SPF Poker Series 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 04, 2020, 18:32:49
Direkt erre hajtottál, mi?  ;D
Újonc vagyok, biztos ami biztos, nyerjek valamit.  ;D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 04, 2020, 18:59:01
Bocsi. Nagyon biztam hogy Axd van. AK v AQ..

ÓÓÓÓÓ!!! hát játék ez csak. Turn-nél már tudtam, hogy két párod van, de onnan már nem volt visszaút. Vagy esik riverre, vagy nem. Most a nem jött be.

Aztan en is kiestem flop set vs over set majd KQ vs KK Q magas flopon..


Ha lesz a jovoben ilyen tenyleg kell az uj pontozas, igy tul sokat er egy gyozelem. Ugyanilyen kifizetéseknel 5db 5.hely er kb annyit mint egy 1db 1.hely.  A kiegyensulyozottsagnak, velemenyem szerint, sokkal tobbet kellene ernie..


De amugy elvezetes verseny volt, 29 fő. Wow. :)

SPF Poker Series - 2. Verseny
Időpont: Április 6., 18:00CET

Versenyek részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. Regisztráció

A verseny jelszóval védett, s annak érdekében, hogy ezt megkapjátok egy privát üzenetet kell írnotok (SPF Admin-nak), melyben egyúttal megadjátok az Unibetes azonosítószámotokat, a rangsorolás érdekében!

Nyeremények:

- a versenyen résztvevő (buy-int befizető) játékosoktól összegyűjtött nyereményalap, hagyományos módon lesz szétosztva a legjobbak között
- a verseny győztese egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából
- minden egyes verseny utolsó három helyezettje kap egy 1€-s ticketet Unibet Open selejtezőre, mely egy esélyt jelent arra, hogy valaki bekerüljön az 1100€-s nevezési díjú Unibet Open versenyre
- a díjazott (nyereményalapból részesülő) játékosok pontokban is részesülnek amely számít a versenysorozat ranglistájának kialakításakor
- a versenysorozat végén a legjobb 5 helyezett extra nyereményben részesül (ingyen fogadások az Unibeten, összesen 60.000 Forint értékben)

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

"All in, kezdődjön a játék" - Korda György.

amúgy kinek mi a felhasználó neve unin? mert a legutóbbi asztalnál egy név sem volt ismerős  ;D

én sedrofej vagyok

Akkor te is torekedtel, h az azonossag fellelheto legyen az .org-s nevvel.  ;D Egy betu nem sok, annyi egyezes nincs.  ;D

unibeten lehet létrehozni több profilt is így,a sportfogadas.org névvel is játszhatna simán mindenki. :ok:

Aktuális pont versenyről lesz, tájékoztató.
Vagy csak végeredmény lesz látható?

En kb fele fele aranyban felismertem a jatekosokat.. De valóban jo lenne ha mindenki orgos nevere valtana.

Én fishTiB néven nagyon elrejtőzve jövök :D

A lobbyban remek fordítás a Vázolás, nagyon tetszik. :great:

Eddig 8-an vagyunk.

Idézetet írta: bendehal Dátum április 06, 2020, 11:41:36
Aktuális pont versenyről lesz, tájékoztató.
Vagy csak végeredmény lesz látható?

Persze, hamarosan lesz lista.  :ok:

Maradtam sarkanyolo2. Global nevem :D


Idézetet írta: TiB Dátum április 06, 2020, 10:37:48
"All in, kezdődjön a játék" - Korda György.

Ma meló, a mai akadály kimarad....

Én az előzőn még nunogomes néven nyomultam, de így, hogy van ilyen opció, most zsivany20-ra cseréltem a nevemet.  ;)