nem a befizetésem fogyna. Idézem: "Itt láthatod, hogy jelen pillanatban mennyi bónusz pénzzel rendelkezel, ami egyébként elsőként, a készpénzes egyenleged előtt kerül felhasználásra".

Idealis esetben igy mukodne, de en szivtam mar meg ilyennel, hogy szedte a normal egyenlegem is es nem jutottam semmire a supporttal, ugyhogy inkabb hagyom az ilyeneket.. Amugy is olyan szerencseim vannak az ilyeneken, hogy anno a sportingos/betclices 100 porgetesbol akar 5-600 ftokat is nyertem.. ::)

Idézetet írta: peshark Dátum április 21, 2020, 22:04:10
Idealis esetben igy mukodne, de en szivtam mar meg ilyennel, hogy szedte a normal egyenlegem is es nem jutottam semmire a supporttal, ugyhogy inkabb hagyom az ilyeneket.. Amugy is olyan szerencseim vannak az ilyeneken, hogy anno a sportingos/betclices 100 porgetesbol akar 5-600 ftokat is nyertem.. ::)

Abszolút átérzem, nem egyszer szívtam már meg én is, aztán vitt mindent a iroda. Nem is rávenni akartam senkit, csak úgy beírtam, hogy mennyit nyertem :) Alapjáraton én is hagyom amúgy már az ilyeneket, csak most a szerencsejátékos énemet nem köti le a fehérorosz foci, ezért kaszinóban égetem a pénzem ;D

#48 április 22, 2020, 13:08:23, Kaszinó Ajánlatok
Április 22.

Csapj le 1500 forint bónuszpénzre az Unibet Élő Kaszinójában

Játssz az Unibet Élő Kaszinójában legalább 6500 forint értékben és 1500 forintos bónuszpénzben részesülhetsz, amelyet ugyancsak az Élő Kaszinóban használhatsz fel. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Már csak 98 ezer forint értékben kell forgatnom, és enyém a 3700 forint. Mindjárt megvan. :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum április 23, 2020, 00:11:05
Már csak 98 ezer forint értékben kell forgatnom, és enyém a 3700 forint. Mindjárt megvan. :ok:

Szerintem csinálhatnának ilyen semmirekellő hitvány promóciókat májusban is,de ne aprózzák el.Foglalja is be egyből a kivehető egyenleget az a 3700 ft.Úgy nagyobbat kaszzálnának... :great: :redchug:

Április 23.

Fogadj a FIFA-ra ingyenes fogadásért

Köss az Unibetnél három élő fogadást FIFA-ra és egy 1500 forintos ingyenes fogadást szerezhetsz, amelyet bármilyen sportfogadásra felhasználhatsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A mai promóhoz egyáltalán nem látok meccset a kínálatban.
Esport/FIFA...
Én néztem be valamit vagy ők?

Idézetet írta: Knapp Dátum április 23, 2020, 19:29:12
A mai promóhoz egyáltalán nem látok meccset a kínálatban.
Esport/FIFA...
Én néztem be valamit vagy ők?

A Labdarúgáson belül van a FIFA kínálat.

Április 24.

Keríts magadnak egy 1500 forintos bingó jegyet

Játssz a King Stones minijátékkal és amint elértél 25 ingyen pörgetést, számládra jóváírnak egy 1500 forint értékű bingó jegyet. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A mai promónál az a kis nyerőgép felvitt 5 ezerről 7 ezerre, a bingó meg nem adott semmit.

A szombati promó a 6500 ft befizetésére adott 30 ingyenes pörgetés volt, amelynek nyereményét 25x kell kaszinóban megforgatni.

Nekem egész jól adott a 30 freespin, több, mint 4400 ft várt a forgatásra, amit viszont nem akartam elkapkodni.
Közben fogadtam néhányat és azt vettem észre, hogy a bónuszegyenlegből (a pörgetésekből nyert összegből) mentek a fogadások, így átmenetileg a tétrakással nulláztam a bónuszegyenleget.
Na igen, de a fogadások nyertek, erre a bónuszegyenlegem 8800 ft lett, miközben - ahogy a szabályzatban is szerepelt - egy fillért nem forgattam a 111,000 ft-os forgatási követelményből...

Ebből arra következtetek, hogy ha vesztettem volna a fogadásokkal, akkor lényegében a kaszinóbónuszt nulláztam volna, azaz a 25-szörös forgatást meg lehet úszni, illetve "át lehet nyerni" máshova a pénzt sportfogadással is, viszont ha nyersz a fogadásokon, ahogy velem is történt, akkor jól megszivatod magad, mert a sportfogadás nyereményed is elbukhatod a kaszinóbónusz kiforgatása közben.

Április 27.

Rohamozd meg a Great Rhinoval az 1,6 millió forintos kaszinó verseny fődíját

Játssz az Unibetnél az új Great Rhino nyerőgépen és akár egyetlen pörgetéssel elviheted a kaszinó verseny 480 ezer forintos fődíjat. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 28.

Szerezz 15 ingyen pörgetést a Guns N' Roses nyerőgépen

Amennyiben befizetsz legalább 6500 forintot Unibet számládra, 15 ingyen pörgetésben részesülhetsz a Guns N' Roses nyerőgépen és egy 1,6 millió forintos összdíjazású Szuper Kaszinó versenyen is részt vehetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Április 29.

Élő rulett bónuszt zsebelhetsz ma be az Unibetnél

Játssz az Unibet Élő Kaszinó részlegén legalább 15 ezer forint értékben az Evolution Live Roulette asztalnál és 3500 forintos bónuszpénz kerülhet számládra. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org