Davis Kupa 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Mint ismert, március 6. és 7. Davis Kupa meccs a belgák ellen a Főnix Csarnokban Debrecenben. Mivel elég sok debreceni, illetve viszonylag közel lakó van, összehozhatnánk egy org-os meccsnézést-szurkolást. Aki benne van, az jelezhetné ebben a topikban.

Én természetesen ott leszek! :ok:

Érdekel a dolog! :ok:
(de csak, ha közel ülünk bosziikéhez ;D)


 :P
Veszélyben a debreceni Davis Kupa-mérkőzés!

Vészharangokat kongat a szövetség embere.

Kérdésessé válhat a Belgium elleni tenisz Davis Kupa-selejtező magyarországi megrendezése. Juhász Gábor, a magyar szövetség (MTSZ) sportigazgatója és a DK-válogatott menedzsere az MTI-nek pénteken elmondta, ha a kormány nem kívánja támogatni a párharc lebonyolítását, akkor az MTSZ nem tudja megszervezni az eseményt, amelynek a tervek szerint a debreceni Főnix Csarnok ad otthont március 6-án és 7-én.
A sportigazgató kifejtette, ha az MTSZ jelzi a nemzetközi szövetségnek (ITF), hogy nem tudja megrendezni az osztályozót, akkor súlyos pénzbírságra számíthat, emellett az ITF Belgiumnak adhatja a rendezői jogot, illetve ha a belgák nem kívánják lebonyolítani a párharcot, akkor semleges helyszínen kerülhet rá sor.

A selejtező győztese a novemberi, 18 csapatos madridi DK-fináléban küzdhet meg a világ legjobb csapataival.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2020, 21:52:53
:P
Veszélyben a debreceni Davis Kupa-mérkőzés!

Vészharangokat kongat a szövetség embere.

Kérdésessé válhat a Belgium elleni tenisz Davis Kupa-selejtező magyarországi megrendezése. Juhász Gábor, a magyar szövetség (MTSZ) sportigazgatója és a DK-válogatott menedzsere az MTI-nek pénteken elmondta, ha a kormány nem kívánja támogatni a párharc lebonyolítását, akkor az MTSZ nem tudja megszervezni az eseményt, amelynek a tervek szerint a debreceni Főnix Csarnok ad otthont március 6-án és 7-én.
A sportigazgató kifejtette, ha az MTSZ jelzi a nemzetközi szövetségnek (ITF), hogy nem tudja megrendezni az osztályozót, akkor súlyos pénzbírságra számíthat, emellett az ITF Belgiumnak adhatja a rendezői jogot, illetve ha a belgák nem kívánják lebonyolítani a párharcot, akkor semleges helyszínen kerülhet rá sor.

A selejtező győztese a novemberi, 18 csapatos madridi DK-fináléban küzdhet meg a világ legjobb csapataival.

Ebben semmi meglepő nincsen, februári WTA verseny mögül is kihátráltak, fogy a pénz. Az is elmarad, valószínűleg ez is el fog. Ott is próbálták áthárítani a felelőséget, hogy a szervezők kerestek későn helyszínt, de pénz nélkül rohadt nehéz lefoglalni bármit is. Érdekes lesz még a budapesti Giro is, mivel ott is akadnak gondok, csapatok szűntek meg hirtelen, pedig elvileg ott is volt pénz dögivel, de utolsó pillanatban kihátrált mindenki. Valószínűsítem, hogy itt is ez történt és nem az, hogy nincsen hely... Ha igazán szeretnék, biztosan megszerveznének egy ilyen tornát, hiszen anno az ATP körül is volt gond, mégis lehozták a rendezést, mert akkor még volt rá keret.

https://teniszjegyek.hu/Rendezvenyek/Davis_Cup_by_Rakuten_Qualifiers_2020-9/3&palyak_ID=5&jegyek_tipus=teljes+b%C3%A9rlet&jegyek_kezdes_datum=2020-03-06&jegyek_vege_datum=2020-03-07&jegyek_session=0


Aki tapasztaltabb teniszmeccs ülőhely választásában az segíthetne :)
Miért a bírói szék mögötti J szektorokban kezdett el beindulni a jegyeladás? (5 szektor már megtelt) A csapatok közelsége vagy mi lehet vonzóbb ebben az oldalban? Kamera lehet tudni melyik oldalt 'vesz'?

@firgabácsi @Pozzato @hubika88 @Titti7 @alexthebest ?

szerintem igen, egy-egy fotóért vagy törölközőért reménykedők szoktak odaülni, egyébként szar hely sztem, eléggé be tud takarni a bírói szék.  én simán a másik oldalra venném, vagy a K szektorba

Davis Kupa: Két top 90-s játékossal irány a Világcsoport

A debreceni Főnix Csarnok hatalmas magyar teljesítménynek lehet színhelye amennyiben a Balázs Attila és Fucsovics Márton vezette magyar csapat legyőzi Belgiumot a hétvégén. Olvasd tovább!

Magyarország - Belgium    1.23    4.10



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.03.04. (10:30).