SPF Poker Series 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 03, 2020, 10:56:46
A pontozáson már nem változtatunk, viszont a javaslatokat szívesen fogadjuk, s lehet hogy a későbbiekben más pontrendszert alkalmazunk. Tekintsünk erre úgy, mint egy teszt.  :ok:

Én személy szerint ezt favorizálnám. De mind egy jó lesz ahogy van. :D

Fontos tudnivaló!

A versenyen bárki szerepelhet (függetlenül attól, hogy hol él), amennyiben regisztrálva van az Unibeten.
Kívétel: Svédország + azok az országok (pl. Olaszország) ahol nem elérhető a pókerkliens.

Ezen kívül, a lobby-ban a verseny 24 órával a kezdete előtt jelenik meg. Így a holnapi versenyre várhatóan ma, 18 óra után lehet jelentkezni.  :cya:

Jelszót minden versenyre külön kell kérni?


SPF Poker Series - 1. Verseny
Időpont: Április 4., 18:00CET

Versenyek részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. Regisztráció

A verseny jelszóval védett, s annak érdekében, hogy ezt megkapjátok egy privát üzenetet kell írnotok (SPF Admin-nak), melyben egyúttal megadjátok az Unibetes azonosítószámotokat, a rangsorolás érdekében!

Nyeremények:

- a versenyen résztvevő (buy-int befizető) játékosoktól összegyűjtött nyereményalap, hagyományos módon lesz szétosztva a legjobbak között
- a verseny győztese egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából
- minden egyes verseny utolsó három helyezettje kap egy 1€-s ticketet Unibet Open selejtezőre, mely egy esélyt jelent arra, hogy valaki bekerüljön az 1100€-s nevezési díjú Unibet Open versenyre
- a díjazott (nyereményalapból részesülő) játékosok pontokban is részesülnek amely számít a versenysorozat ranglistájának kialakításakor
- a versenysorozat végén a legjobb 5 helyezett extra nyereményben részesül (ingyen fogadások az Unibeten, összesen 60.000 Forint értékben)

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

Aki esetleg nem találná a lobby-ban (Versenyek közt keressétek):

Ha jól értem, pontot csak az szerez, aki fizetős helyen végez? Tehát mondjuk ha öt hely fizet, én a hatodik helyen esek ki, akkor nem kapok pontot?


Basszus... Ezt vártam egész nap,erre föl nem tudok befizetni a számlámra....  :bash: :bash:

Idézetet írta: Zsoca Dátum április 04, 2020, 17:57:43
Basszus... Ezt vártam egész nap,erre föl nem tudok befizetni a számlámra....  :bash: :bash:

Segíthetünk?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 04, 2020, 18:01:14
Segíthetünk?

Nagyon kedves Tőled,de valamikor beállítottam befizetési limitet és most azt írja,hogy holnap tudok csak befizetni!  :o
Majd a következő versenyen részt veszek!  8)

Idézetet írta: Zsoca Dátum április 04, 2020, 18:07:04
Nagyon kedves Tőled,de valamikor beállítottam befizetési limitet és most azt írja,hogy holnap tudok csak befizetni!  :o
Majd a következő versenyen részt veszek!  8)

:ok:

Április 6-án lesz a következő, már csak kettőt kell aludni.  :)

Bejelentkeztem az  Unibet Open selejtezőre.  ;D ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 04, 2020, 18:22:25
Bejelentkeztem az  Unibet Open selejtezőre.  ;D ;)

Direkt erre hajtottál, mi?  ;D

Bocsi. Nagyon biztam hogy Axd van. AK v AQ..