Napi tipp - Április 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Április 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


David Rosi - Pavel Jirkal
Czech darts Tippsport PL
20:30
Tipp: Jirkal nyer 6-0 arányban @ 9.00 (bet365)

4. fordulójához érkezik a sorozat 15-én, otthonról játszanak a cseh dartsokok, de kb. tényleg mintha normális verseny lenne, csak saját táblára dobálnak otthon, de van stream is, szóval lehet követni.
Jirkal az első meccsén kikapott, elég rossz átlaggal, de aztán 80 fölé ment mindkét meccsén a 2. és 3. körben. Rosi viszont két 6-0-ás pofonnal nyitott, majd a 3. körben Barborak ellen 6-2-re kapott ki, de ott Barborak sem játszott jól.
Két érdekességet emelnék ki, az egyik, hogy a stream egy-két perccel a meccs előtt megjelenik, és megmutatja magát a kamerának a két srác, meg lehet látni a bemelegítő dobásokat is. Nos, Rosi 'kiváló formája már ott megmutatkozott, három szektorhibát vétett három nyílból  ;D Szimpla 5- Szimpla 5- Tripla 7 volt a bemelegítő köre, szóval sem fent, sem lent nem talált szektort  ;D
Aztán az első két meccséhez képest azért látszott a javulás, írtam is, hogy ha okosan csinálja a bundázást, most nem kap ki 6-0-ra, és fog egy-két leget. Viszont -és itt jön a 2. érdekesség- szerintem arra nagyon ügyelt, hogy a -3,5 hendis veresége összejöjjön. A 8. legben 176-nál volt, aztán dobott három ilyen kört: 17; 13; 30! Szóval kilenc nyíllal fogyasztott a tömegén 60 pontot, a kilenc nyilából egy talált szektort, és még az is lehet, hogy az a 20-as is véletlenül esett be. Ott ő azt a 8. leget nagyon nem akarta megnyerni, és látszott, hogy Barborakkal akarja megnyeretni. Azért ne legyünk naívak, ennyire rosszul már ezen a szinten nem lehet játszani, hacsak direkt nem dob mellé az ember.
Ha én lennék Rosi helyében, eddig full ugyanígy csináltam volna ezt a bundasorozatot. Remélem  jól olvasom Rosi-t, én a helyében most ismét ledobnám a láncot, és kapnék egy 6-0-t. 9.00-es odds, simán van realitása, mert Jirkal azért a 80+t szerintem stabilan tudja. Az első meccsén még nem jött, de nyílván új szituáció. Ez a Rosi srác pedig okosan rengeteg pénzt keres most magának.
Ugye a továbbjutása így már eleve cinkes, a tudása sincs meg, meg azt -ahogy írtam- nincs pénzdíja a tornának, a győztes sem kap egy forintot sem,viszont azért Rosi sem buta, fogadással ő ezen a 9 meccsén annyit kereshet, mint dartssal sosem fog életében. Szerintem meg is teszi, és bevallom, én is így tennék  ;D
Én teszek a 6-0-ra, a 6-1-re, és a Jirkal -3,5 leg hendire, méghozzá úgy, hogy 10 egységet osztok fel 2-2-6 arányban.



Foci
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság - 5. forduló
15.04.2020 11:30
Dinamo Minszk 2-Nyeman 2
tipp:X
odds:3.85
tippmixpro

Kiélezett küzdelemre számítok: a tabella 2. helyezettje fogadja az éllovast. Utolsó 5 egymás elleni meccsükön 2 döntetlen született, de a többi mérkőzés is többnyire 1 gólos különbséggel zárult, nincs nagy különbség a két csapat között.


CS:GO, 04.15. 11:50
Sprout - forZe
forZe nyer és over 27.5
3.90
Pinnacle

A két csapat a múltban általában szoros meccseket játszott egymással. Most csak 1 mapon dől el a győztes kimenetele, ekkor az underdogok azért sokszor jobban képesek meglepetést összehozni. Ebben a Home Sweet Home kupában a forZe legutóbb egy 16-12-es eredményt hozott a Sprout-nál alacsonyabban rangsorolt csapat ellen, ez az eredmény pont ideális lenne most is.

Sziasztok!

Időpont: 2020.04.15. (14:00)
Esemény: Asztalitenisz Nemzetközi  Setka Cup (Efimenko I. - Kerusenko Y.)
Tipp: Mérkőzés hendikep (játékok) (Ivan Efimenko -1.5)
Odds: 2.37
Iroda: bet365

Jobb formában van Ivan Efimenko és az utolsó kettő mérkőzésükön is magabiztosan nyert Kerusenko ellen. Ma is meglesz ez a különbség és nyerni fog Ivan Efimenko.


Darts, The Modus Icons of Darts, 2020.04.15. 14:05
Jason Askew - Andy Jenkins
Tipp: Andy Jenkins összes 180-as dobása: 1.5 alatt
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

Labdarúgás, Nicaragua, Liga Primera U20
2020.04.15. 21:30
Walter Ferretti Tartalék - Las Sabanas Tartalék
Tipp: Hazai és kevesebb (1X2 + Gólszám 3,5)
Odds: 3,50
Iroda: Tippmixpro

Ugyan ebben a bajnokságban ömlenek a gólok, de azért néha kicsit visszafoghatják magukat a csapatok, az idegenben 8:39es arányt felmutató sabanas nem hiszem hogy képes lessz gólt lőni, de mostanában nagyon megszórják őket... Nem kell a Ferretti csapatának kiadni magából mindent, megvan a negyeddöntő a play offban, ezt a meccset meg félgőzzel is hozhatják. Legutóbb 1 hónapja idegenben 2-1re nyertek, most az nekem jó is lenne, de 2-0/3-0 valószínűbb. Fogadhatnék 5,5 overt is de én inkább érzek egy sima kevés gólos hazai sikert, azzal a gólos fogadásokat meg is ölnék rendesen  ;D

Darts
2020-04-15 21:05

M. Adams - D. Evans
M. Adams nyer
3,50
bet365

Azert olyan nagy kulonbseg nincs a ket jatekos kozott, oke higy Evans tegnap 4/4, de Wolfiet is csak donto legben verte, ugy hogy nem volt kulonbseg a jatekukban. Sokkal inkabb 50-50 nekem ez a meccs, igy egy 3,5-es oddsot mindenkepp megeri megprobalni..

15.04.2020  15.00
Labdarugás/Belarus/Tartalékok Liga
FC EnergetikBGU Minsk 2-FC Gorodeya 2
                    2.félidő
                  Döntetlen
      odss:3.35
      unibet

    Az első félidőt nyeri a BGU.A második félidő már nehezebben fog menni,s kihozza döntetlenre a Gorodeya.   

Darts, Icon of Darts Live League 2020, 2020. 04. 15., 15:20

Jason Askew - Robert Collins
Tipp: Hendikep - Robert Collins +1,5


Odds: 1,72
Iroda: Bet365

2020. 04. 15. 21:30
Labdarúgás, NICARAGUA, Liga Primera U20 - Clausura

Ferretti U20 - Sabanas U20

Tipp:     gólok száma páros
Odds:    1.95
Iroda:    bet365

Managua FC u20 - Jalapa u20
Labdarúgás Nicaragua Liga Primera U20 - Clausura
2020.04.15. 21:00

Tipp: Jalapa u20
Odds: 8.50
Iroda: unibet

Sajnos időtúllépés miatt lemaradtam a mai tuti - Dinamo Minszk 2 Nyeman 2 over 4,5 -  beírásától, csak versenyen kívül tudtam megjátszani magamnak, így egy másik meccset kellett választanom helyette. Sokat gondolkodtam, mi legyen az: a másik fehérorosz meccs nem bejövős, ellenben Nicaraguában találtam egy ígéretes meglepcsi ifi meccset. A Jalapa nem olyan rossz csapat, mint a szorzók mutatják. Fordított felállásban 2-0-ra verték a Managuát március 14-én, tehát egy hónapja. A Managua szinte biztosan a play-off elődöntő egyik résztvevője, olyan nagy előnnyel vezetik a Clausurát, totálisan uralják a ligát, tehát nincs veszélyben az első helyük. Ellenben a Jalapa a play-off negyeddöntős helyezéséért még izgulhat, illetve előre is tekinthet rendesen. Szóval ott látok motivációt a meccsre, míg a hazaiak kereshetnek egy kis lóvét a bundával. Ezeken az 1.20 körüli meccseken lehet a legnagyobbakat hasalni.

EGYÉB - NŐI: Setka Cup (Ukrajna)
15.04.2020 18:10

Mydvetska A. -Yureneva S.
Tipp:mydvetska nyer
Odds:1.50
Bet365

Idézetet írta: mityuka Dátum április 15, 2020, 11:39:31
15.04.2020  15.00
Labdarugás/Belarus/Tartalékok Liga
FC EnergetikBGU Minsk 2-FC Gorodeya 2
                    2.félidő
                  Döntetlen
      odss:3.35
      unibet

    Az első félidőt nyeri a BGU.A második félidő már nehezebben fog menni,s kihozza döntetlenre a Gorodeya.
                             3:1  (2:0)
                          Győztes
                   A második félidő  1:1

#14 április 15, 2020, 19:04:27, hillandkimi
Ferretti vs. Sabanas

Bajnokság: NICARAGUA
Liga Primera - Clausur

Időpont: 01:00, csütörtök :)

Office: bet365

Tipp: Pontos: 4:0

odds: 19.0

Elemzés: Valahol van egy ország, ahol teljes a káosz, ámbár legalább a sportélet nem állt le.  Nicaraguában nem nagyon foglalkoznak a korona vírussal, inkább sokan nagyszerű pénzszerzési lehetőséget látnak a dologban. Az ázsiai bunda fogadás oda is begyűrözött elég hamar. Mivel a a játékos adatbankhoz bárki hozzá férhet, sőt a csapatok összeállítása alapján simán kinézhető a játékosok neve, így lehet twitteren, facebookon, meg még más csatornákon érdeklődni ezen aranylábú spílerek magánélete felől, esetleg van egy-kettőnek képes posztja, és ha valaki hosszabb vagy rövidebb  unszolás után  rávehető, hogy keressen egy kis pénzt, nyilván élni fog a lehetőséggel. Mondjuk egymást közt is szokták adni-venni a pontokat, kinek mikor hogyan kell, de egy meccs bundára felajánlott 5000 euró jobban hangzik, mint 5000 Nicaraguai córdoba... Nos, az eddig látottak alapján,  a sokáig botladozó Ferretti (az állami rendőrség csapata) meccseinek eredményei adnak okot a gyanúmra. Azt látom, hogy az utóbbi bajnokikon könnyedebb 3 pontokat gyűjtöget, mint anno, 1 hónappal ezelőtt. Sőt, ezen meccseket hendivel vagy kapott gól nélkül hozza le. Ahogy számoltam, még a 2. helyet kis szerencsével megcsípheti a polizia gárdája, így várhatóan ez a bajnoki is 2:0 vagy 4:0 közötti eredményt hozhat... Azt mondom ez a meccs le van fixálva és a 4:0 még nem lenne olyan gyanús, mint a sima 2:0. Tippem egy bundás 4:0.