SPF Poker Series 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szigo Dátum április 08, 2020, 20:19:55
Megkérdezhetem, hogy az 5.000 forintos unibet ingyenes fogadást hogyan fogom megkapni? Illetve milyen megforgatási követelmények vannak?

A számládon lesz/van jóváírva. Bejelentkezés után: Bónuszok - Elérhető ingyenes fogadások.

A feltéteket megkérdezhetem, vagy érdeklődhetsz az ügyfélszolgálatnál.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 07, 2020, 18:25:18
SPF Poker Series - Ranglista (2 verseny után)

1. Szigo: 10.64 pont
2. Salvio: 10.17 pont
3. bendehal: 7.34 pont
4. lencsab: 7.12 pont
5. anarsia: 5.14 pont

6. jrobi13: 5.09 pont
7. borsod1984: 3.67 pont
8. LFCfanBoti: 3.56 pont
9. vazul72: 2.54 pont
10. zsivany20: 2.20 pont
11. vasaassc11: 1.52 pont

Az Unibetesek újra átnézték a pontszámokat, s itt a javított toplista. Előzőek tévesek voltak.

Bocs de az első versenyen elvileg én voltam a 4.


Idézetet írta: borsod1984 Dátum április 09, 2020, 16:45:29
Bocs de az első versenyen elvileg én voltam a 4.

Meg is jött a válasz. Valóban a negyedik voltál az első versenyen, viszont az itt látható ranglista egy összevont, a két versenyen nyújtott teljesítmény alapján.

SPF Poker Series - 3. Verseny
Időpont: Április 11., 18:00CET

Versenyek részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. Regisztráció

A verseny jelszóval védett, s annak érdekében, hogy ezt megkapjátok egy privát üzenetet kell írnotok (SPF Admin-nak), melyben egyúttal megadjátok az Unibetes azonosítószámotokat, a rangsorolás érdekében!

Nyeremények:

- a versenyen résztvevő (buy-int befizető) játékosoktól összegyűjtött nyereményalap, hagyományos módon lesz szétosztva a legjobbak között
- a verseny győztese egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából
- minden egyes verseny utolsó három helyezettje kap egy 1€-s ticketet Unibet Open selejtezőre, mely egy esélyt jelent arra, hogy valaki bekerüljön az 1100€-s nevezési díjú Unibet Open versenyre
- a díjazott (nyereményalapból részesülő) játékosok pontokban is részesülnek amely számít a versenysorozat ranglistájának kialakításakor
- a versenysorozat végén a legjobb 5 helyezett extra nyereményben részesül (ingyen fogadások az Unibeten, összesen 60.000 Forint értékben)

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

A szombati versenyre a jelszó ugyanaz, mint ami az első kettőn volt.  :beerchug:

Ne felejtsétek, hogy ma (18 órától) újra verseny!  :beerchug:

5 perc, és kezdődik.  :ok:

Köszönöm a mai játékot a szervezőknek és a résztvevőknek!  :beerchug:

Gratulálok a helyezetteknek!  :beerchug:

Sajnos sokára tudok ismét indulni a sorozaton, de ugyanakkor jó is, mert az azt jelenti, hogy van munkahelyem.  :) A hónap vége felé azért újra itt leszek.  ;)

Olyan jó szélcsend volt az este így inkább a permetezést választottam a póker helyett, de majd kedden akkor úgy is eső lesz.  :redchug:

SPF Poker Series - 4. Verseny
Időpont: Április 14., 18:00CET

Versenyek részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. Regisztráció

A verseny jelszóval védett, s annak érdekében, hogy ezt megkapjátok egy privát üzenetet kell írnotok (SPF Admin-nak), melyben egyúttal megadjátok az Unibetes azonosítószámotokat, a rangsorolás érdekében!

Nyeremények:

- a versenyen résztvevő (buy-int befizető) játékosoktól összegyűjtött nyereményalap, hagyományos módon lesz szétosztva a legjobbak között
- a verseny győztese egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából
- minden egyes verseny utolsó három helyezettje kap egy 1€-s ticketet Unibet Open selejtezőre, mely egy esélyt jelent arra, hogy valaki bekerüljön az 1100€-s nevezési díjú Unibet Open versenyre
- a díjazott (nyereményalapból részesülő) játékosok pontokban is részesülnek amely számít a versenysorozat ranglistájának kialakításakor
- a versenysorozat végén a legjobb 5 helyezett extra nyereményben részesül (ingyen fogadások az Unibeten, összesen 60.000 Forint értékben)

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

Idézetet írta: sleve Dátum április 11, 2020, 21:38:48
Olyan jó szélcsend volt az este így inkább a permetezést választottam a póker helyett, de majd kedden akkor úgy is eső lesz.  :redchug:

Haha, a múltkor én is elkertészkedtem az időt...  ;D  De ma visszatérek!  :beerchug:


Kevesebb, mint 10 perc múlva indul a verseny!  :beerchug: