NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már egy hét sincs a rajtig, és még mindig semmi hír az Aréna4-ről.
Ha jól tudom, akkor jelenleg csak a Vodafone (néhai UPC?) kínálatában található meg. A Digi állítólag nem tervezi bővíteni a csatornakínálatot, a Telekomról pedig nem tudok semmit. Az Arena4-nél továbbra is csak annyit mondanak, hogy folynak a tárgyalások. (Ja, persze...)

Botrányos, hogy egy ilyen csatorna megszerezheti a közvetítési jogokat. Az ember azt gondolná, hogy szükségük van a nézettségre, de persze ha már tudják előre, hogy lesznek majd állami reklámok és hirdetések, akkor valószínűleg másodlagos lesz számukra, hogy hányan látják a meccseket.

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 05, 2020, 20:37:14
Már egy hét sincs a rajtig, és még mindig semmi hír az Aréna4-ről.
Ha jól tudom, akkor jelenleg csak a Vodafone (néhai UPC?) kínálatában található meg. A Digi állítólag nem tervezi bővíteni a csatornakínálatot, a Telekomról pedig nem tudok semmit. Az Arena4-nél továbbra is csak annyit mondanak, hogy folynak a tárgyalások. (Ja, persze...)

Botrányos, hogy egy ilyen csatorna megszerezheti a közvetítési jogokat. Az ember azt gondolná, hogy szükségük van a nézettségre, de persze ha már tudják előre, hogy lesznek majd állami reklámok és hirdetések, akkor valószínűleg másodlagos lesz számukra, hogy hányan látják a meccseket.
A Telekomnál nem túl bíztató az üzenet Arena4 ügyében.
"Folyamatosan vizsgáljuk a csatornák tartalomkínálatát, előfizetőink nézettségi szokásait, valamint a műsordíjak gazdasági hatását, és ezek függvényében alakítjuk kínálatunkat. Amennyiben a későbbiekben változás következne be és bekerülne az Arena 4, akkor arról értesítjük előfizetőinket, valamint honlapunkon is megjelennek a módosulások."

UPC Directnél még semmi, pedig baszogassuk őket minden fórumon  :D

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 05, 2020, 20:53:26
A Telekomnál nem túl bíztató az üzenet Arena4 ügyében.
"Folyamatosan vizsgáljuk a csatornák tartalomkínálatát, előfizetőink nézettségi szokásait, valamint a műsordíjak gazdasági hatását, és ezek függvényében alakítjuk kínálatunkat. Amennyiben a későbbiekben változás következne be és bekerülne az Arena 4, akkor arról értesítjük előfizetőinket, valamint honlapunkon is megjelennek a módosulások."

Köszi az infót. Nálam Telekom van, úgyhogy már gondolkodtam, hogy hol próbáljak érdeklődni náluk, de ezek szerint felesleges, mert valószínűleg ugyanezt az elcsépelt sablon dumát kapnám én is. Vérlázító, ami az elmúlt években történik. Jönnek a semmiből az újabbnál újabb sportcsatornák, felvásárolják a közvetítési jogokat, és lesz.rják, hogy mekkora lesz a nézettség. Mivel be van ígérve nekik a rengeteg reklám, így a haszon biztosítva van.

Szerintem ebben a kérdésben:
- hol nézzünk nfl-t?

NO PARA

Bet365 - telón kiadja a teljes képernyőt 53 Dimenzióban :D
tavaly is adták az egész szezont..azaz minden meccset, szerintem idén is, csakúgy mint nba-t, nhl-t, meg a bázbólt, nem kell semelyik magyar okostojás kommentátort sem hallgatni - én így szeretek meccset nézni pl, nekem jobb, mint a tv!

üdv.:
sound

Ha ilyen zavaros marad a helyzet, akkor letöltöm majd ncore-ról, mint ahogyan eddig is tettem az éjszakai tévés meccsekkel.
Reklámot, üres járatot legalább lehet tekerni, mert azért valljuk be, hogy az NFL-t nézni nagyon időigényes hobbi :D

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 06, 2020, 10:52:03
Szerintem ebben a kérdésben:
- hol nézzünk nfl-t?

NO PARA

Bet365 - telón kiadja a teljes képernyőt 53 Dimenzióban :D
tavaly is adták az egész szezont..azaz minden meccset, szerintem idén is, csakúgy mint nba-t, nhl-t, meg a bázbólt, nem kell semelyik magyar okostojás kommentátort sem hallgatni - én így szeretek meccset nézni pl, nekem jobb, mint a tv!

üdv.:
sound

Ebben teljesen igazad van, és valóban minden meccset ad majd a Bet365 (egy részét amúgy is ott követném), de azért mégiscsak más egy mobilon nézni (vagy a számítógép jobb felső sarkában levő kis képernyőn), mint egy szép, nagy televízión, UHD-s felbontásban.

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 06, 2020, 23:04:58
Ebben teljesen igazad van, és valóban minden meccset ad majd a Bet365 (egy részét amúgy is ott követném), de azért mégiscsak más egy mobilon nézni (vagy a számítógép jobb felső sarkában levő kis képernyőn), mint egy szép, nagy televízión, UHD-s felbontásban.
Akinek gondot okoz iden, hogy a magyar csatorna amelyik majd kozvetiti a meccseket meg nem foghato a haztartasokban es esetleg nem engedhet meg maganak egy NFL Game Pass elofizetest, az a meccsnapokon talalhat elo kozvetitesekhez linkeket ITT vagy ITT vagy ITT es talan ITT.
Legyen egy reklamblokkolo bekapcsolva es legyen a bongeszotok privat modban, de pl. ha mobilrol vagy tabletrol neteztek akkor latjatok majd, hogy ezek nagy resze eleg jo minosegu FHD-s adatfolyam, tehat nyugodtan lehet esetleg castingolni a tevetekre is az adast, hogy nagyobb kepernyon lassatok majd mi tortenik.

Aki lemarad az elo meccsekrol, de meg szeretne nezni oket masnap vagy a het folyaman annak viszont mindenkeppen javaslom az NFL Game Pass-t, ami az NFL sajat, hivatalos online musorszolgaltato rendszere amire szezononkent lehet elofizetni. Itt kovetni lehet a meccseket eloben de azon tul ugy mukodik mint egy videotar ahol evadokra visszamenoleg ra tudsz keresni az osszes meccsre vagy NFL-es musorra amit ok gyartottak le. Az eves dija ennek most valamivel tobb, mint 150 euro korul van.

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 06, 2020, 23:04:58
Ebben teljesen igazad van, és valóban minden meccset ad majd a Bet365 (egy részét amúgy is ott követném), de azért mégiscsak más egy mobilon nézni (vagy a számítógép jobb felső sarkában levő kis képernyőn), mint egy szép, nagy televízión, UHD-s felbontásban.

Azt ne feledd, s próbáld ki szerintem, hogy mobilon, vagy táblagépen egész képernyős a bet365-ös közvetítés. A pc-s kis képernyős dolog valóban derogál nekem is!

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 07, 2020, 09:45:33
Azt ne feledd, s próbáld ki szerintem, hogy mobilon, vagy táblagépen egész képernyős a bet365-ös közvetítés. A pc-s kis képernyős dolog valóban derogál nekem is!

Nos, kipróbáltam, és valóban "elviselhető". Érdekes, hogy eddig nem figyeltem erre a teljes képernyős lehetőségre. Bár az is igaz, hogy elég ritkán néztem mobilon Bet365-ös közvetítést...

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 07, 2020, 00:43:42
Akinek gondot okoz iden, hogy a magyar csatorna amelyik majd kozvetiti a meccseket meg nem foghato a haztartasokban es esetleg nem engedhet meg maganak egy NFL Game Pass elofizetest, az a meccsnapokon talalhat elo kozvetitesekhez linkeket ITT vagy ITT vagy ITT es talan ITT.
Legyen egy reklamblokkolo bekapcsolva es legyen a bongeszotok privat modban, de pl. ha mobilrol vagy tabletrol neteztek akkor latjatok majd, hogy ezek nagy resze eleg jo minosegu FHD-s adatfolyam, tehat nyugodtan lehet esetleg castingolni a tevetekre is az adast, hogy nagyobb kepernyon lassatok majd mi tortenik.

Aki lemarad az elo meccsekrol, de meg szeretne nezni oket masnap vagy a het folyaman annak viszont mindenkeppen javaslom az NFL Game Pass-t, ami az NFL sajat, hivatalos online musorszolgaltato rendszere amire szezononkent lehet elofizetni. Itt kovetni lehet a meccseket eloben de azon tul ugy mukodik mint egy videotar ahol evadokra visszamenoleg ra tudsz keresni az osszes meccsre vagy NFL-es musorra amit ok gyartottak le. Az eves dija ennek most valamivel tobb, mint 150 euro korul van.

Imádom az NFL-et, de bevallom, 50 ezer Ft-ot nem szívesen adnék ki ezért a Game Pass-ért. Viszont a linkeket köszi, azokat mindenképpen kipróbálom majd.

Sziasztok!
Olvastam pár jelentkezőről a NFL fantasy játékkal kapcsolatban. Érdeklődök, hogy néhány nap múlva szezon nyitány, reálisan nézve összejön egy csoportnyi jelentkező?
Van még pár nap, nyomjuk meg, játszunk egy jót, remélem sikerül. :beerchug:

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum szeptember 07, 2020, 17:00:27
Sziasztok!
Olvastam pár jelentkezőről a NFL fantasy játékkal kapcsolatban. Érdeklődök, hogy néhány nap múlva szezon nyitány, reálisan nézve összejön egy csoportnyi jelentkező?
Van még pár nap, nyomjuk meg, játszunk egy jót, remélem sikerül. :beerchug:
Csinalok egy ligat a sleeper-en (en ezt sokkal jobb platformnak tartom mint az NFL oldalat es a mobil app-juk is koroket ver mindenkire) es beteszem ide a linket amivel fel lehet majd ra iratkozni.
Ha osszejon 10 ember akkor belevagunk, ha nem akkor nem. Rajtatok all a dolog.
Draft Szerda este.

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 07, 2020, 19:31:54
... es beteszem ide a linket amivel fel lehet majd ra iratkozni.
https://sleeper.app/i/jRwKnw2WEP4o

0.5 PPR League
1QB-2RB-3WR-1TE-1FLEX-1KICKER-1DEF-5BENCH

11 ember fog tudni feliratkozni a linken, a draft szerda este 21:00-kor van.

Dijazast esetleg kesobb megbeszelhetjuk, de en nem ragaszkodom hozza h. penzt vonjunk bele a dologba.
Az jojjon akinek tavaly is bejott ez a jatek es szeret vele pepecselni minden heten par orat.

Miben jobb ez a sleeper felület, mint az NFL-é? Már örültem, hogy tavaly azt megtanultam :) Persze biztos ez is hasonló.