Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Mai tutyi:

ITALY: SuperLega - Play Offs - Semi-finals
01.04.2021 20:00

Trentino - Lube Civitanova
Tipp: Lube Civitanova győz
Odds: 2.00
Erősség: 10/9,5

Idézetet írta: gerry Dátum április 01, 2021, 15:27:13
Mai tutyi:

ITALY: SuperLega - Play Offs - Semi-finals
01.04.2021 20:00

Trentino - Lube Civitanova
Tipp: Lube Civitanova győz
Odds: 2.00
Erősség: 10/9,5

0-3  :beerchug:

Ma vagy nagyot szakítunk, vagy nagyon megszívjuk:

3+1 meccsel indítjuk az estét, nézzük sorban:

1. Tipp _ A tuti
ITALY: SuperLega - Play Offs - Semi-finals
07.04.2021 20:30
Trentino - Lube Civitanova
Tipp: Lube Civitanova győz / Odds: 1,65

Leal és De Cecco a koronavírus után még az első meccsen nem volt ritmusban, azóta fokozatosan jobb teljesítményt nyújtanak. Legutóbbi összecsapáson Leal lett a meccs embere és úgy győztek simán, hogy  Juantorenának nem volt jó napja. 2 körrel ez előtt 2-es oddsot kínáltak a győzelmükre (utolsó tippem), most ez "csak" 1,65 körül mozog, de mostanra úgy összeállt a csapat, hogy nem sok esélyt adok a hazaiaknak. A vendégek jelenleg a világ top 3 csapatában benne vannak, ma lezárják a párharcot. (egyetlen esélyük a hazaiaknak ha  Abdel-Aziz megőrül) Tippem: 1-3

2. Tipp _ A kötelező
BELGIUM: EuroMillions League - Play Offs - Final
07.04.2021 20:30
Maaseik - Roeselare
Tipp: Roeselare győz / Odds: 2,00

Az első meccsen semmi sem működött az akkori hazaiaknak 22 nyitás rontás mellett (+ 7 hiba mezőnyből) csak 2 ász, és Tuerlinckx borzalmas teljesítménye. A Maaseik így átlagos teljesítményének köszönhetően el is hozta a pályaelőnyt (ha mondhatunk ilyet Covid alatt). Amennyiben bajnokok akarnak lenni a vendégeknek nincs más esélyük, nyerni kell, a szezon során már többször sikerült felülkerekedni jelenlegi ellenfelükön köztük a kupadöntőben, véleményem szerint ma ha nem is könnyű meccsen, de elhozzák a győzelmet és ezzel kiegyenlítik a szériát. Tippem: 2-3

3. Tipp _ A meglepetés
POLAND: PlusLiga - Play Offs - Semi-finals
07.04.2021 20:30
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle
Tipp: Belchatow győz / Odds: 4,00

Kedzierzyn-Kozle a "verhetetlen" csapat aki a BL-ben kiütötte a gigászokat, és Grbic valami brutális védekezést rakott össze. A szezonban egymás ellen 5 meccs 5 vereség. De akkor miért hazai?  Pár órája szurkolói oldalon olvastam, hogy Zatorski sérült, és nem fog játszani a vendégeknél, ez ad egy pici esélyt a hazaiaknak. Taylor Sander az első meccsen olyan gyenge volt, hogy rossz volt nézni miközben neki kellett volna húzni a csapatot, ezért elnézést is kért és leígérte a csillagokat az égről. Nincs nagy különbség a 2 csapat között és a hazaiaknál jelenleg jóval nagyobb a motiváció, ha most nem akkor soha alapon mennek neki a meccsnek, és véleményem szerint ez ma össze is fog nekik jönni! Tippem: 3-2

+1. Tipp _ Komment nélkül
ITALY: Serie A1 Women - Play Offs - Semi-finals
07.04.2021 20:30
Novara - Monza
Tipp: Novarra győz / Odds: 1,72

Többet nem írok, így is túltoltam, keresem a streameket és sok sikert mindenkinek!  :beerchug:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 09., 14:00CET

Férfi válogatottunk a norvégok ellen játszik, és bár a szorzók alapján a magyar csapat a favorit, ám én amondó vagyok, 2.37-en kapunk egy pofont a norvégoktól. Legjobb esetben is egálra adom az esélyeket. Engem amúgy a ffi röpi fullra nem izgat, nem is nézem, max ilyen Olimpia vagy egy-két jobb vb-meccs, de hogy miért a nudli magyar csapat a favorit, azt ne kérdezzétek.

Ma-holnap 3-as kombó:

Női döntő:

Brazília - USA _ tipp: USA győz _ Odds: 1,61

Holnap férfi elődöntők:

Brazília - Franciaország _ tipp: Brazil győzelem _ Odds: 1,58
Lengyelország - Szlovénia _ tipp: Lengyel győzelem _Odds: 1,30 (bátrabbaknak -1,5 hc vel is jónak kell lennie a Lengyel győzelemnek, 1,6 körül)

Ámen!


Nekem is gyanús a brazilok győzelme holnap. Hajlamosak lazázásra, anomáliákra, de a franciáktól szenvedték el két vereségük közül az egyiket az alapszakaszban ( másikat az oroszoktól, az a meccs már mindegy volt a braziloknak ), ráadásul 3-0-ra, úgy hogy volt benne egy 39-37-es és egy 30-28-as szett is  ;D
Nyilván jelentősen belejátszott a dekoncentráció stb. hogy ez így alakult, úgy sejtem most vissza akarnak vágni. Még akkor is ha ez az NL igazából egy felkészülési torna az olimpiára a csapatoknak, ha nincs is így kimondva.
A nőknél én is USA győzelmet várok brazilok ellen.

Idézetet írta: gerry Dátum június 25, 2021, 16:26:23
Ma-holnap 3-as kombó:

Női döntő:

Brazília - USA _ tipp: USA győz _ Odds: 1,61

Holnap férfi elődöntők:

Brazília - Franciaország _ tipp: Brazil győzelem _ Odds: 1,58
Lengyelország - Szlovénia _ tipp: Lengyel győzelem _Odds: 1,30 (bátrabbaknak -1,5 hc vel is jónak kell lennie a Lengyel győzelemnek, 1,6 körül)

Ámen!

Jött mindhárom  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

ÉLŐ:

USA - Argentína

Tipp: USA győzelem
Odds: 1,70


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 23., 13:00CET

Mai Eb duplázó:

EUROPE: European Championships Women
24.08.2021 20:00
Switzerland - Slovakia

Tipp: Szlovák győzelem
Odds: 1,80

24.08.2021 19:30
Bulgaria W - Czech Republic W

Tipp: Bolgár győzelem
Odds: 1,20



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 30., 13:00CET

Ígértem, hogy visszatértek, nézzük:

20.11.2021 16:00
Olympiacos - PAOK

Hazai győzelem, odds: 1,46

:beerchug: :beerchug: :beerchug:


Idézetet írta: gerry Dátum november 20, 2021, 14:03:30
Ígértem, hogy visszatértek, nézzük:

20.11.2021 16:00
Olympiacos - PAOK

Hazai győzelem, odds: 1,46

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Majdnem besült sz első tipp, de a győzelmet nem kell magyarázni  :redchug:

3-2

ITALY: SuperLega - Round 7
21.11.2021 18:00
Modena - Trentino

Hazai győzelem, odds: 1,50