Napi tipp - Április 10.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Április 10.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 04.10.  14:00
Esemény: Szluck Tartalék - Vityebszk Tartalék
Tipp: gólszám  6+
Odds: 6.00
Iroda : TippmixPro

A Szluck Tartalék  tavaly nyáron hazai pályán 5:2-re verte a Vityebszk Tartalékot. Ebben az idényben a vendégek három meccsen 12 gólt kaptak. A hazaiaknak pedig már van egy hatgólos mérkőzése egy 5:1-es győzelem a Breszt Tartalék ellen. Ha beindulnak válasz nélkül is teljesíthetik a kívánt hat gólt.

2020.04.10. 11:00
Kosárlabda Tajvani SBL
Yulon Dinos - Bank Of Taiwan
Tipp: félidő/végeredmény - Yulon Dinos/Yulon Dinos
Odds: 3,75
Bet365

VILÁG: Modus Icons of Darts
10.04.2020 12:30
Nicholson P.-van Barneveld R.
tipp:Barneveld -2.5
odds:3.75
unibet

A tegnap esti Phil Taylor elleni bemutatómeccsen nagyon nagyot ment az öreg barni, meg is verte a legendát. Remélem sikerül áthozni a tegnapi elképesztő mutatókat( 119 feletti átlag, 161-es kiszálló, 85%-os kiszállózás), mert akkor Nicholson nem lehet ellenfél.

Nyeman - Belsina
Labdarúgás Fehéroroszország Vysshaya Liga
2020.04.10. 18:00

Tipp: pontos eredmény 2-0
Odds: 8.00
Iroda: unibet

Találtam két külföldi tipstert, akik megpróbálkoztak a tippeléssel, de egyik sem fehérorosz volt, szóval ők is ugyanannyit tudnak a meccsről, mint bárki más. Mindkettő hazai győzelmet jósol, ami nálam is kiinduló alap. Meglepően jó szorzót is kínálnak erre a lehetőségre, tegnap még 2.00 felett volt az odds, mára azért lecsökkent 0.15-20-al. Abból lehet még kiindulni, hogy a Szoligorszk ellen meglepően jó játékot mutatott a Nyeman, nem kaptak gólt. Egyetlen kapott góljuk az első fordulóban idegenben volt, hazai pályán simán verték az erősnek mondott Vityebszk csapatát (2-0). A másik oldalon a Belsina összesen 1 gólt lőtt, az első fordulóban, hazai pályán. Állítólag a hazai csapatból hiányozni fog Maksim Yablonskiy (szélső-támadó) és Oleg Murachev (védő), de még ezek hiányában is sokkal esélyesebb a hazai csapat. Szerintem 1-0, 2-0 lehet a végeredmény, én a 2-0 mellett tettem le a voksom, mert hazai pályán egy erősebb Vityebszknek is meglőtte a kettőt, a tabella utolsó helyén álló csapatnak is megrúghatja. (Érdekesnek találtam az unibeten, hogy a "Nyeman győz és mindkét csapat lő gólt" igen 5.00, míg "nem" 1.15 szorzó, ami szerintem vagy nagyon durván el van méretezve, vagy valamit nagyon tudnak a vendégek gólszerzési esélyeiről...)

Esport, CS:GO
2020-04-10 22:00
Team Liquid - Evil Geniuses
2:1
3,50
Bet365

Hasonlo szintu csapatok, pontosan egy hete mar toltak egy 2:1-ds meccset, most sem varok mast, az eselyesbbnek tartott Team Liquid ha szenvedosen is, de behuzza.

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság - 4. forduló 10.04.2020 16:00

Zogyino 2 - Energetik-BGU 2
Tipp: 2.5 gól felett
Odds:1.57
Iroda:Bet365

Boldog Névnapot Minden Zsoltnak!

COUNTER-STRIKE: ESL Pro League - 11. szezon (Észak-Amerika) - Felsőház - Döntő
10.04.2020 22:00

Team Liquid -Evil Geniuses
tipp: 1. térkép végeredménye és az összes forduló
Evil Geniuses to Win and Over 26.5 rounds
odds: 3.75
unibet

Formailag mindkét csapat egyenlő, 2 egymás elleni mérkőzésüket 2-1 re nyerte Team Liquid, egy remek MAP-al Evil Geniuses esélyesebbnek tartom az első körben, ráadásul döntőben játszik a két csapat így egy erős mérkőzésre lehet számítani

Landskrona BoIS - Eskilsminne IF
4.5 gol felett
3.65
Unibet

A svedek megmutattak mar a holtszezonban, hogy a vedekezes nem az erosseguk vagy csak nem erdekli oket, a tamadok elvezik a meccseket, egy csapat is megloheti az 5 golt, de egyutt meg sanszosabb a dolog.

Labdarúgás
Torpedo Zhodino tartalékok - FC Energetik-BGU Minsk tartalékok
Labdarúgás / Belarus / Tartalékok Liga
2020. ápr. 10. 16:00
Háromesélyes fogadás hendikeppel, Kezdése 1-0
FC Energetik-BGU Minsk tartalékok
5.0
Unibet

Egyik csapat sincs jó formában, viszont tavaly mindkét meccset az Energetik nyerte. Otthon 6-0, mig idegenben 3-1 lett. Az Energetik nagycsapata a legjobb formában lévő csapat Fehéroroszországban, itt az idő példát venni a nagyokról.

10.04.2020.   18.00
Labdarugás/Belarus/Premier League
Neman Grodno-FC Belshina Bobruisk
Pontos eredmény   3-1
   odss:19.00
    UNIBET

    A Neman 2 gól külömbséggel nyer.Remélem az én tippem szerint az-az 3:1.

Asztaltenisz, Oroszország, Liga Pro férfi
2020.04.10. 14:30
Evgenii Kryuchkov v Artem Arutiunyan
Tipp: Artem Arutiunyan (-1.5) total games handicap
Odds: 3,75
Iroda: WilliamHill

Aki nap mint nap követi ezt a félamatőr teniszbajnokságot az tudja hogy nem jelent szinte semmit az aktuális forma, sok játékosnak hullámzó a teljesítménye, előbb zsinórba nyer 5meccset majd bukik 6ot. Bár már játszottak egymás ellen és akkor Kryuchkov nyert 3-1re, szerintem épp ideje hogy kijöjjön a gödörből ugyanis legutóbbi 3 meccsét elvesztette, de nála is volt 4 és 5 meccses nyertes széria szóval nem lehetetlen hogy most akár simán visszavág az ellenfelének. Valamennyire megérzés is ez a tipp de sajnos ez a asztaltenisz kicsit ilyen vakon lövöldözés  ;D

Darts, Icons of Darts Live League 2020, 2020. 04. 10., 15:00

Mark Webster - Raymound van Barneved
Tipp: Hendikep - Mark Webster -1,5

Odds: 4,00
Iroda: Bet365

Indoklás: A wales-i borzalmasan kezdte a tornát, eddig négyből négy vereség a mérlege, ezek közül több alkalommal is az underdogtól kapott ki. Nem tudom, mi az oka a dolognak, de jobb játékosnak tartom annál, minthogy ne kapja össze magát végre.

Ehhez a ma délutáni meccse nagyszerű alkalomnak látszik. 52 éves holland holland ellenfele valószínűleg túl van már a pályája csúcsán, és egyáltalán nem látszik verhetetlenek. Szerintem a bukik is inkább a pillanatnyi forma, mint a tényleges játékerő alapján várják Barneveld győzelmét. Én mégsem tartok velük.

Meglátjátok, Webster ma főnixként éled újra saját hamvaiból!

Sziasztok!

Időpont: 2020.04.10. (18:00)
Esemény: Foci Fehéroroszország bajnokság (Nyeman - Belsina)
Tipp: Első félidői gólok (0.5) alatt
Odds: 2.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Nyeman három lejátszott mérkőzéséből félidőben nem volt gól. Belsina szintén három mérkőzéséből kettőben nem volt gól félidőben. Ma nagyon elképzelhető,hogy nem lesz gól a félidőben.

2020. 04. 10. 18:00
Labdarúgás, FEHÉROROSZORSZÁG, Vysshaya Liga

Nyeman - Belsina

Tipp:     X
Odds:    3.20
Iroda:    bet365

Most fog megszakadni a Belsina piszok rossz sorozata. Annyira kiált a hazai győzelem, hogy ezért lesz X.