SPF Poker Series 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Engem sokáig nem engedett belépni a szoftverbe... "We couldn't identify your location.". Aztán wifi-t váltottam, másik wifi-ről beengedett... de korábban amúgy az elsőről is ment... Nem értem... Szóval aztán beengedett, de most meg azt mutatja, hogy 0 Euro az egyenlegem, miközben van fent kb 40 Eurom... ez böngészőben látszik is...  ???

gép újraindítás megoldotta

Az volt már nálam is... bejutni már sikerül, de továbbra is 0 az egyenlegem...  :(

Közben megnyitottam az Unibet oldalán az ügyfélszolgálat oldalát, ott egyből ez az üzenet fogadott:

"Elnézést kérünk, de technikai nehézségeink adódtak a póker/Bingo szolgáltatásunkkal kapcsolatban. Dolgozunk a hiba mielőbbi kijavításán, köszönjük a türelmet."

Remélem a versenyig megoldódik.  :)

Azt mi is reméljük.

Egyébként nálam tökéletesen működik a böngészős pókerkliens és az egyenlegem is rendben van.  ;)

Ijj, közben egyből a következő oldalon már ez fogad:

"Szeretnénk játékosaink elnézését kérni a póker játék közben esetlegesen felmerülő problémákért, amelyek az április 15-17-én tapasztalt kapcsolati hibákból erednek. Szeretnénk felhívni játékosaink figyelmét arra, hogy a törlési szabályainknak megfelelően a hibák kijavítása akár 3 munkanapot is igénybe vehet. Erről bővebben itt olvashatnak."

Hát ez eddig nem túl szimpi....




:( :( :( :wall: :wall: :wall:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 18, 2020, 17:27:13
Azt mi is reméljük.

Egyébként nálam tökéletesen működik a böngészős pókerkliens és az egyenlegem is rendben van.  ;)

A póker kliensbe nem tudok belépni, de böngészőből úgy néz ki működik nekem is, legalábbis be tudtam nevezni a versenyre, remélhetőleg közben se lesz majd probléma.

Én délelőtt benéztem, akkor még működött négyen neveztek, délután már nekem se a kliens, se a böngésző nem indult. Újra indítás után sem segített.
Ma nem játszok.  :(

Közben sikerült az egyenleg problémát megoldani, és így nevezni is...  :beerchug:

Hajrá srácok!  ;)

Idézetet írta: sipull Dátum április 18, 2020, 17:46:19
Én délelőtt benéztem, akkor még működött négyen neveztek, délután már nekem se a kliens, se a böngésző nem indult. Újra indítás után sem segített.
Ma nem játszok.  :(

Azért próbáld meg párszor újra a belépést a szoftverbe... amikor rákérdez, hogy "RETRY?". Nekem harmadjára vagy negyedjére sikerült bejutni.

na engem most dobott ki stílusosan a szünetnél

Idézetet írta: hubika88 Dátum április 18, 2020, 20:00:10
na engem most dobott ki stílusosan a szünetnél

A szünet óta engem is folyamatosan....  :wall:  >:(

Közben vissza tudtam lépni... de minek... a vakok már szépen lezabáltak addigra... na mondom ezt a mázlit, pont J J-t kapok, tolom is be...

Egy megadás, mutat: 10 10 .... annyira tudtam, hogy bubi párral a kézben sem fogom tudni ezt megnyerni itt...  ;D ;D
Azt hiszem, ezt az Unibet szoftvert én most el is engedem.  :cya: :)

A játékban lévőknek, és akit nem dobott ki a rendszer, azoknak hajrá!  :beerchug:


SPF Poker Series - 6. Verseny
Időpont: Április 21., 18:00CET

Versenyek részletei:

Verseny neve: SPF Poker Series
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: SPF Poker Series
Buy-in: 1€ (jelszóval védett)
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki, aki regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. Regisztráció

A verseny jelszóval védett, s annak érdekében, hogy ezt megkapjátok egy privát üzenetet kell írnotok (SPF Admin-nak), melyben egyúttal megadjátok az Unibetes azonosítószámotokat, a rangsorolás érdekében!

Nyeremények:

- a versenyen résztvevő (buy-int befizető) játékosoktól összegyűjtött nyereményalap, hagyományos módon lesz szétosztva a legjobbak között
- a verseny győztese egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban részesül az Unibet jóvoltából
- minden egyes verseny utolsó három helyezettje kap egy 1€-s ticketet Unibet Open selejtezőre, mely egy esélyt jelent arra, hogy valaki bekerüljön az 1100€-s nevezési díjú Unibet Open versenyre
- a díjazott (nyereményalapból részesülő) játékosok pontokban is részesülnek amely számít a versenysorozat ranglistájának kialakításakor
- a versenysorozat végén a legjobb 5 helyezett extra nyereményben részesül (ingyen fogadások az Unibeten, összesen 60.000 Forint értékben)

Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Akkor érdemes általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a kezdőbónuszokon kívül egy extra 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

Csakazértis jövök!  ;D :atv: