NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NFL - Csak a jegyek húsz százalékát értékesíti a Patriots

A New England Patriots amerikaifutball-klub kedden bejelentette, stadionja csak maximum húsz százalékos kihasználtsággal fogad majd nézőket a tengerentúli profiliga (NFL) új idényében.


A hatszoros bajnokcsapat a honlapján közölte, tájékoztatták a bérleteseket, hogy a 65 878 fő befogadására alkalmas Gillette Stadionban - amennyiben arra a helyi egészségügyi hatóságok is áldásukat adják - a biztonság megőrzése érdekében mindössze az ülőhelyek húsz százalékát foglalhatják majd el.

A nézők között kötelező lesz a közel 180 centiméternyi távolságtartás, a lelátón tíz széket ki kell majd hagyni egymás között, a stadion első nyolc sorát pedig szabadon kell hagyni. Mindemellett kötelező lesz a maszkviselés.
   
A szezon a tervek szerint szeptember 10-én rajtol.

forrás: MTI

Sajnos ez egy nagyon furcsa szezon lesz. Ha lesz egyáltalán.
Kíváncsi leszek, hogy azok a játékosok, akik eddig évek óta minden meccsüket telt ház előtt játszották, hogyan teljesítenek majd hétről hétre üres lelátók előtt (mert ugye vannak csapatok, akik zártkapus mérkőzéseket rendeznek hazai pályán).
Ami pedig a Patriots hírt illeti, kicsit elkezdtem matekozni, és azt számolgattam, hogy ha a nézőknek 10 széket ki kell hagyni egymás között (vagyis csak minden 11. széken ülnek majd), akkor hogyan jön ki a 20%.  ;D


Az a vicc,hogy a Trékomnál(Telekom) még mindig nem tudni mikor lesz a kínálatba illetve lesz e  egyáltalán az Arena4.

Off:
Mindig ugyanaz a sztori. Engem eloszor a Digis terhoditas erintett, majd jott a spiler felvasarlasa lefedettseg nelkul, majd most ez. Termeszetesen az uj belepo mindig celba er(t).


Idézetet írta: TiB Dátum július 20, 2020, 13:01:40
Árpa Attila. :hanyas:

https://fuzovelkifele.com/2020/07/igy-nez-majd-ki-az-arena4-nfl-stabja/

Olvasom ezt a névsort, de nem igazán mondanak semmit ezek a nevek. Illetve azt látom, hogy benne vannak a sportágban, de hogy kommentátorként milyenek lesznek...
Továbbra is azt gondolom, hogy a Sport TV nagyon magasra állította a lécet Ricsivel, Sanyival, Márkkal, Zolival stb., amit szerintem nagyon nehéz lesz megugrani. Azt viszont jó látni, hogy Buday Zoliékkal folynak a tárgyalások.
Árpa Attila műsorvezetőségéről pedig csak annyit mondanék, hogy kicsit olyan érzésem van, mintha a csatorna a "nagy név"-re hajtana, nem pedig a minőségre.

Én valahogy mindig az amcsi streameket nézem, mivel a TV-ben álltalában olyan csapatok meccseit adták, akik a legnagyobb tömeget vonzották a képernyő elé. De ízlések és pofonok.

Esetleg a tippelést nem kezdjük el a szezonra?
Van pár valuenak tűnő tipp így elsőre.

DEN Broncos 7.5 győzelem felett (1.83)
TEN Titans 8.5 győzelem felett (1.71)
TEN Titans osztály nyertese (2.50)
NO Saints osztály nyertese (1.80)
Joe Burrow év támadó újonca (3.40)
Patrick Mahomes legtöbb alapszakasz passzolt yard (5.50)

Lesz idén orgos NFL Fantasy liga? Én tavaly játszottam először, és nagyon bejött, úgyhogy jönnék idén is.

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 28, 2020, 12:20:25
Lesz idén orgos NFL Fantasy liga? Én tavaly játszottam először, és nagyon bejött, úgyhogy jönnék idén is.

@Ghastly ?

Nekem is a tavalyi volt az első és imádtam! Le sem töröltem az alkalmazást a telefonomról ;D

Jó felvetés!  ;)
Én is nagyon örülnék, tavalyi szezon nagyon jól sikerült és végre össze is jött egy bajnokságra való jelentkező, remélem idén is lesz saját bajnokság, hogy ismét összemérjük tudásunk és játszunk egy jót, több hónapon keresztül.

Természetesen ha van igény, szívesen lebonyolítom :)

Aki jönne idén is, az írjon ide be nyugodtan egy hozzászólást, az eddigieket feljegyeztem.

Addig is, amit a TV ad: ( magyar :P )

NFL Week 1 az Arena4-en:
Szeptember 11, péntek
02:20 - Kansas City Chiefs - Houston Texans

Szeptember 13-14, vasárnap-hétfő
19:00 - Atlanta Falcons - Seattle Seahawks
22:20 - New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers
02:20 - Los Angeles Rams - Dallas Cowboys

Szeptember 15, kedd
01:15 - New York Giants - Pittsburgh Steelers
04:10 - Denver Broncos - Tennessee Titans

Kiemeltem számomra leginkább várósat, Patset meg lehet nézni majd online :)  :great: :great: :great:

Jovok.
Arena4 lefedettsege nott az elmult idoszakhoz kepest? Diginel nincs a kinalatban, ez fix.