NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum szeptember 15, 2020, 19:30:00
Én meg is fogadtam a PHI-t, de szerencsém volt, mert a Bet365-ön van "korai kifizetés akció", ami azt jelenti, hogy ha egy csapat vezet 17 ponttal, akkor azt megadják nyertesnek. Úgyhogy az egyik szelvényemen így jött össze a PHI is, valamint a Detroit is. Mindkettőnek sikerült ugyanis 17 pontos előnyről kikapni.

Egyébként mondanám, hogy ne temesd még a csapatod, de az igazság az, hogy a Dallas támadósora megerősödött idén, úgyhogy nem lesz könnyű dolga az Eaglesnek.

Wow, ilyenről nem is tudtam, mint ez a korai kifizetés opció; igazán korrekt az iroda részéről :ok:
B opcióként imádom Mahomes-t; vele szerintem idén is sokáig érintett leszek a szezonban, ha esetleg a Philly korán lefő ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 15, 2020, 20:23:11
Wow, ilyenről nem is tudtam, mint ez a korai kifizetés opció; igazán korrekt az iroda részéről :ok:
NFL-es kombikra van nyeremeny escalator is a bet365-on. Minel tobb esemeny kerul a szelvenyre annal nagyobb szazalekkal lokik meg a nyeremenyt ha sikeres a szelveny.


"- Place a pre-game parlay (accumulator) of 2 or more selections for NFL / NBA / MLB / NHL on the following 2-Way markets: Spread/Run Line/Puck Line, Game Totals, 1st Half Point Spread, 2nd Half Point Spread, 1st Half Totals and 2nd Half Totals.
- If your bet is successful, we will add a bonus of 5 - 70% to your winnings. The bonus amount is dependent on the number of selections."


Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 16, 2020, 02:21:25
NFL-es kombikra van nyeremeny escalator is a bet365-on. Minel tobb esemeny kerul a szelvenyre annal nagyobb szazalekkal lokik meg a nyeremenyt ha sikeres a szelveny.

Nekem meg ez nem tűnt fel. Pedig 5 mérkőzés is volt a szelvényen, de nem is figyeltem, hogy többet adott volna, mint az öt mérkőzés szorzója.

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 16, 2020, 17:44:13
Nekem meg ez nem tűnt fel. Pedig 5 mérkőzés is volt a szelvényen, de nem is figyeltem, hogy többet adott volna, mint az öt mérkőzés szorzója.
Csak azokra a piacokra vonatkozik amiket kiemeltem a kommentben es minden szelekcionak ugyanarrol a piacrol kell szarmaznia egy szelvenyen. Money line az nincs benne pl.


Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 16, 2020, 23:30:43
Csak azokra a piacokra vonatkozik amiket kiemeltem a kommentben es minden szelekcionak ugyanarrol a piacrol kell szarmaznia egy szelvenyen. Money line az nincs benne pl.

Köszi, valóban rátettek egy kis bónuszt. Fel sem tűnt.
Viszont az érdekes, hogy az erről szóló e-mail-es tájékoztatást erről az akcióról tegnap este küldték csak ki, holott már négy napja él.
De ez legyen a legnagyobb probléma.

Patrick Mahomes a karrierje során szeptemberben:

Mérleg: 10-0
Passzolt TD-k: 32
Interceptionök: 0

:ok:


Az Eagles tehát megszerezte idei első győzelmét, ez pedig így a negyedik fordulóban elég volt arra, hogy a csapat átvegye a vezetést az NFC Eastben és egyedül álljon a divízió élén.
Jelenleg 12 csapatnak van legalább annyi győzelme, mint a teljes NFC Eastnek együttvéve.

;D Fly Eagles Fly ;D

Gronk 679 nap után kapott el ismét TD-t az NFL-ben :ok:

Egyre pofásabb ez a Tampa Bay; 38-10 a Packers ellen az nagyon masszív. Eközben a Patriots 2002 (!) novembere óta most először áll negatív mérleggel október elseje után.

És akkor a Brady-haterek kezdenek elcsendesedni, és rászállni Belichickre.

Idézetet írta: TiB Dátum október 19, 2020, 08:51:59
És akkor a Brady-haterek kezdenek elcsendesedni, és rászállni Belichickre.

Igen, erre szerettem volna utalni; viszont a TB nem csak Brady miatt jó (igaz, hogy javul, de még most sincs a TOP 10 irányító között passer rating mutatóban); a Pats pedig nem Belichick miatt rossz.

A Tampa már tavaly is jó kis csapat volt, erre a szezonra pedig lett egy olyan irányítójuk, aki nem dobál idényenként 40 interceptiont. Ami azért nem hátrány. Ráadásul van három remek TE-jük (még ha az egyik most sérült is, legalábbis mintha ezt hallottam volna), úgyhogy Bradynek végre vannak célpontjai is, nem úgy mint NE-ben az utolsó évben, amikor is a legtöbb meccsen TE nélkül játszottak. Emellett a Tampa megerősítette a falát is, úgyhogy Brady is jobban védve van, tehát könnyebben osztogathatja a passzait. Nem vagyok Buccaneers-szimpatizáns, de el kell ismerni, hogy nagyon jól összerakták ezt a csapatot, és simán meglehet a csoportgyőzelem is (pláne ha a Saints ennyit bukdácsol a továbbiakban is).
Ami pedig a kedvenc csapatomat illeti (Patriots), sajnos az történik csak, amire számítani lehetett. Belichick bármekkora mágus is, szarból ő sem tud várat építeni. Olyan meghatározó játékosok mentek el (Brady mellett), mint Kyle Van Noy, Jamie Collins és még sorolhatnánk, nem beszélve arról a 7-8 játékosról, akik idén a vírus miatt nem akartak pályára lépni. Én egy másik oldalon (egy tippjátékban) 8-8-as mérleget tippeltem a Pats-nek az idei szezonra, és a BUF csoportgyőzelmét. Sajnos úgy néz ki, hogy mindkettő közel jár majd az igazsághoz. De ez van. Nem lehet minden évben a csúcson lenni.


Idióták; ráadásul Mahomes '0,5', ha jól tudom ;D

Cordarrelle Patterson 105 yardos kickoff return TD-t szerzett az éjjel! Ez volt a nyolcadik karrierje során, amivel beállította az NFL-rekordot. :topbet_125: