NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nem vonult vissza időben - írták a szakértők ;D

Igen, szerencsére még javában írja a történelmet :) (szezon előtt erre nem fogadtam volna :laugh:)

Sziasztok!Nem vagyok az a nagy Amerikai foci rajongó,de azért figyelemmel kisérem a meccseket hátha elcsipek valami finomat...A szemem a Tom Brady vezette Tampay Bay Buccanersre szegeződött mikor kirakták a 2 negyeden rendkivül jól játszó Saintset....A kérdésem a következő.Ha valaki ért hozzá,irja már meg miért ne rakjam meg ma a Tampát?? :great:  :angel: :angel:

Idézetet írta: szalist Dátum január 24, 2021, 16:56:19
Sziasztok!Nem vagyok az a nagy Amerikai foci rajongó,de azért figyelemmel kisérem a meccseket hátha elcsipek valami finomat...A szemem a Tom Brady vezette Tampay Bay Buccanersre szegeződött mikor kirakták a 2 negyeden rendkivül jól játszó Saintset....A kérdésem a következő.Ha valaki ért hozzá,irja már meg miért ne rakjam meg ma a Tampát?? :great:  :angel: :angel:

Szia!
Az NFL lutri, de más sportágra is elmondható. Ez már döntő, ami nüanszokon is múlhat, akár egy apró hibán vagy ki mennyire tudja rákényszeríteni akaratát, edzői felfogások stb.
Hol nyerhet a Bucs?
Bradyt ismerjük, van play off rutin, megszokta már Bostonban, hogy milyen hideg környezetben játszani teljesítménye, formája adott. Nem fog megijedni.
RB szekció földön veszélye, mert a Packers védelem futás ellen sebezhető.
Elkapó sor remek variációs lehetőséggel rendelkezik, amelyet kikapcsolni nem lehet, egy embert kiveszek a képletből, akkor vagy előlép Evans, Godwin vagy Tight end sor. Valamint becsapós a Packers védelem, mert ilyen elkapó brigáddal nem igen találkoztak (kivéve amikor egymás ellen játszottak).
Védelem terén a Bucs nem fog lehetőséget adni a Packers futóknak, Vea visszatérésével még szilárdabb lesz.
LB sor hatékony, valamint nagy hangsúly lesz Bowles munkásságán, hogy ülteti el a blitzeket és mekkora nyomást gyakorol Rodgersre, de ez visszafelé is elsülhet.
Személy szerint lassan menetelve, órát menedzselve lépegetnék és fárasztanám a védelmet, így Rodgerst is pihentetném.
Továbbá a speciális egység munkáján is sok múlhat, kicker és a többiek.
Ami aggaszt, hogy mennyire vannak a Bucs játékosok felkészülve a hidegre? Valamint mennyire lehet megállítani a Rodgers-Adams párost?
Nehéz kérdés fogadás szempontjából, mindenki úgy dönt, ahogy szeretne, Packers szimpatizánsként, várom a győzelmüket, de szoros, kiélezett ütköztet várok.

Idézetet írta: szalist Dátum január 24, 2021, 16:56:19
Sziasztok!Nem vagyok az a nagy Amerikai foci rajongó,de azért figyelemmel kisérem a meccseket hátha elcsipek valami finomat...A szemem a Tom Brady vezette Tampay Bay Buccanersre szegeződött mikor kirakták a 2 negyeden rendkivül jól játszó Saintset....A kérdésem a következő.Ha valaki ért hozzá,irja már meg miért ne rakjam meg ma a Tampát?? :great:  :angel: :angel:
En azert nem raknam meg, mert a GB fog nyerni. 8)

Aréna4-en nektek csúszik a hang?

Nekem hamarabb jön, mint a kép, ami elég gáz. Viszont, ha mobilon nézem vagy számítógépen a UPC alkalmazásban, akkor meg szinkronban van...

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 24, 2021, 19:08:00
Aréna4-en nektek csúszik a hang?

Nekem hamarabb jön, mint a kép, ami elég gáz. Viszont, ha mobilon nézem vagy számítógépen a UPC alkalmazásban, akkor meg szinkronban van...

streamet tudsz küldeni?  :)

Idézetet írta: gerry Dátum január 24, 2021, 20:54:44
streamet tudsz küldeni?  :)

Aki nem szeretne lemaradni az összecsapásról és nem rendelkezik Aréna4 csatornával.
Néhány stream elérhetőséget linkelek:
http://bfstrms.xyz/watch/nfl
http://topstreams.info/nfl/PACKERS
http://liveonscore.tv/nfl-streams/green-bay-packers-vs-tampa-bay-buccaneers

Idézetet írta: zbking Dátum január 24, 2021, 18:16:00
En azert nem raknam meg, mert a GB fog nyerni. 8)
Azt mindig elfelejtem, hogy Brady nem ember. Ahogy bedobta a felido vegen azt a TD-t, ott mar tudtam, hogy nyernek.

(Volt egy GB+Kansas duplam)

Fogadj 20-as szorzón a Kansas City Chiefsre vagy a Tampa Bay Buccaneersre!

Az Unibeteseknek elgurult a gyógyszerük. Hamarosan 16 éve működik a Sportfogadas.org weboldal, de ilyen vagy ehhez hasonló ajánlatot még nem láttunk.

Hétfő (február 8.) hajnalban a Tampa Bay Buccaneers, illetve a Kansas City Chiefs mérkőzik meg az idei NFL döntőjében, alapjáraton pedig az Unibet az alábbi szorzókat ajánlja a mérkőzésre:

Tampa Bay győzelem - 2.43   Kansas City Chiefs - 1.58

DE, és most jön a meglepetés: ha te még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor regisztrációd és befizetésed után a fenti oddsok helyett az alábbiak várnak rád (annak függvényében, hogy regisztrációkor melyik csapatot választottad):


Minimum/maximum 500 forint értékben fogadhatsz ezen az oddson az általad választott csapatra, és ha jól döntöttél akkor 10 000 forint üti a markod. Ez a nyeremény pedig készpénznek minősül, nem igényel további forgatást (vagyis: bármikor kiutalhatod).

SŐT! Ha általunk regisztrálsz az Unibetre, akkor a fentieken kívül egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz jövő kedden! További részletek az exkluzív ajánlatunkról.

A döntés innentől a te kezedben van. Ki mellett szavazol?


#116 február 04, 2021, 15:20:27, SPF Előzetes
NFL: Évek óta átok az a francos érme

Még el sem kezdődik, már eldől a Super Bowl. Olvasd tovább


A Super Bowl és a reklám biznisz

Mennyi az annyi és melyek minden idők legjobb reklámjai? Olvasd tovább