SPF Totóbajnokság (200 000 forint Jackpot!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ingyenes totóbajnokság indul a Sportfogadas.org-on!



Felkerült az első totószelvény! Töltsd ki MOST ingyen! Sok sikert.

A szelvény melletti Jackpot most jelentéktelen!  ;)

Gondoltam, hogy megkérdem, hogy ha mind az öt héten telitalálatot érek el, akkor az 5x200.000 Ft mellé megkapom-e az 5x5.000 Ft-os heti első helyezettnek járó díjakat is, de aztán rájöttem, hogy ez túl kicsinyes volna részemről. :)

Idézetet írta: HT Dátum május 21, 2020, 17:25:49
Gondoltam, hogy megkérdem, hogy ha mind az öt héten telitalálatot érek el, akkor az 5x200.000 Ft mellé megkapom-e az 5x5.000 Ft-os heti első helyezettnek járó díjakat is, de aztán rájöttem, hogy ez túl kicsinyes volna részemről. :)

:2funny: :2funny: :2funny:

Idézetet írta: HT Dátum május 21, 2020, 17:25:49
Gondoltam, hogy megkérdem, hogy ha mind az öt héten telitalálatot érek el, akkor az 5x200.000 Ft mellé megkapom-e az 5x5.000 Ft-os heti első helyezettnek járó díjakat is, de aztán rájöttem, hogy ez túl kicsinyes volna részemről. :)

Exkluzív csak neked: ha mind az öt szelvénynél telitalálatod lesz, akkor személyesen visszük el neked az 5 x 200.000 forintot. Sőt, ezen kívül jár az 5x5.000 forint és gondolom az összesített nyeremény is a tiéd lesz, ami nem kevesebb, mint 30 ezer forint. Igy a végösszeg: 1.055.000 forint! Hajrá!  :cya:


SPF Totóbajnokság - 1. Szelvény (Eredmények):

1.hely (5000 forint): @knosy 8/14

2.hely (3000 forint): @tutisanya  8/14

3.hely (2000 forint): @peshark  8/14

Gratulálunk!  :beerchug:

Köszönöm szépen a jutalmat,de igazság szerint nem rendelkezem skrill számlával és csak a játék kedvéért küldtem be a szelvényemet.Így,ha lehetséges lemondok az első helyről és a nyereményről a mögöttem végzők javára.Köszi szépen mégegyszer.

Idézetet írta: knosy Dátum május 25, 2020, 22:26:02
Köszönöm szépen a jutalmat,de igazság szerint nem rendelkezem skrill számlával és csak a játék kedvéért küldtem be a szelvényemet.Így,ha lehetséges lemondok az első helyről és a nyereményről a mögöttem végzők javára.Köszi szépen mégegyszer.

Köszönjük knosy, és gratulálunk még egyszer.

A nyereményed fele-fele arányban osztjuk az utánad következők között. Ezek tudatában így alakul a helyzet:

2.hely (5500 forint): @tutisanya  8/14

3.hely (4500 forint): @peshark  8/14

Felkerült a második totószelvény! Töltsd ki MOST ingyen! Sok sikert.

SPF Totóbajnokság - 2. Szelvény (Eredmények):

1.hely (5000 forint): @trizna17 9/14

2.hely (3000 forint): @tutisanya 9/14

3.hely (2000 forint): @Khedron 9/14

Gratulálunk!  :beerchug:


Felkerült a harmadik totószelvény! Töltsd ki MOST ingyen! Sok sikert.

SPF Totóbajnokság - 3. Szelvény (Eredmények):

1.hely (5000 forint): @Chocho

2.hely (3000 forint): @Latzka

3.hely (2000 forint): @Davids26

Gratulálunk!  :beerchug:

Ne haragudjatok, de most nézem a heti végeredményt (és a nyertesek szelvényeit), és nem értek egy dolgot. Gyorsan végigolvastam a szabályzatot, hátha csak figyelmetlen voltam korábban, de abból sem derült ki a válasz. Szóval annak idején, amikor még totóztam (30-40 éve), akkor a 13+1-es szelvénynél a pótmérkőzés eltalálása akkor számított csak, ha az első 13 tipp is jó volt. Ha abból csak 10-et talált el az ember, akkor hiába volt jó a pótmérkőzés tippje, akkor is csak 10-ese volt. Itt viszont azt látom, hogy a 14. mérkőzés is bele van számolva a végeredménybe. Vagyis így előfordulhat akár az az eset is, hogy hiába talált el valaki a főmeccsekből pl. 10-et, mégis egy olyan fog nyerni, aki csak 9+1-et hozott össze. Biztos, hogy jó ez így? Vagy azért van ez így, mert csak így tudja a rendszer (vagy a szoftver) kiértékelni?