Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1095 július 19, 2015, 09:17:45, lulu65bj
Mit csinálnak a Szerbek? Nagyon közel vannak a döntőhöz. Én már lemondtam az USA-ról. Nem tudják már megnyerni sajnos.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum július 18, 2015, 16:47:16
Mi csinálnak a Szerbek? Nagyon közel vannak a döntőhöz. Én már lemondtam az USA-ról. Nem tudják már megnyerni sajnos.

Meccslabdáról nyerték meg a szettet, még nagyon nagy meccs lesz ez

Egy elődöntőhöz méltó ez a meccs, most már nyerhet akár az USA is. De most azt mondom, hajrá Szerbek.

És megcsinálták a Szerbek, szép volt, pedig majdnem végig vezetett az 5. szettben USA, és elbukta a végjátékban. Jöhet a másik elődöntő.

Ha nincs a chellenge, már 15-10 re nyertek volna az amerikaiak, de volt.... , párszor kihúzták a szerbeket a sz.rból  ;D

Szerbek megérdemelték, nagyon akarták ezt a sikert, és sikerült megcsinálniuk. Nagyon nagy színvonal van a tornán azt azért meg kell jegyezni. Atanasijevic extrát hozott ma is.

A barzil közönség meg valami brutál módon a szerbeknek szurkolt, ez várható este a lengyelek meccsén is. (Francia - USA duo ejtette ki őket, így most nem közönségkedvenc csapat ez a kettős  :D )

Olyan érzésem van, hogy lengyel szerb döntő lesz. de ne legyen igazam  :)

Nagyon csábító a Franciákra a 2.21 odds. Szurkolok nekik, de lehet a Lengyelek is most jobbak lesznek, mint tegnap. Ki akarja jobban a döntőt?

Mondjátok már "szakosok"! Tegyünk a lengyelekre egy nagy lóvét, vagy ne????

Most még ne. Csak ha lesz 5. szett, akkor, nyerhetnek a Lengyelek.

itt lehet nézni is : https://www.youtube.com/watch?v=eGsGsbdfqg0

AZ az odds nekem már nem lenne elég. Jöjjön aminek jönni kell:

2015.07.18.19:59    1419/1420    Egyes kötés    10 000 Ft    10 000 Ft    0 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
Franciaország - Lengyelország (élő) A mérkőzés győztese    Lengyelország    2,70    Nyitott

És most jön a "nagy számok" törvénye: az előző meccsen nem volt fordítás 2-0-ról, most LESZ !!!

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 18, 2015, 20:20:58
És most jön a "nagy számok" törvénye: az előző meccsen nem volt fordítás 2-0-ról, most LESZ !!!

nem jött be az elmélet,lehet hogy túl kicsi volt a szám :D

Yes, szuper kis meccs volt, már akartam írni, hogy elfáradtak a Franciák, és kikaphatnak, de csak visszajöttek és kiizzadták a győzelmet. Ez szép volt, igazi röplabda. Sok sikert a Franciáknak a döntőben.

Ez a "törvény" most nem működött. Le a kalappal a magas színvonalú,élvezetes mérkőzésekért.- (Csak sajnos nem nyertem, pedig 14-12-ről "felálltunk".)

Idézetet írta: gerry Dátum július 18, 2015, 12:53:23
WORLD: World Grand Prix Women

China W   -   USA W

Tipp: Kína
Odds: 1,61

3-2

Idézetet írta: gerry Dátum július 18, 2015, 12:54:22
WORLD: World League - Play Offs - Semi-finals

USA   -   Serbia

Tipp: USA
Odds: 1,33

2-3