Unibet - Ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


En mar 8.an megtettem. Ha nem akkor reklamalok.

Shaw 71. percen voltam az aranygól játékban... még várhatott volna 69 percet  ;D

Szerezz naponta 1500 forintos ingyenes fogadást a Darts World Matchplayre

Fogadj élőben az Unibetnél legalább 3500 forint értékben a Darts World Matchplay összecsapásaira és napi 1500 forint értékű ingyenes fogadásban részesülhetsz, amelyet ugyancsak a Darts World Matchplayre használhatsz fel.
Kövesd élőben a darts nagymenőinek minden dobását az Unibet TV-n.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Köss egy élő fogadást legalább 3500 forint értékben a Darts World Matchplayre.
  3.  Minimum odds: 1.40.
  4.  Az ingyenes fogadás végig elérhető lesz a Darts World Matchplay ideje alatt.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A részvételhez nem szükséges feliratkozni a promócióra.
Csak a dartsra leadott fogadások számítanak bele a promócióba.
A fogadás minimum tétje 3500 Ft.
A minimum odds: 1,40.
Csak valódi, készpénzes tétekkel lehet részt venni a promócióban.
Az ingyenes fogadások, bónuszpénzes fogadások, Profit Boost-tal vagy más nyereménynövelővel végzett fogadások nem vehetnek részt a promócióban.
Az 1500 Ft értékű ingyenes fogadás azt követően kerül jóváírásra, hogy a játékos megtette az ehhez szükséges fogadást.
Az 1500 Ft értékű ingyenes fogadás csak darts mérkőzésekre használható fel.
Az ingyenes fogadás végig elérhető lesz a Darts World Matchplay ideje alatt.
Egy játékos csak napi egy ingyenes fogadást kaphat a promóció ideje alatt.
Az Unibet fenntartja a jogot, hogy bármikor megváltoztassa vagy törölje a bónuszt.
Az Unibet felhasználási feltételei érvényesek.

Megtettem a feltételeknek megfelelően a 3500 Ft-os élő fogadást dartsra, és nem írja jóvá az 1500 Ft-os ingyenes fogadást.
Most könyöröghetek a chaten...

Idézetet írta: vukika1982 Dátum július 19, 2021, 16:24:39
Megtettem a feltételeknek megfelelően a 3500 Ft-os élő fogadást dartsra, és nem írja jóvá az 1500 Ft-os ingyenes fogadást.
Most könyöröghetek a chaten...

@vukika1982

Élőben fogadtál 3500 forint értékben valamely Darts World Matchplay eseményre?

Nàlam sincs a freebet az ajànlatoknàl.Ezt ök rontottàk el,én még csak azért nem jeleztem nekik mert nem àll szàndékomban kihasznàlni.A pàrom szàmlàjàn viszont ott van.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 20, 2021, 13:42:20
@vukika1982

Élőben fogadtál 3500 forint értékben valamely Darts World Matchplay eseményre?


Igen, így történt. Tegnap délután  végül jóváírták az 1500 Ft-os ingyenfogadást.  Tegnap este ismét fogadtam élőben dartsra 3500 Ft értékben, de megint nem írták jóvá az 1500 Ft-os ingyenfogadást, úgyhogy ismét felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. A promóció szerint ugyanis minden nap egy 1500 Ft-os ingyenfogadást lehet begyűjteni a torna ideje alatt. 

Én nem próbáltam még élni ezzel a promócióval, de talán az lehet a gond, hogy a függőben lévő ingyenes fogadások között az 1500 ft-os darts ingyen fogadás feljogosító fogadásánál nem szerepel a "live only" kitétel. Szóval, lehet, hogy automatikus a kiértékelés, és így a mérkőzés előtti fogadásokat veszi figyelembe...

Idézetet írta: vukika1982 Dátum július 20, 2021, 14:36:09

Igen, így történt. Tegnap délután  végül jóváírták az 1500 Ft-os ingyenfogadást.  Tegnap este ismét fogadtam élőben dartsra 3500 Ft értékben, de megint nem írták jóvá az 1500 Ft-os ingyenfogadást, úgyhogy ismét felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. A promóció szerint ugyanis minden nap egy 1500 Ft-os ingyenfogadást lehet begyűjteni a torna ideje alatt.

Ha felveszed a pénzt mielőtt vége a mérkózésnek, akkor nincs bónusz, azt tudtad?

Làtom sokan nem értik,itt màs a probléma.Ott kell lennie az ingyenfogadàsoknàl zöld pipa nélkül az 1500 as freebetnek,nàlam nincs,a pàrom szàmlàjàn igen,ö meg is kapja,én akkor sem kapnàm ha fogadnék.Egyszerüen annyi történt hogy nem mindenkinek raktàk be alapbòl .Akinek nincs ott az mehet chatre biztos jòvàìrjàk,de szerintem kicsit gàz hogy egy meghirdetett promò utàn jàrò dologért chatre kell menni,viszont a rutinosabbak megszokhattàk hogy itt néha van ilyen..

Idézetet írta: szalist Dátum július 20, 2021, 20:28:57
Làtom sokan nem értik,itt màs a probléma.Ott kell lennie az ingyenfogadàsoknàl zöld pipa nélkül az 1500 as freebetnek,nàlam nincs,a pàrom szàmlàjàn igen,ö meg is kapja,én akkor sem kapnàm ha fogadnék.Egyszerüen annyi történt hogy nem mindenkinek raktàk be alapbòl .Akinek nincs ott az mehet chatre biztos jòvàìrjàk,de szerintem kicsit gàz hogy egy meghirdetett promò utàn jàrò dologért chatre kell menni,viszont a rutinosabbak megszokhattàk hogy itt néha van ilyen..

Azért ez így eléggé ellentmondásos. Amit írsz. Ha neki se lenne ilyen ajánlata az ingyenfogadásoknál, akkor hogy tudott volna fogadni dartsra eddig is? Meg nem tudom mit nevezel te rutinnak, nem mondom hogy már a kezdetektől, de elég régóta itt játszom. Meg máshol is. Nekem soha nem volt velük ilyesmi problémám, mindent jóváírtak, egyszer ha írtam nekik chat-en de akkor se ilyesmi miatt.

Fogadj az Olimpiai játékokra és szerezz 3500 forintos ingyenes fogadást

Köss három fogadást egyenként 3500 forint értékben az Olimpiai játékokra és az Unibet jóvoltából egy 3500 forint értékű ingyenes fogadásban részesülhetsz.
A tokiói eseményen összesen 173 magyar sportoló vesz részt. Az egyéni sportágak mellett a magyar női kézilabda csapat, illetve a női és férfi vízlabda-válogatott is az aranyéremért küzd.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Köss három fogadást a nyári ötkarikás játékokra.
  3.  A minimum tét fogadásonként 3500 forint.
  4.  A minimum odds fogadásonként 1.40.
  5.  Ezt követően jóváírnak neked egy 3500 forint értékű ingyenes fogadást.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021. július 23. és augusztus 8. között tart.
A részvételhez nem szükséges feliratkozni.
A 3500 Ft értékű ingyenes fogadás jóváírásához előbb három, úgynevezett kvalifikációs fogadást kell kötni az olimpiai játékokra, egyenként 3500 Ft értékben.
A minimum tét fogadásonként 3500 Ft.
A minimum odds fogadásonként 1.40.
A három kvalifikációs fogadás megkötése után jóváírjuk a 3500 Ft értékű ingyenes fogadást.
A 3500 Ft értékű ingyenes fogadás a jóváírástól számítva 14 napig érvényes.
Csak valódi, készpénzes téttel lehet részt venni a promócióban. Ingyenes fogadással, bónuszpénzzel, nyereménynövelővel és odds növelővelővel nem lehet részt venni a promócióban.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Építs minél hosszabb nyerő szériát az Olimpiai játékok alatt

Válaszolj naponta helyesen az Unibet kérdéseire az Olimpiai játékok alatt, hogy értékes ingyenes fogadásokat és ingyenes pörgetéseket szerezz.
Amennyiben végig kitart a nyerő szériád, akkor 350 ezer forint értékű ingyenes fogadást zsebelhetsz be. Kezd el minél előbb a játékot.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  A részvétel ingyenes.
  3.  Válaszd ki a napi kérdést a listából és válaszolj rá.
  4.  Építs fel egy nyerő szériát és nyerj ingyenes fogadásokat és ingyenes pörgetéseket.
  5.  A nyereményeket a promóció végét követő 30 napon belül írják jóvá.

Nyeremények
3-as győzelmi széria      5 ingyenes pörgetés a Starburst nyerőgépre
6-os győzelmi széria      8000 Ft ingyenes fogadás
9-es győzelmi széria      20,000 Ft ingyenes fogadás
12-es győzelmi széria    40,000 Ft ingyenes fogadás
15-ös győzelmi széria    175,000 Ft ingyenes fogadás
18-as győzelmi széria    350,000 Ft ingyenes fogadás


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021. július 22-én kezdődik és augusztus 8-án ér véget.
A Nyerő Széria tippjátéknak összesen 18 fordulója lesz – az olimpia alatt minden nap egy.
A promócióban új és már meglévő játékosok is részt vehetnek.
Egy adott játékos számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak a játékban feltett kérdésekre kell válaszolniuk - naponta akár több kérdés is lehet és ezekből kell választani.
Ha a játékos rossz választ ad egy a kérdésre, a széria újra indul a következő napon.
Az új szériák száma nem limitált a promóció során.
Ha a játékos újraindítja a szériáját, akkor újra kezdheti a játékot és továbbra is jogosult lehet nyereményre.
A játékosoknak lehetősége van módosítani a tippjeiket egészen az adott esemény kezdetéig.
A nyereményeket a promóció végét követő 30 napon belül jóváírjuk.
A Nyerő Széria ranglistája az "Élboly" menüre kattintva elérhető.
Ha kimarad egy nap promóciós periódusban, a nyerő széria nem veszik el, hanem folytatható a következő napokban.
Egy játékos egy nap csak egy kérdésre adhat választ.
A jóváírást követően az ingyenes fogadások hét (7) napig érvényesek.
Az ingyenes fogadásokat azután írjuk jóvá, miután az adott körök lezárultak.
Bővebb információ a díjazásról a "Nyeremények" menüben található.
A ranglista minden nap frissül, az adott kör lezárulása után.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A sportesemények eredményeit az adott liga/szövetség hivatalos weboldala alapján hitelesítjük.
Fenntartjuk a jogot arra, hogy bármikor kizárjuk a játékost a promócióból és korlátozzuk a tevékenységét a weboldalon, illetve visszatartsuk a nyereményét, amennyiben alapos gyanú van arra, hogy a játékos megszegte a felhasználási feltételeket, megpróbált több felhasználónévvel bejelentkezni, vagy bármilyen gyanús, illegális tevékenységet végzett. Ebbe beletartozik a részvételi joghatóságban törvénysértő részvétel is. Mindez független attól, hogy a játékos bármilyen díjat nyert volna-e vagy sem, az említett tevékenységek a felsorolt szankciókat vonják magukkal.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

#253 július 24, 2021, 19:38:21, szalist
Idézetet írta: vukika1982 Dátum július 19, 2021, 16:24:39
Megtettem a feltételeknek megfelelően a 3500 Ft-os élő fogadást dartsra, és nem írja jóvá az 1500 Ft-os ingyenes fogadást.
Most könyöröghetek a chaten...
Ahogy szàmìtottam rà,mivel nàlam sem volt az ingyenfogadàsok között pipa nélkül a freebet nekem sem adta meg tegnap.Megnézem majd a chates mit szòl hozzà,mert tegnap direkt megkérdeztem és ràm is érvényes a promò...
Update: Sikerült jóváirniuk a freebetet elvileg technikai hibára hivatkoztak..viszont amit kértem hogy nézzék meg ez mi okozza illetve hogy rakják be az ajánlataim közé mert csak úgy automatikus az már nem jött össze nekik...

Idézetet írta: szalist Dátum július 24, 2021, 09:20:48
Ahogy szàmìtottam rà,mivel nàlam sem volt az ingyenfogadàsok között pipa nélkül a freebet nekem sem adta meg tegnap.Megnézem majd a chates mit szòl hozzà,mert tegnap direkt megkérdeztem és ràm is érvényes a promò...
Update: Sikerült jóváirniuk a freebetet elvileg technikai hibára hivatkoztak..viszont amit kértem hogy nézzék meg ez mi okozza illetve hogy rakják be az ajánlataim közé mert csak úgy automatikus az már nem jött össze nekik...

Akkor lehet én megkaptam a tied, mert én 3 ingyen fogadást is kaptam, pedig csak egyszer fogadtam dartsra. :D Nincs semmi logika itt se, úgy néz ki :D