Napi tipp - Április 23.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Április 23.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2020.04.23. 11:00
Kosárlabda Tajvani SBL
Yulon Dinos - Taiwan Beer
Tipp: Taiwan Beer győzelem + 169,5 pont felett + Taiwan Beer éri elsőnek a 20 pontot
Odds: 3,80
Bet365


2020.04.23. 02:00
Nicaragua kosárlabda
Costa Caribe - Real Esteli
Tipp: Első félidőben Esteli eljut minimum 50-ig
Odds: 17,00
Bet365

A két együttes utolsó meccsein, amit meg lehet találni elég sok pont született, például az Esteli az első negyedekben rendre elérte a 28 pontot. EHa most is megteszi, már 'csak' 22 kell a 2. harmadban. Nem tartom egy ördögtől való tippnek. Ami gáz, hogy a kezdeti 139,5 még tartja magát, én azt hittem, így kb. az odds publikálása után 2 órával már magasabb lesz a line, de vagy a kutya sem fogad most, vagy a bukik tudják a tutit. Én azért rárántottam.


Futball, Fehérorosz Tartalék Bajnokság 2020.04.23  14:00

Smolevichi-STI Tartalék - Dinamo Minsk Tartalék
tipp: pontos végeredmény - más
odds :6.20
iroda: betclic

Ha valahol akkor itt rúghat az egyik 5 gólt talán, ezzel jönne a tipp. Elég gólgazdag bajnokság a belorusz tarcsi liga, különösen egyes csapatokra igaz ez, pl. erre a kettőre is.
A Smolevichi utóbbi három meccsélből kétszer 4 egyszer pedig 6 gólt kapott, a Dinamo meg 5 illetve 6 gólt is lőtt mostanában az ellenfeleinek.
Nyilván ez egy hazardőr tipp azért ide a napiba, komolyabb tippnek, már ha valaki vágyat érez a belorusz tarcsi bajnokságra komoly tippet tenni, jó valami vendég over 2.5 gól vagy vendég nyer HC-val, ilyesmi.

Szmolevicsi Tarcsi - Dinamo Minszk Tarcsi
Labdarúgás Fehéroroszország
2020.04.23. 14:00

Tipp: 2
Odds: 1.50
Iroda: unibet

Labdarúgás
Fehéroroszország
Fehérorosz tartalékbajnokság

Szmolevicsi Tartalék - Dinamo Minszk Tartalék

Kezdés: 2020. 04. 23. 14:00

Office: tippmixpro


Tipp:Pontos: 1:4

odds: 13.00

Elemzés: Épp a Best Progressive House Mix 2019 Vol. #5 ♫ hallgattam, mikor Isteni sugallatra, a szemem és az egerem, erre a meccsre bukkant. tippem: 1:4 

23.04.2020   22.00
Darts/PDC Unibet Home Tour
Klaasen,Jelle-Clemens,Gabriel
Clemens,Gabriel a mérkőzés győztese
& a legtöbb 180-as
      igen
  odss:3.00
   UNIBET

       Megint a kombinációkra tettem a tétet,és a tétben benne az indoklásom.
                                                          :angel:

Darts, PDC Home Tour
2020-04-23 21:00

J. Klaasen - G. Carlin
Klaasen a dobóvonal királya - meccsgyőztes, legmagasabb kiszálló, legtöbb 180
3,75
Unibet

Klaasen idei teljesitmenyet latva ezt ilyen 2,50 kornyekere vartam, kezd visszaterni top formajaba a holland, amit ha csak megkozelit szerintem konnyen behuzza a meccset es minden mutatoban erosebb lesz ellenfelenel.

2020.04.23. 03:00
Labdarugás Nicaragua Clausura
Ferretti - Jalapa
Tipp: pontos eredmény 2-0 Ferretti-nek
Odds: 7,00
Bet365
Indoklás
Sima hazai győzelemet várok, ugyanakkora a szorzó az 1-0, illetve 2-0 ra is. Én azonban a kettő gólos hazai sikerre fogadok (itt). Egy kis aprót megér 😃 a hazaiak nagyon jó formát mutatnak otthoni környezetben, utolsó 4 meccsükön gólt sem kaptak. A vendégeknek nem megy mostanában. Minden adott a 2 gólos hazai sikerre 😊

VILÁG: PDC Home Tour
23.04.2020 22:00
Clemens G.-Klaasen J.
tipp:Klaasen -1.5 hendikep
odds:3.35
unibet

Két hasonló képességű játékos találkozik ma este. A világranglistán is mindössze 10 hely válassza el őket. Clemens az esélyesebb a bukik szerint egy kicsivel, viszont a két játékos formája ellentétes tendenciát mutat: míg Clemens pár győzelem után utóbbi 3 meccsét bukta, addig Claasen egy gyengébb szériát hagyott maga mögött, utóbbi 2 meccsét megnyerte. Úgy érzem a holland képes akár egy nagyobb arányú győzelemre is.


Sziasztok!

Időpont: 2020.04.23. (12:00)
Esemény: Asztalitenisz EGYÉB - FÉRFI: Setka Cup (Ukrajna) (Voronenkov V. - Naplokov O.)
Tipp: 1.játék hendikep Volodymyr Voronenkov -2.5
Odds: 2.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Nagyon jó formában van Voronenkov hiszenutolsó három egymással játszott mérkőzéseken simán verte Naplokov - ot. Ma szintén Voronenkov az esélyes a győzelemre és már az első játékban fölényesen nyer.


Kosárlabda: TÜRKMENISZTÁN: NBLT
2020.04.23. 14:30

Binagyar - Dragon Oil
Tipp: Dragon Oil
Odds: 4.33
Iroda: WilliamHill

A kialakult helyzet hozadékaként, már türkmén kosárlabdára is fogadhatunk. Elnézve a két csapat játékoskeretét, klasszis különbségekről nem beszélhetünk. A hazaiak címerében egy frizbiző alak díszeleg, lehet nincsenek tisztában milyen spotágat is képvisel a szakosztály. Mivel az irodák is sötétben tapogatóznak az esélyeket illetően, érdemes lehet ezt kihasználni!

Darts, PDS Unibet Home Tour, 2020. 04. 23., 23:00

Clemens, Gabriel - Carlin, Gavin
Tipp: 7,5 kör felett


Odds: 1,82
Iroda: Unibet

Idézetet írta: grof19 Dátum április 23, 2020, 09:38:26
Sziasztok!

Időpont: 2020.04.23. (12:00)
Esemény: Asztalitenisz EGYÉB - FÉRFI: Setka Cup (Ukrajna) (Voronenkov V. - Naplokov O.)
Tipp: 1.játék hendikep Volodymyr Voronenkov -2.5
Odds: 2.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Nagyon jó formában van Voronenkov hiszenutolsó három egymással játszott mérkőzéseken simán verte Naplokov - ot. Ma szintén Voronenkov az esélyes a győzelemre és már az első játékban fölényesen nyer.

Nyertes