Eredményhirdetés - Kiút a barlangból!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Végső sorrend és sorsolás

Ebben a topikban hirdetem ki a nyertest, illetve sorsolom ki a random díj nyertesét. Megpróbálom már péntek este, ha lesz rá lehetőség, de ha épp csúszok vele pár napot, ne haragudjtatok, néha egész sok dolgom tud lenni. Ami biztos, ahogy eddig is, úgy ezután is minden TiB-játék kifizetésre kerül :)

Köszönöm az ötleteket a játékot illetően, illetve hogy részt vesztek/vetettek!

:beerchug:

Játékbarlang 2 - Végeredmény:

12 pontos: @Coutinho

10 pontos: @zbking @Hentesáru @Őrült Király

8 pontos: @Lucho @peshark @MessiÁs

7 pontos: @RedMunchen @sipull @GreenEagle  @grof19

6 pontos: @baliizu @Szigo @BvB_09

5 pontos: @Assassin @Noppyka  @strictly

4 pontos: @Giggs

3 pontos: @Tomka

2 pontos: @sunik29 @Szabcsi151

1 pontos: @Alk @hubika88 @Bucak77 @tonijani @LosGabos

Amennyiben hiba áll fenn, kérlek jelezzétek :)

Szerintem jó kis verseny volt ez, köszi a szervezést! A random díj még folyamatban? :D

Igen, folyamatban, holnap megejtem a sorsolást, ha törik, ha szakad. Sajnos napközben szembesültem vele, hogy egy kinövő fogacska elég fájdalmas egy kisembernek, ezért nem volt sok időm sorsolni.

Tervezek harmadik kört, napi díjazással, több nyertessel. Kérdezték a minap, hogy miért csinálom, biztos az org pénzeli vagy gazdag vagyok stb, ezek amolyan gesztusok tőlem a közösség felé. Kaptam itt sok jó tippet, meglátást, nyereséges szelvényre ötletet, szóval szerintem úgy illik, ha adok is vissza belőle. Ezt csak azért írom le, mert kár konteózni, ez csak egy játék, ennyi :)

Ez esetben még nagyobb respekt. :)

Köszönjük.

A random díj sorsolása a wheelofnames.com oldalán történt, sajnos nem tudtam rögzíteni átmeneti laptopomon.

Sorsolás nyertese: @strictly, gratulálok!

:beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2020, 11:29:56
A random díj sorsolása a wheelofnames.com oldalán történt, sajnos nem tudtam rögzíteni átmeneti laptopomon.

Sorsolás nyertese: @strictly, gratulálok!

:beerchug:

Köszönöm szépen TiB!  :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2020, 00:31:47
Igen, folyamatban, holnap megejtem a sorsolást, ha törik, ha szakad. Sajnos napközben szembesültem vele, hogy egy kinövő fogacska elég fájdalmas egy kisembernek, ezért nem volt sok időm sorsolni.

Tervezek harmadik kört, napi díjazással, több nyertessel. Kérdezték a minap, hogy miért csinálom, biztos az org pénzeli vagy gazdag vagyok stb, ezek amolyan gesztusok tőlem a közösség felé. Kaptam itt sok jó tippet, meglátást, nyereséges szelvényre ötletet, szóval szerintem úgy illik, ha adok is vissza belőle. Ezt csak azért írom le, mert kár konteózni, ez csak egy játék, ennyi :)

Arra nem gondolnak esetleg, hogy te állsz az egész org hátterében?  :D