15 éves a Sportfogadas.org!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Boldog Születésnapot! :beerchug: :beerchug:

15 év; lassan nagylány lesz a kislány ;D ;D Repül az idő ???

@benson hatására jobban figyelek a dolgok matematikai oldalára, @Alk miatt elkezdtem alternatív befektetésekkel próbálkozni, ami tök jó buli is egyben, @Titti7 oldalán nagyon jókat beszélgettünk sportról, fogadásról, ahol @Várda64 is feltűnt, akinek a zsigeri pókertudásából és életenergiájából csak egy keveset kapnék, már semmi gondom nem lenne az életben. @Milan stílusából nyugalmat tanultam, tényleg nagyon jól jött, köszönöm, eközben @Pozzato rávilágított, hogy úgy is meg lehet beszélni valamit, humorral és személyeskedés nélkül, ha nem értünk egyet. Ha nem lenne @oakland23 akkor még mindig azt hinném, hogy a bunda az állati szőrből készült kabát, de addig majomkodott oak, hogy egy rakás 1.10-es szorzótól mentett meg, amik mind elmentek volna, gyanúsan és simán.

@csacsa44 megmutatta, hogy humorral a nehéz helyzet is könnyebb lehet, @Jaaas pedig úgy látta a sportfogadást, ahogy majd egyszer én is szeretném látni. Ha sok pénzem lenne, és sportfogadással akarnék még többet csinálni belőle, akkor @Salvio és @Winger tippjeit játszanám meg, ha pedig bármiről átgondolt, részletes vélemény kellene, akkor @Knapp lenne az emberem.

@Latzka az a típusú ember, akiből remek barát lenne, @Szigo pedig a tökéletes idősebb testvér lehetne, akitől sokat tanulnék, miközben sokszor felidegesítene csak úgy poénból. A titkos, mindig utazni és kalandra vágyó énem fizikai megvalósulása pedig @gavrilo14

Nem tudtam mindenkit felsorolni, @ab_aevo is kimaradt. Amikor a google kidobta a sportfogadas.orgot először, ki hitte volna, hogy ha virtuálisan is, de ennyi érdekes emberrel találkozom.

Sziasztok!

Boldog születésnapot és további sok sikert kivánok az oldalnak.

Ez alkalomból 8 meghívót tudnék szétosztani a sportfogadás.org fórum tagjai között a Ztracker
nevü torrent letöltő oldalra(zárt körü, csak meghivóval lehet regisztrálni) , ami Magyarország legrégebbi és legnagyobb letöltő oldala.Megtalálható rajta szinte minden (filmek , Játékok , zenék , programok , könyvek ...)
Kellemes időtöltés , ha valakit érdekel kérem jelezzétek nekem privát üzenetben.
:great: :cya: :beerchug:

Idézetet írta: zotao Dátum április 09, 2020, 09:45:51
Sziasztok!

Boldog születésnapot és további sok sikert kivánok az oldalnak.

Ez alkalomból 8 meghívót tudnék szétosztani a sportfogadás.org fórum tagjai között a Ztracker
nevü torrent letöltő oldalra(zárt körü, csak meghivóval lehet regisztrálni) , ami Magyarország legrégebbi és legnagyobb letöltő oldala.Megtalálható rajta szinte minden (filmek , Játékok , zenék , programok , könyvek ...)
Kellemes időtöltés , ha valakit érdekel kérem jelezzétek nekem privát üzenetben.
:great: :cya: :beerchug:

érvényes email cim szükséges a meghívó átvételéhez.

Idézetet írta: zotao Dátum április 09, 2020, 09:45:51
Sziasztok!

Boldog születésnapot és további sok sikert kivánok az oldalnak.

Ez alkalomból 8 meghívót tudnék szétosztani a sportfogadás.org fórum tagjai között a Ztracker
nevü torrent letöltő oldalra(zárt körü, csak meghivóval lehet regisztrálni) , ami Magyarország legrégebbi és legnagyobb letöltő oldala.Megtalálható rajta szinte minden (filmek , Játékok , zenék , programok , könyvek ...)
Kellemes időtöltés , ha valakit érdekel kérem jelezzétek nekem privát üzenetben.
:great: :cya: :beerchug:

Szia @zotao !

Megnéznéd, hogy a Mi kis falunk 4. évad ott fent van-e? Ha igen, akkor küldenék e-mail címet, ha még jut meghívó :)

#22 április 09, 2020, 13:31:05, benson
Isten éltessen Sportfogadas.org:beerchug:

3 éves voltál amikor találkoztunk, emlékeim szerint nekem is a google barátom volt az, aki megismertetett veled.

Első sportfogadásom (a totót nem számítva) 23 évvel ezelőtt volt, amikor megjelent a tippmix. Honvéd szurkolóként az egyik MK meccsükre fogadtam, természetesen a győzelmükre. Ez meg is történt, csakhogy hosszabbítás után. Örültem, mint majom a farkának, aztán később leesett, hogy a hosszabbítás nem számít. Ekkor még nagyon gyerekcipőben járt a honi sportfogadás, Palikék próbálták népszerűsíteni egy hetente jelentkező műsorukkal. Hogy mennyire nem volt képben a Szrt. sem, azt jól illusztrálta a francia-brazil vb döntő. Hármas kötésbe lehetett rakni a HDV mellé a pontos végeredményt!  :D Ezt persze szépen ki is használtam.

Sok szép emlékem van a közösségről: fogadási staratégiák topic (ab_aevo, Jaaas és a többiek), 2010-es vb-guru, arbitrázs eszmecserék, BL-meccsek megvitatása, na és persze a véget nem érő viták TiB-bel és Knappal.  ;)

Köszönjük Milan és vmlinuz!

Idézetet írta: Latzka Dátum április 09, 2020, 12:21:38
Szia @zotao !

Megnéznéd, hogy a Mi kis falunk 4. évad ott fent van-e? Ha igen, akkor küldenék e-mail címet, ha még jut meghívó :)

so3e12 az utolsó feltőltés de szivesen küldök meghivót ha érdekel.

Boldog Születésnapot a Sportfogadas.org-nak!

Bár a sportfogadás karrierből és álmokból nem lett semmi, de jó visszagondolni a korai fórumos időkre és jó itt látni a régi tagokat is. :)