SPF Poker Series 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kesevebb, mint 2 óra a kezdésig. Ne felejtsétek, hogy a szombati jelszó érvényes a mai is, és egybéként az összes SPF Poker Series versenyen.

Jelenleg 16-on jelentkeztek. Van még hely.  ;D

Hali

En 2016 ban regeltem ide , es nincs eleg hozzaszolasom a forumon  :) :bash

egy kódot esetleg valaki tudna küldeni ?:)

Idézetet írta: lala307 Dátum április 06, 2020, 16:58:42
Hali

En 2016 ban regeltem ide , es nincs eleg hozzaszolasom a forumon  :) :bash

Ennek a versenynek nincs ilyen feltétele. Egyedül a holnapi freerollnál van egy olyan feltétel hogy akinek nincs 25 hsz. az fél nyereményt kaphat.

Egy bolt közepén állva mobil applikáción játszva preflop all-in mentem AK-mal, de az orosz fegyver nem volt hatékony, kiestem. De legalább van még WC-papír a boltban.


Most már viszonylag sokáig bírtam, ami pozitív ;D De sajnos sikerült megint egy hülyeséggel kiesni, ez van. Remélem marad a tendencia, legközelebb már fizetős helyen végzek!  :great:

Ajh, de csúnyán főttem le tegnap... nagyvak voltam, kézben 10-es 6-os... mivel nem volt emelés flop előtt, így benne voltam a leosztásban...

Flop: 10  -  8   -  6. Álomszép, két pár, egyedül a sorgyanú miatt aggódhattam... emelünk szépen, nemtudom kivel voltam már a partiban...

Turn: 10-es... Így már fullom van, a sorgyanú csak ajándék innentől... kapok egy check-et... emelek szép nagyot... Megadják... Már dörzsöltem a tenyeremet, bíztam benne, hogy sora van az illetőnek és mindent meg fog adni, per pill nálam volt a nuts...  8)

River: Ász.  Mondom ez tökéletes... direkt óvatosabbat hívtam, hogy tuti megadja... erre kapok egy vissza all in-t.... na mondom, erre vártam... Erre mutat egy AA-t...  :laugh: ;D Riverre leesett neki az egyetlen lap (a pakliban maradt kettőből) amivel nyerhetett.... river-ig végig nyeregben voltam... Sajnos ez védhetetlen volt... lejött riveren az 5%  sansz.  :bash:  De hát ettől szép a póker...  ;D

Egyébként gratula a pontszerzőknek! Este találkozunk a születésnapi partyn!  :ok:

zsivany20 azt hittem tovább húzod nálam,de láttam hogy utánam rögtön kiestél még nézegettem hogy ki hogy áll látom zsivany20 0 zseton

Idézetet írta: Powell Dátum április 07, 2020, 12:29:08
zsivany20 azt hittem tovább húzod nálam,de láttam hogy utánam rögtön kiestél még nézegettem hogy ki hogy áll látom zsivany20 0 zseton

Bizony... benne van bármi... lehet most az első leosztásban kiesek... Annyi nyugtat, hogy az első versenyen legalább becsúsztam a pontszerző helyekre...  ;D

#55 április 09, 2020, 16:25:38, SPF Admin
SPF Poker Series - Ranglista (2 verseny után)

1. Szigo: 10.64 pont
2. Salvio: 10.17 pont
3. bendehal: 7.34 pont
4. lencsab: 7.12 pont
5. anarsia: 5.14 pont

6. jrobi13: 5.09 pont
7. borsod1984: 3.67 pont
8. LFCfanBoti: 3.56 pont
9. vazul72: 2.54 pont
10. zsivany20: 2.20 pont
11. vasaassc11: 1.52 pont

A matek egyébként úgy jön ki, hogy összeadjuk a buy-in értékét mínusz a fee. Ebből kiszámoljuk, hogy ki hány%-át nyerte meg a teljes alapnak és beszoroztuk az általunk kiosztott pontok számával.

Az első verseny eredményei (a pontosság kedvéért):

1. Szigo - 37% - 9.9 pont
2. bendehal - 25% - 6.8 pont
3. anarsia - 18% - 4.8 pont
4. vasassc11 - 13% - 3.4 pont
5. zsivany20 - 8% - 2.0 pont

Nem értem, ha az első versenyen vasassc 3,4pontot szerzett, hogy van a ranglistan 1,57pontja?

Ugyanez Szigonal, ha az elson 9,9et szerzett hogy van neki 0,74gyel több a ranglistán?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 07, 2020, 18:40:04
Az első verseny eredményei (a pontosság kedvéért):

1. Szigo - 37% - 9.9 pont
2. bendehal - 25% - 6.8 pont
3. anarsia - 18% - 4.8 pont
4. vasassc11 - 13% - 3.4 pont
5. zsivany20 - 8% - 2.0 pont

Megkérdezhetem, hogy az 5.000 forintos unibet ingyenes fogadást hogyan fogom megkapni? Illetve milyen megforgatási követelmények vannak?