Kérdés a szervezőtől

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 05, 2020, 19:37:37, TiB
Kérdésem lenne a Játékbarlang karantén idején minden napos résztvevőihez.

@RedMunchen @baliizu @Assassin @grof19 @Titti7 @sunik29 @BvB_09 @peshark

Köztetek sorsolnám ki az 5000 forintot, de ha gondoljátok, egy rapid tippjátékkal is lerendezhetjük a dolgot. Mit szóltok hozzá? Maradjon a sorsolás?

Idézetet írta: TiB Dátum április 05, 2020, 19:06:43
Kérdésem lenne a Játékbarlang karantén idején minden napos résztvevőihez.

@RedMunchen @baliizu @Assassin @grof19 @Titti7 @sunik29 @BvB_09

Köztetek sorsolnám ki az 5000 forintot, de ha gondoljátok, egy rapid tippjátékkal is lerendezhetjük a dolgot. Mit szóltok hozzá? Maradjon a sorsolás?

Legyen egy játék szerintem. Biztos jó lesz a többieknek is.?

Idézetet írta: grof19 Dátum április 05, 2020, 19:10:01
Legyen egy játék szerintem. Biztos jó lesz a többieknek is.?
Játékra szavazom én is.

Írnék ki szavazást, de tuti mindenféle ember szavazna, aki nem is játszott ;D

Szóval ha így beírjátok, mire szavaztok, az lenne a legjobb. Ha játék lesz, szerintem ne bonyolítsuk túl, például a nap tippje szabályzatát alkalmazzuk.





Eddig három szavazat a játék mellett, kettő a sorsolásnál. Este 20:00-ig várok, aztán a többségi döntés alapján játék vagy épp sorsolás lesz.

Még ketten nem nyilatkoztak: @Assassin és @peshark

Idézetet írta: TiB Dátum április 06, 2020, 11:46:37
Eddig három szavazat a játék mellett, kettő a sorsolásnál. Este 20:00-ig várok, aztán a többségi döntés alapján játék vagy épp sorsolás lesz.

Még ketten nem nyilatkoztak: @Assassin és @peshark

Ezt most nem teljesen értem. A másik szálon nem abban maradtunk, hogy megnyertem a versenyt?

Idézetet írta: Assassin Dátum április 06, 2020, 13:31:39
Ezt most nem teljesen értem. A másik szálon nem abban maradtunk, hogy megnyertem a versenyt?

De a versenyt megnyerted, azért majd jár is a pénz, de mivel minden nap részt vettél, ezért a plusz 5000 forintért még harcban vagy, a szabályzatban ez Random díjként szerepel.

Idézetet írta: TiB Dátum március 29, 2020, 16:16:27
1. hely: 10 000 Forint Skrillen
2. hely: 5 000 Forint Skrillen

Bárki részt vehet a játékban, teljesen ingyen, amennyiben regisztrálva van a fórumon. Nem kell jelentkezni a játékra, bármikor be lehet szállni, vagy épp kiszállni, mindenesetre azok között, akik minden nap részt vesznek, azok között 5000 forintot sorsolok ki.

Random díj: 5 000 Forint Skrillen

Idézetet írta: TiB Dátum április 06, 2020, 13:34:49
De a versenyt megnyerted, azért majd jár is a pénz, de mivel minden nap részt vettél, ezért a plusz 5000 forintért még harcban vagy, a szabályzatban ez Random díjként szerepel.

Értem, és köszönöm a magyarázatot. Nem olvastam elég figyelmesen.

Akkor szavazok a sorsolás mellett, elsősorban azért, mert mostanában nem könnyű fogadható eseményt találni.

Három-három szavazat a sorsolás és tippjáték mellett. Ezzel @peshark kezébe került a döntés joga.

Interjú is készült pescharkkal: https://www.sportfogadas.org/cikk/interju-peshark

Izgalom az egekben, a nézők lélegzetüket visszafojtva várják, hogyan dönt egy orvosnak készülő Real Madrid-szurkoló?


#13 április 06, 2020, 21:37:02, TiB
Random díj sorsa

Végül is sorsolás mellett döntöttem. Íme a pörgetés eredménye!



Közben feltűnt, hogy RedMunchen neve lemaradt, de még így is ugyanaz lett az eredmény. A sors nem akar mást :)


@TiB en nem vagyok rajta. Pontosabban nem voltam.