NFL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 07, 2020, 20:09:08
Miben jobb ez a sleeper felület, mint az NFL-é? Már örültem, hogy tavaly azt megtanultam :) Persze biztos ez is hasonló.
Sokkal jatekos kozpontubb. Nincsenek felesleges reklamok, ujsagcikkek es videok az arcodba tolva.
A kezelofelulet teljesen egyszeru es nem igenyel kulonosebb angol tudast vagy melyebb hozzaertest, minden ala van rendelve a jateknak.
Tenyleg csak a lenyegre koncentral es a mobil appjuk jelenleg a legjobb a piacon.
Van benne chat funkcio, tudok uzenni mindenkinek a jatekon belul, nem kell folyton itt a forumon kommunikalni stb.
Sorolhatnam, de aki feliratkozik majd ugyis meglatja.
Ha osszejovunk min. 8-an akkor mar el fog tudni indulni a dolog - az alatt nem erdemes nagyon belevagni.

Bent vagyok 3. csapatként, aztán majd meglátjuk az érdeklődést.

Na, elkuldtem a fantasy football ligahoz a fenti linket privat uzenetben azoknak akik tavaly jatszottak velunk (valamiert Redmunchen blokkolt engem igy neki nem tudtam uzenni) de aki tavaly nem jott viszont iden jatszana az is jojjon nyugodtan.
Aztan szerda estig majd kiderul osszejon-e eleg ember (8-10-12) ahhoz h. el tudjunk indulni iden is.

Nem blokkoltalak, most az a gyari beallitas, h nem tud irni senki; de a lenyeg, h mar tag vagyok.  :ok: szerdai draft nekem oke.


Kikerestem neked @HT mert egy kollégánk dgabesz megosztotta hogyan lehet bet365 nagyban nézni a meccseket.Azóta én is rendszeresen használom.

Mindenre van megoldás! :D
Csináltam egy gyors videót (1:58) arról, ahogy én csinálom...
http://users.atw.hu/arbmachtfrei/bet365_full_screen.mp4



Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 07, 2020, 22:56:33
Kikerestem neked @HT mert egy kollégánk dgabesz megosztotta hogyan lehet bet365 nagyban nézni a meccseket.Azóta én is rendszeresen használom.

Mindenre van megoldás! :D
Csináltam egy gyors videót (1:58) arról, ahogy én csinálom...
http://users.atw.hu/arbmachtfrei/bet365_full_screen.mp4

Nagyon köszönöm @Powell – Istenkirály vagy!!!  ;D
Megnéztem, és tök jó az egész.
Egyébként el sem hiszem, hogy megcsináltad nekem ezt a videót. Tényleg nagyon köszi.

A Hűségprogramban van egy olyan lehetőség, hogy 10 pont adható segítőkészségért. ("Egyetlen célunk vele, hogy jutalmazzuk a fair play játékosokat, a bejegyzéseik által sokaknak segítőket.") @SPF Admin nem szeretnék senkit befolyásolni a döntésben, de nálam ez maximálisan kiérdemelte a jutalmat.

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 07, 2020, 23:15:09
Nagyon köszönöm @Powell – Istenkirály vagy!!!  ;D
Megnéztem, és tök jó az egész.
Egyébként el sem hiszem, hogy megcsináltad nekem ezt a videót. Tényleg nagyon köszi.

A Hűségprogramban van egy olyan lehetőség, hogy 10 pont adható segítőkészségért. ("Egyetlen célunk vele, hogy jutalmazzuk a fair play játékosokat, a bejegyzéseik által sokaknak segítőket.") @SPF Admin nem szeretnék senkit befolyásolni a döntésben, de nálam ez maximálisan kiérdemelte a jutalmat.
A köszönet dgabeszt illeti a videót is ő csinálta én csak megkerestem :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 07, 2020, 23:40:52
A köszönet dgabeszt illeti a videót is ő csinálta én csak megkerestem :ok:

Akkor ezek szerint félreértettem a hozzászólásod, de mindegy, akkor is nagyon köszi.
dgabesznek, hogy megcsinálta, neked pedig, hogy megkerested.  :beerchug:

Tovabbra is varjuk a jatekosokat az idei fantasy football ligankba, meg hat szabad hely van kiado.
0.5 PPR League, a draft szerda este lesz.

https://sleeper.app/i/jRwKnw2WEP4o

Sziasztok!

Kicsit szomorú a helyzet,ha jól számoltam szervezőkkel együtt jelenleg 6 főnél tartunk, ami nagyon kevés sajnos.Igazából annyit tehetünk, hogy várunk akár csütörtökig is, aztán este lenne a draft. A felület  nekem mindegy, maradhatunk is, mehetünk is, ezt a többségre bízom ahol komfortosabbnak érzitek magatokat, én a régit javasolnám. Bár amíg nem vagyunk meg,addig mindegy :)

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 08, 2020, 10:37:46
Sziasztok!

Kicsit szomorú a helyzet,ha jól számoltam szervezőkkel együtt jelenleg 6 főnél tartunk, ami nagyon kevés sajnos.Igazából annyit tehetünk, hogy várunk akár csütörtökig is, aztán este lenne a draft. A felület  nekem mindegy, maradhatunk is, mehetünk is, ezt a többségre bízom ahol komfortosabbnak érzitek magatokat, én a régit javasolnám. Bár amíg nem vagyunk meg,addig mindegy :)

De jó, hogy más is felszólalt a régi mellett :) Nekem az jobban tetszik; és abban jobban úgy érzem, hogy az 'NFL-ben vagyok' ::)
Továbbá, aki nem szeretne csak 1 gombot megnyomni minden héten, annak ott az automatize gomb ;D (nem magamra értettem; én próbáltam néha a saját fejem után menni)

Részemről teljesen mindegy melyik opció lesz a befutó.
Csak legyen meg a létszám, még nem késő. Reméljük a tavalyi csapatból még páran aktiválódnak. :great:
Amióta NFL fantasy játékot folytatom, csak az NFL oldalán próbáltam ki, de kompromisszum kész vagyok, ha kell.
Egyébként vasárnap kipróbáltam a live draftot az NFL honlapján, mit mondjak kissé (eléggé) megváltozott, teljesen átalakult a felület, elsőre nem igazán jött át.

Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 08, 2020, 10:37:46
Sziasztok!

Kicsit szomorú a helyzet,ha jól számoltam szervezőkkel együtt jelenleg 6 főnél tartunk, ami nagyon kevés sajnos.Igazából annyit tehetünk, hogy várunk akár csütörtökig is, aztán este lenne a draft. A felület  nekem mindegy, maradhatunk is, mehetünk is, ezt a többségre bízom ahol komfortosabbnak érzitek magatokat, én a régit javasolnám. Bár amíg nem vagyunk meg,addig mindegy :)
Nyolcan mar el tudunk indulni, az jo feszes verseny lenne, szoval igazabol csak egy emberre varunk.
A regi felulet szerintem egyaltalan nem felhasznalobarat, a mobil appjuk bitang lassu volt es tele volt felesleges videokkal es hirdetesekkel.
Akinek itt nem tetszik a grafikus felulet azt megertem, de azon a kis reszen kivul a Sleeper szerintem mindenben koroket ver az NFL oldalara.
Tartsuk meg a draftot holnap este ha elegen leszunk es utana a chatbe be lehet irni ha a tobbseg vissza akar valtani az NFL oldalara, de en nem javaslom.

TiBrady is megérkezett, köszi a meghívást! :beerchug: