Napi tipp - Május 10.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Időpont: 2020.05.10. (19:00)
Esemény: Foci Fehérorosz bajnokság (Dynamo Brest - Dinamo Minszk)
Tipp: Játékidő eredménye (döntetlen)
Odds: 3.50
Iroda: bet365
Indokás:

A tizenkettedik helyezett Dynamo Brest látja vendégül a tizenharmadik helyen álló Dinamo Minszk csapatát. Nagyon hasonló eredményeket értek el idáig és a Dinamo Minszk még nem játszott döntetlent eddigi mérkőzésein.
Egymással játszott mérkőzéseik változatosak voltak viszont többször is döntetlenre végződött. Ma is lehetséges egy ilyen eredmény.

játékon kívül, de full komolyan:

Vitebsk-Soligorsk
Fehérorosz bajnoki 15:00
Tipp: első fi. büntetőpontok 6+ @ 45.00 (betclic)

Stetsurin vezeti, idén ez a spori elég komolyan szórja a lapokat, ha ő vezet, mindig overezek, és eddig egyszer bántam meg. Nos, ahhoz, hogy már a félidőben kiszórjon mondjuk 6 sárgát, vagy 4 sárgát meg egy pirosat, ahhoz azért kell sokminden, de nála benne van a pakliban, hogy már a meccs elejétől elkezdi az osztást. Elvileg akár jó meccs is lehet, a vendég épp elkapta a fonalat, a hazai meg két forduló óta nyeretlen, ebből lehet egy jó tempójú meccs, amely magával hozhatja a feszültséget, és akkor már a lapokat is. Próba-szerencse alapon behúztam, 'biztosításként a pontosan 5 büntetőpontra is tettem, mert az aztán tök bosszantó, ha egy lapon múlik.
(22beten még behúztam a büntetős opciókat, hátha beakad valami)

Idézetet írta: Szigo Dátum május 09, 2020, 16:09:11
Osztrovec - Csajka Zelva
Labdarúgás Fehéroroszország
2020.05.10. 12:00

Tipp: over 4,5
Odds: 1.81
Iroda: unibet

nyertes

Labdarúgás, Fehéroroszország,  Vysshaya Liga
2020.05.10. 17:00
Smolevichi-BATE
Tipp: 1X
Odds: 3.75
Iroda: Bet365

Remek formában várja a találkozót a vendég BATE,  de ez a meccs nem lessz könnyű... Ugyan a kieső zónában tanyázik a smolevichi, 7 forduló alatt csak 3 pontot szereztek,  de a játékot remekül tudják ölni, a Brest és a Soligorsk ellen is sikerült 1 pontocskát szerezni és ez a BATE nem sokkal erősebb utóbbi két csapatnál. Szerintem elég volt a jóból vendêg oldalon és ma pontokat hullajtanak.

Labdarúgás, Fehéroroszország: Premier Liga
2020.05.10., 19:00

Dinamo Brest - Dinamo Minsk
Tipp: szögletek száma 12-14
Odds: 3.50
Iroda: bet365

A tavalyi bajnok nem indított túl jól, 7 meccsen mindössze 10 pontot gyűjtöttek. Lényegesen gyengébbek most, mint a múlt szezonban, viszont még így is a TOP3 a reális cél számukra. A Minsk nem marad el tőlük sokkal játékerőben, viszont szinte biztos vagyok, hogy a Brest ma nem fog kikapni. Véleményem szerint a Brest jóval többet fog támadni, míg a Minsk a kontrákra fog berendezkedni. Nem lesz unalmas meccs, gólokat és szögletek várok szép számmal. Tippem: 2-1, 13 db. szöglet

Darts
18:30

Dobromyslova, A +1.5
Kör hendikeppel
Sherrock, Fallon - Dobromyslova, A
3.75
bet365

Preztizcsata lesz a hölgyek között. Dobromyslova 2 hete részt vett az Icons of Darts ligában egy játéknapon, de az botrányosra sikerült. Nagyon gyenge volt az átlaga, a végén 5-0-ákra kapott ki. Gyanithatóan tudatmódositót használt, vagy durván bundázott. További szereplést nem is kapott, a mai lesz neki a következő. Úgy gondolom, mégegyszer nem játszhat ilyen botrányosan. Sherrock ellen talán a győzelem is összejöhet, ugyanis ő sem villog ezen a tornán.

Idézetet írta: tonijani Dátum május 10, 2020, 08:53:19
DÉL-KOREA: K League 2 - 1. forduló
10.05.2020 11:30
Gyeongnam-Jeonnam
tipp:x
odds:3.60
bet365

A hazaiak utolsó négy meccsükből háromszor döntetlent játszottak, és a két csapat legutolsó találkozója szintén döntetlennel zárult. Úgy gondolom ma is X lesz.
0-0 nyertes

Tenisz-Bemutató
2020.05.10. 20:00

Nicolas Guillon -Tristan McCormick
Tipp: Nicolas Guillon
Odds: 5,50
Iroda: Tippmix


Bemutató mérkőzéseknél bizony előfordulhatnak szélsőséges eredmények, mivel sok esetben ismeretlen játékosok mérkőznek meg. Az amerikai Tristan McCormick ezen a "tornán" túl van már hat meccsen, amelyekből négyet elveszített. Nicolas Guillon -ről gyakorlatilag semmi infót nem találtam, viszont sötét lóként képes lehet meglepetést okozni. Az irodák hozzánk hasonlóan nehezen mérik fel az esélyeket az ilyen találkozókon, ezért gondolom, hogy lehet érték ebben a meccsben.

Modus Champions Series 
2020.05.10. 19:30

Taylor, Phil - Sherrock, Fallon 
Tipp: Legtöbb 180-as dobás: döntetlen
Odds:3.65
Iroda:unibet

Sportág, időpont: Tenisz, International Tennis Series 19:20
Esemény: Storch - King
Tipp: Storch
Odds: 1.61
Iroda: Bet365

darts, PDC Darts Home, 2020.05.10 20:30

Krzysztof Ratajski vs Toni Alcinas
tipp: Ratajski -3.5 HC
odds: 3.75
iroda: william hill

Jobb játékosnak gondolom Ratajskit, ha bekezd közé teheti a három leget. Nyilván lutri, de nincs jó formában Alcinas, egymas elleniük vegyes, de azért Ratajski nyert szorosban legutóbb, most ideje egy simának. Azért "emberpénzzel" lehet nem tenném csak virtuálissal :)

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum május 10, 2020, 08:59:43
fehérorosz bajnokság
május 10. 19:00
D. Brest-D. Minsk
1
2.00
bet365

A Brest a bajnokcsapat, a jobb csapat, bár a Minszk sem tartozik a leggyengébbek közé. A Brest rosszul kezdett, ezért most kell a győzelem.

nyertes

Idézetet írta: dert Dátum május 10, 2020, 17:07:24
Sportág, időpont: Tenisz, International Tennis Series 19:20
Esemény: Storch - King
Tipp: Storch
Odds: 1.61
Iroda: Bet365

NYERTES

Idézetet írta: Coutinho Dátum május 10, 2020, 14:48:25
Labdarúgás, Fehéroroszország: Premier Liga
2020.05.10., 19:00

Dinamo Brest - Dinamo Minsk
Tipp: szögletek száma 12-14
Odds: 3.50
Iroda: bet365

A tavalyi bajnok nem indított túl jól, 7 meccsen mindössze 10 pontot gyűjtöttek. Lényegesen gyengébbek most, mint a múlt szezonban, viszont még így is a TOP3 a reális cél számukra. A Minsk nem marad el tőlük sokkal játékerőben, viszont szinte biztos vagyok, hogy a Brest ma nem fog kikapni. Véleményem szerint a Brest jóval többet fog támadni, míg a Minsk a kontrákra fog berendezkedni. Nem lesz unalmas meccs, gólokat és szögletek várok szép számmal. Tippem: 2-1, 13 db. szöglet

NYERTES

Idézetet írta: Coutinho Dátum május 10, 2020, 14:48:25
Labdarúgás, Fehéroroszország: Premier Liga
2020.05.10., 19:00

Dinamo Brest - Dinamo Minsk
Tipp: szögletek száma 12-14
Odds: 3.50
Iroda: bet365

A tavalyi bajnok nem indított túl jól, 7 meccsen mindössze 10 pontot gyűjtöttek. Lényegesen gyengébbek most, mint a múlt szezonban, viszont még így is a TOP3 a reális cél számukra. A Minsk nem marad el tőlük sokkal játékerőben, viszont szinte biztos vagyok, hogy a Brest ma nem fog kikapni. Véleményem szerint a Brest jóval többet fog támadni, míg a Minsk a kontrákra fog berendezkedni. Nem lesz unalmas meccs, gólokat és szögletek várok szép számmal. Tippem: 2-1, 13 db. szöglet

Gratulálunk @Coutinho ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.