Infó > Sportfogadas.org

15 éves a Sportfogadas.org!

(1/5) > >>

SPF Admin:
15 éves a Sportfogadas.org!
Kedves fórumtársak/látogatók,

Elérkeztünk ehhez a lépcsőfokhoz is, pontosabban előttünk áll, s szeretnénk ezt veletek együtt tölteni, még ha csak virtuálisan is.

Tegyük félre a jelenlegi szituációt, mert már a csapból is az folyik, s bár nem tagadjuk a vírus létezését, mi szeretjük a közösséget és reméljük, hogy idővel minden visszatér (még ha nem is lesz minden a régi).

15 év azt bárhogyan nézzük nem kevés. Gondoljunk csak bele:
- nem biztos, hogy életünk során tanulunk 15 évet (és most nem az élet iskolájáról beszélek), és mégis milyen hosszúnak tűnnek az iskolapadban töltött évek
- 15 év egy kapcsolatban valakivel, vagy akár egy 15 éves házasság (már az sem kevés)
- 3 év múlva már legálisan tudunk alkohol fogyasztani, sőt még a nemzeti dohányboltba is beengednek
- és nem bántásként, de még egy ennyi és utolérjük a Liverpoolt is (ugyebár ők 30 éve nem nyertek PL-t)

Ezen kívül egy pár érdekesség a Wikipédia barátunktól:
- Pakisztánban segélyhívásként használják a 15-ös számot
- teniszben ugyebár 15 pont jár az első labdamenet győztesének
- spanyol bingójátékosok a 15-ös számot "la nina bonita"-nak hívják, ami a szép lányt jelenti
- bizonyos államokban 15 éves megszerezhető a jogosítvány
- egyes országokban legális a szex 15 évesen
- átlag életkor Indonéziában, Mianmarban, illetve Jemenben
- és végül, de nem utoljára Etiópiában legálisan fogyaszthatunk alkoholt 15 évesen!

A Sportfogadas.org születésnapjának alkalmából gyertek, osszunk meg érdekes történeteket. Az alábbi kérdésekre válaszolhat az aki szeretne:
1. Hogyan találtál a Sportfogadas.org weboldalra?
2. Emlékszel még az első fogadásodra? Vagy egyéb szerencsejátékos (póker, kaszinó stb.) részvételedre? Mesélj róla, ha szeretnél.
3. Van egy egyéb jó sztorid, ami sportfogadással/szerencsejátékkal kapcsolatos amit megosztanál? Ki vele!

Boldog Születésnapot Sportfogadas.org! Sok egészséget és sok-sok zöld tippet, kedves fórumtársak/látogatók!

SPF Admin:
Napi tipp (Április 7) - Szülinapi játék!
Addig is, ne felejtsétek, hogy Április 7-én megnövelt nyereményért lehet harcba szállni a Napi tipp játékunkban!

Szülinapi nyeremény: 15.000 Forint!

Játssz te is! (Katt IDE!)

Alk:
Először is boldog születésnapot! :beerchug:

Ha jól emlékszem, tudatos böngészés eredményeként kerültem ide 10 évvel ezelőtt. Lehet valamivel több is, nem regisztráltam rögtön, csak talán amikor kérdezni szerettem volna valamelyik "nagytól". Ami viszont biztos, hogy jaaas volt számomra az isten, hozzászólásai meghatározták a szemléletemet.

Első két fogadásomat 14 évesen a 2002-es VB csoportköreire tettem. Volt egy ötös kötésem 500 Ft-ból 2500-ért, amin csak az akkori kedvenceim, az angolok nem nyertek. Így rögtön két örök igazsággal is gazdagodtam: Hogy mindig egy meccsen megy el, és hogy akiknek drukkolsz, na, ők biztos nem nyernek. Másik szelvényen Németország - Szaúd-Arábia volt, ahol kockáztattam, és behúztam a közel-keletieket 8,00-ért 100 Ft-os téttel (akkoriban még az volt a min. tét). Végül nem jött össze, németek nyertek 8:0-ra. ;D

Sztori..huh.. Nem egy nagy sztori, de tavaly ősszel maradt 80 cent valahogy a Betfair számlámon, s mivel unatkoztam, mondom, pörgetek néhányat. Néhány beadott sor után free spins, amivel felmentem olyan 40 euró környékére, majd live ruletten meg sem állt a dolog 600 euróig. Ez olyan 750-es odds egy este alatt.

csabax:
Boldog születésnapot!
 :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

TiB:
Boldog Születésnapot! :beerchug:

Idén lesz 15 éves amúgy Lebron James fia is, LeBron Raymone "Bronny" James Junior. Még egyelőre nem jöttem rá, hogy az életkoron kívül mi lehetne a hasonlóság.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése