NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NFL 2020/21

Itt lehet beszélgetni a 2020-21-es NFL szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

#1 április 22, 2020, 15:37:34, SPF Admin

Idézetet írta: Latzka Dátum április 22, 2020, 09:22:39
Atyaég :D

Elképesztő ügyletet hajtottak végre az NFL-ben: Tom Brady után Rob Gronkowski is a Tampa Bay Buccaneers játékosa lett!

Most ezt, hogy éli meg egy Pats drukker? El sem bírom képzelni. Próbáltam foci példával lemodellezni, de nem tudom melyik az a nagy csapat, ahol tulajdonképpen 2 hatalmas exra van (talán még Edelman, de ő sem az a szint)

Nem jó példa, mert katalánoknál mindig volt több kalsszis, de ilyesmi:

Xaxi és Iniesta  Barcelona ----> Levante

Idézetet írta: TiB Dátum április 22, 2020, 10:12:38
Nekem is pont ez jutott eszembe ;D

Ahogy látom a Pats-fanok nem örülnek túlságosan, én örülök hogy Gronkowksi visszatér. Nem hinném, hogy nagy menetelést rendez a Buccaneers, de várom az új felállást :)

NFL - Háromszoros bajnok védőjével hosszabbított a New England

A profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő New England Patriots szerződést hosszabbított háromszoros Super Bowl-győztes védőjével, Patrick Chunggal.


Sajtóértesülések szerint a 32 éves játékos további két évvel, 2023-ig kötelezte el magát, ez idő alatt pedig összesen 12,8 millió dollárt keres majd.
   
A jamaicai születésű Chungot a 2009-es draft második körében választotta ki a New England. A safety egy rövid philadelphiai kitérőt leszámítva egész karrierjét a csapatnál töltötte, 2015-ben, 2017-ben és 2019-ben is Super Bowlt nyert az együttessel.

forrás: MTI

Tom Brady passzol legalább 30 touchdownt?

Új csapat, új kihívások. Az elmúlt idényekben volt, hogy sikerült a 30 passzolt TD, volt hogy nem. Összejöhet a Tampánál?

1.91-es szorzón fogadhatsz rá az Unibetnél!

Bár a kérdésből nem derül ki (majd utánanézek az Unibeten), hogy a 30 TD csak az alapszakaszra, vagy a rájátszásra is vonatkozik, de bármelyikről is legyen szó, szerintem meglesz a 30 TD.
Az egyetlen dolog, ami esetleg elbizonytalanítana, az az, hogy egy új helyen az irányítónak mindenképpen össze kell szoknia az elkapókkal (nem úgy van, mint NE-ben, ahol csukott szemmel is megtalálta Brady Edelmant vagy Gronkot), de ennek ellenére sokkal több minden szól a sikeres 30 TD mellett, mint ellene.
Tampában eddig is volt két nagyon jó TE és két minőségi WR, amit mi sem bizonyít jobban, mint hogy az előző idényben még az összevissza dobáló (lásd 30 INT), szerencsétlen Jameis Winstonnak is sikerült 33 TD-t összehoznia. Az elkapók most is megmaradtak (kiegészülve egy erőtől és bizonyításvágytól duzzadó Gronkkal), és a draftot elnézve a csapat is mindent megtett annak érdekében, hogy megvédje az irányítót, márpedig ha Bradynek van ideje, akkor általában megtalálja a célpontjait. Tavaly úgy ért el 24 TD-t, hogy sorban hullattak ki az elkapók a Patriotsnál, most viszont a bőség zavarával kell majd megküzdenie.
Ha ehhez hozzávesszük, hogy a Tampa sorsolása nem igazán vészes idén, akkor nem tudom elképzelni, hogy 16 meccsen ne szerezzen Brady 30 TD-t.
Talán a sérülés az egyetlen dolog, amin szerintem elmehet a tipp.
De ilyen pesszimista hozzáállással kár is bármire fogadni.  :D

Szerintem alapszakaszra vonatkozik, az Unibet rendes idénynek hívja :)

Idézetet írta: TiB Dátum június 01, 2020, 07:42:50
Szerintem alapszakaszra vonatkozik, az Unibet rendes idénynek hívja :)

Igen, utánanéztem én is, és bár nem nagyon tudtam értelmezni a "rendes idény" kifejezést, de én is arra gondolok, hogy ez az "alapszakasz" kódolt kifejezése akar lenni.

Új sportcsatornán lesz látható Magyarországon az NFL

Az idei szezontól az ARENA4 nevű új sportcsatornán lesznek láthatóak a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) mérkőzései.


A csatornát üzemeltető Network4 hétfői közleménye szerint a 2020-as NFL-szezon alatt az ARENA4 az alapszakaszból fordulónként öt mérkőzést közvetít élőben, és a rájátszás összes találkozóját, valamint a Super Bowlt is élőben sugározza. Ezen felül a Network4 az idény folyamán hetente jelentkező stúdióműsort is készít, amelyben az NFL aktuális eseményeiről számolnak be. A cég azt is jelezte, hogy az ősszel induló online platformján, az ARENA4+-on további kiegészítő szolgáltatásokat kínál majd a sportág rajongóinak.
   
"Az ARENA4 a sport új arcát képviseli Magyarországon. Az NFL, a MotoGP, az IndyCar, az NHL, a skót Premier League, az angol másodosztályú bajnokság, a Championship és a francia férfi kézilabda-bajnokság közvetítési jogának megszerzése átfogó és színvonalas sportportfóliót biztosít a piacon, és tekintélyes választási lehetőséget kínál a nézőknek" - kommentálta az NFL-lel kötött szerződést Nick Doff, a Network4 üzletfejlesztési igazgatója.
   
A közlemény szerint az NFL népszerűsége gyorsan nő Magyarországon. A Nielsen Közönségmérés adatai alapján az élő mérkőzések nézettsége ma már eléri a négy legnagyobb európai futballbajnokság meccseinek nézettségét. A legutóbbi nagydöntőt, a Super Bowlt a 18-59 év között férfi célközönség 23 százaléka követte élőben.
   
Az NFL-t 2004 óta a Sport Tv közvetítette Magyarországon.

forrás: MTI

Rohej. Mi a fasznak egy uj sportcsatorna?

Úgy látszik valakinek nem tetszik hogy valami jól működik. Mindent el kell rontani.

Talán nem a legszerencsésebb, hogy úgy mondok véleményt valamiről, hogy még nem is láttam a végeredményt (mármint az új Aréna4-et), de ennek ellenére nagyon sajnálom, hogy elvitték az NFL-közvetítéseket a Sport tv-ről. Ha volt valami, amit jól csinált a csatorna, akkor az az NFL volt. Faragó Ricsi személyében egy nagyon jó és nagyon felkészült kommentátort találtak, de a meghívott szakértőket (Sanyi, Márk, Zoli stb.) is egyre jobban megkedveltem az évek alatt. Csapatszimpátiától függetlenül.
A háttérműsoruk (Trash Talk) is egyre jobb lett az évek alatt, úgyhogy azt gondolom, nagyon magasra tették a lécet.
Állítólag Kun "Maka" Zsolt lesz az új kommentátor az Aréna4-en, akit korábban láthattunk a Sport tv-n is egyszer-egyszer, mint meghívott szakértőt, de nekem az ő habitusa és hozzáállása nem olyan, mint pl. Kovács Sanyié vagy a már említett Faragó Ricsié.
De ettől függetlenül sem vagyok kibékülve az új sportcsatornával, mert félek, hogy ezzel is olyan zűrök lesznek majd, mint legutóbb a Spílernél, amikoris hónapokig csak az ország egyik fele tudta nézni, mert nem sikerült megállapodni a szolgáltatókkal.

Idézetet írta: HT Dátum július 07, 2020, 20:27:40
Talán nem a legszerencsésebb, hogy úgy mondok véleményt valamiről, hogy még nem is láttam a végeredményt (mármint az új Aréna4-et), de ennek ellenére nagyon sajnálom, hogy elvitték az NFL-közvetítéseket a Sport tv-ről. Ha volt valami, amit jól csinált a csatorna, akkor az az NFL volt. Faragó Ricsi személyében egy nagyon jó és nagyon felkészült kommentátort találtak, de a meghívott szakértőket (Sanyi, Márk, Zoli stb.) is egyre jobban megkedveltem az évek alatt. Csapatszimpátiától függetlenül.
A háttérműsoruk (Trash Talk) is egyre jobb lett az évek alatt, úgyhogy azt gondolom, nagyon magasra tették a lécet.
Állítólag Kun "Maka" Zsolt lesz az új kommentátor az Aréna4-en, akit korábban láthattunk a Sport tv-n is egyszer-egyszer, mint meghívott szakértőt, de nekem az ő habitusa és hozzáállása nem olyan, mint pl. Kovács Sanyié vagy a már említett Faragó Ricsié.
De ettől függetlenül sem vagyok kibékülve az új sportcsatornával, mert félek, hogy ezzel is olyan zűrök lesznek majd, mint legutóbb a Spílernél, amikoris hónapokig csak az ország egyik fele tudta nézni, mert nem sikerült megállapodni a szolgáltatókkal.
Maka jo gyerek, de o csak tanulta ezt, Sanyi, Mark meg benne is van. Egyebkent erdekesseg, hogy Maka anno az nba1.hu forum egyik gyokeres tagja volt, Bazskaval egyutt, aztan Bazska bekerult a Sport1-hez, utana meg beajanlotta Makat is.
Nehez szakma, drukkoltam nekik mindig, mert tenyleg nem konnyu, es szerintem helytalltak.

Azert furcsa lesz Faragu Ricsiek nelkul az NFL, szerintem kurvajol csinaltak.

Nálam az NFL magyar közvetítéssel az egyet jelentett Faragó Ricsiékkel. Maka nagy sportfogadó is, én arról a területről "ismerem" és nincs vele nagy gond, de a leghangulatosabb páros nekem Ricsi - Sanyi volt. Sajnálom, hogy ezt is lenyúlták a Sport Tv-től. :(